İzmir Elit Organizasyon

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İzmir Elit Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
50-100 TL

İzmir Elit Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

İzmir Elit Organizasyon Sık Sorulan Sorular

İzmir Elit Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

İzmir Elit Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


İzmir Elit Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

İzmir Elit Organizasyon dekor, çiçek, mekan giydirme, süsleme hizmetlerini vermektedir.


İzmir Elit Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

İzmir Elit Organizasyon düğün organizasyonu dışında nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.


İzmir Elit Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İzmir Elit Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


İzmir Elit Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İzmir Elit Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

İzmir Elit Organizasyon Hakkında

Birlikteliğinizin en güzel günlerinden bir tanesi gelip çattı mı değil mi? Aileniz ve arkadaşlarınızın huzurunda ilişkinizi resmileştiren bir adım atarak nişan merasiminizi gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Elit Organizasyon ailesi olarak sizinle çalışmak ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir günü size yaşatmak isteriz. Hatırı sayılır bir süredir organizasyon sektöründe bulunduğumuz için şimdiye dek sayısız etkinliğin planlama sürecini üstlendik ve her birinin altından da sorunsuz bir şekilde kalkabildik. Zaman içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde artık işimizde ustalaştık ve profesyonel bir seviyeye ulaştık.

Organizasyon çok büyük bir alan ve bildiğiniz üzere biz bunun İzmir söz nişan organizasyon bölümünde ağırlıklı olarak hizmet veriyoruz. Bu sebepledir ki bu konu özelinde kendimize çok güveniyoruz. Gerek sahip olduğumuz araçlar gerek ise edindiğimiz bilgiler sayesinde çiftlerimize en iyi şekilde hizmet edebiliyoruz. Tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyor ve hayallerini tek elden gerçeğe dönüştürüyoruz. Şimdi dilerseniz tam olarak neler yapıyoruz daha detaylı şekilde anlatalım.

Öncelikle bizimle çalışmak isteyen çiftlerle buluşuyor ve tüm istekleri ile beklentilerini öğreniyoruz. Tanışma aşamasında ilişkilerini, tarzlarını, ne tarz zevklere sahip olduklarını da kavrıyoruz. Bu doğrultuda tüm detayları konuşarak bir planlama oluşturuyoruz. Günü geldiğinde ise uygulamaya geçiyoruz. İstenen nişan konseptinde mekanı süslüyor ve nişan masası kurulumu yapıyoruz. Çiftin zevkine göre masa ve jardinyer seçeneği sunuyoruz. Çiçekler, balonlar, makromeler veya aklınıza gelebilecek pek çok şekilde süslemeyi yapabiliyoruz. Tepsiden makasına, ikramdan müziğine kadar her şeyi biz halledebiliyoruz.

Üstelik tüm bunları her tür mekanda yapabiliyoruz; otelde, salonda, kafede veya evde fark etmeksizin aynı özeni gösteriyoruz. İzmir nişan organizasyon şirketi arayışınıza son vermek için yandaki formu doldurarak biz Elit Organizasyon ekibine ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.