İzmir Elit Organizasyon

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İzmir Elit Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

İzmir Elit Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İzmir Elit Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İzmir Elit Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Nişan

İzmir Elit Organizasyon Hakkında

Birlikteliğinizin en güzel günlerinden bir tanesi gelip çattı mı değil mi? Aileniz ve arkadaşlarınızın huzurunda ilişkinizi resmileştiren bir adım atarak nişan merasiminizi gerçekleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Elit Organizasyon ailesi olarak sizinle çalışmak ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir günü size yaşatmak isteriz. Hatırı sayılır bir süredir organizasyon sektöründe bulunduğumuz için şimdiye dek sayısız etkinliğin planlama sürecini üstlendik ve her birinin altından da sorunsuz bir şekilde kalkabildik. Zaman içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde artık işimizde ustalaştık ve profesyonel bir seviyeye ulaştık.

Organizasyon çok büyük bir alan ve bildiğiniz üzere biz bunun İzmir söz nişan organizasyon bölümünde ağırlıklı olarak hizmet veriyoruz. Bu sebepledir ki bu konu özelinde kendimize çok güveniyoruz. Gerek sahip olduğumuz araçlar gerek ise edindiğimiz bilgiler sayesinde çiftlerimize en iyi şekilde hizmet edebiliyoruz. Tüm isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirebiliyor ve hayallerini tek elden gerçeğe dönüştürüyoruz. Şimdi dilerseniz tam olarak neler yapıyoruz daha detaylı şekilde anlatalım.

Öncelikle bizimle çalışmak isteyen çiftlerle buluşuyor ve tüm istekleri ile beklentilerini öğreniyoruz. Tanışma aşamasında ilişkilerini, tarzlarını, ne tarz zevklere sahip olduklarını da kavrıyoruz. Bu doğrultuda tüm detayları konuşarak bir planlama oluşturuyoruz. Günü geldiğinde ise uygulamaya geçiyoruz. İstenen nişan konseptinde mekanı süslüyor ve nişan masası kurulumu yapıyoruz. Çiftin zevkine göre masa ve jardinyer seçeneği sunuyoruz. Çiçekler, balonlar, makromeler veya aklınıza gelebilecek pek çok şekilde süslemeyi yapabiliyoruz. Tepsiden makasına, ikramdan müziğine kadar her şeyi biz halledebiliyoruz.

Üstelik tüm bunları her tür mekanda yapabiliyoruz; otelde, salonda, kafede veya evde fark etmeksizin aynı özeni gösteriyoruz. İzmir nişan organizasyon şirketi arayışınıza son vermek için yandaki formu doldurarak biz Elit Organizasyon ekibine ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.