İnci Consept

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

İnci Consept Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

İnci Consept Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

İnci Consept Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

İnci Consept Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Kına gecesi, LCV hizmeti, Mekan giydirme, Pasta


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

İnci Consept Hakkında

Yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüzün tüm detaylarıyla kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle biz İnci Concept olarak size muhteşem bir düğün organizasyonu sunmak için profesyonel ve kusursuz hizmet veriyoruz.

Organizasyonunuzda her detayıyla sizi anlatan özgün çalışmalar yapmayı tercih ediyoruz. Bunun için düğününüz için hazırlıklara başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede düğün gününüze dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Ardından attığımız tüm adımlarda bu bilgiler ışığında, sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Düğün hazırlıklarınızda hazırlıklarımızın her aşamasından sizi haberdar ederek, düğününüzde her ayrıntının içinize tam olarak sinmesini sağlıyoruz. Henüz düğününüzde hangi konsepti kullanacağınıza karar vermediyseniz de hiç telaş etmenize gerek yok. Çünkü profesyonel ve zevk sahibi ekibimizle size konsept geliştirme hizmeti de sunuyoruz.

Düğün organizasyonunuz için gerekli olan bütün süslemeleri profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla bulabiliyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlardan temin edebiliyoruz.

Düğün mekanınıza davetlilerinizi düğün konseptinize uygun, şık bir karşılama paneliyle davet ediyoruz. İçeride yaptığımız tüm süslemelerde konseptinize bağlı kalarak, bir ahenk sağlıyoruz. Çiçeklerle ve dallarla yaptığımız bohem tarzdaki konseptlerden, led ışıklarla hazırladığımız mistik tarzdaki konseptlere kadar her tarza uygun konseptleri en iyi şekilde uygulayabiliyoruz. Masa, sandalye giydirmelerinden, nikah kürsüsü dekoruna kadar her yerin bir bütün olarak kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Düğün organizasyonlarının yanında doğum günleri ve nikah törenleri gibi özel günlerinizde de mutluluğunuza ortak olup, size muhteşem organizasyonlar hazırlayabiliyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve İnci Concept İzmir düğün organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz İnci Concept olarak hayallerinizi süslemeye geliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.