Girne Çiçekçilik ve Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Girne Çiçekçilik ve Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Girne Çiçekçilik ve Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Girne Çiçekçilik ve Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Girne Çiçekçilik ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Girne Çiçekçilik ve Organizasyon Hakkında

1998 yılında kurduğumuz firmamız Girne Çiçekçilik Karşıyaka gibi İzmir’in en güzel bölgelerinden birinde, Girne Bulvarı üzerinde faaliyet göstermeye başladı. O yıldan beri aynı heyecan ve isteklilikle çalışıyor ve kaliteli hizmet anlayışımız ve güler yüzlülüğümüz ile müşterilerimizi karşılıyoruz. Sürekli gelişiyor ve hizmetlerimize yenilerini ekliyoruz. Bu hizmetlerden biri de butik çapta düğün organizasyonları düzenlemek. Çiftlerin diledikleri bir mekanda 100-150 kişiye kadar konuğun ağırlandığı nezih davetler planlayabiliyoruz. A’dan z’ye her şeyi düşünüyor ve konseptten mekan süslemeye, çiçekten catering’e kadar her hemen her detayı hallediyoruz.

Düğünler haricinde de çok sayıda ve türde diğer etkinlikler için organizasyon desteği verebiliyoruz. En çok talep aldıklarımız arasında ise söz ve nişan merasimleri yer alıyor. Birlikteliğin ilk resmi adımı olan bu günler için talep edilebilecek her işi layığı ile yapabiliyoruz. Nişan konsepti oluşturuyor, arkasında uygun bir takla birlikte nişan masası kuruyor, tepsiden makasa ve pastaya hatta hediyeliklerine kadar her detayı çiftlerimiz için biz düşünüyoruz. Nişandan sonra ise; doğum günü kutlamaları, baby shower partileri, özel günler, davetler olarak örnek verebiliriz.

Ayrıca faaliyetlerimiz bununla da sınırlı değil, aynı zamanda profesyonel bir şekilde yoğunluklu olarak yaptığımız bir diğer işimiz ise çiçekçilik ve hediyecilik. Nikah şekeri olarak geçen ve günümüzde hemen her özel gün için tercih edilen hediyelikler üretiyoruz. Çok sayıda çeşitli modelimiz ve renk seçeneklerimiz ile her konsepte uygun hediyeliğimiz mevcut. Üstelik kalite, sağlamlık ve uzun ömürlülük açısında sipariş üzerine çalışıyoruz ve teslimatta sadece 2-3 gün önce hediyeliklerimizi üretiyoruz. Eğer düğün, nikah, nişan veya kına gecesi gibi özel günlerinizde konuklarınıza güzel bir hatıra bırakmak isterseniz sizin için de tam istediğiniz tarzda hediyelikler üretebiliriz.

Hepsi ve daha fazlası için Girne Çiçekçilik İzmirli çiftleri bekliyor, detaylı bilgi için yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Girne Cad. No:131/B Karşıyaka

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Girne Çiçekçilik ve Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.