Elita Organizasyon

E-posta Gönder

 • Buca, İzmir.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Elita Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Elita Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elita Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Elita Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Elita Organizasyon Hakkında

Yıllardır İzmir’de Elita Organizasyon ismiyle varlığımızı sürdürüyoruz. Çiftlerimizin zevkleri doğrultusunda duygu ve düşüncelerini göz önüne aldığımız organizasyon içerikleri oluşturuyoruz. Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz. Özgün içerikler üretiyor ve her daim kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Birbirinden kaliteli ve estetik tasarımla her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Tutkumuzu, inancımızı ve sevgimizi katarak benzersiz içerikler üretiyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partisi, sünnet töreni, baby shower, mezuniyet törenleri ve kurumsal organizasyonlara hizmet veriyoruz.

Önce sizinle tanışıyoruz ardından bizimle hayallerinizi paylaşmanızı istiyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz organizasyon konseptleri hakkında size örnekler göstererek, bilgi veriyoruz. Düşleriniz doğrultusunda her ânınızı tek tek en ince ayrıntıya kadar düşünerek planlıyoruz. Ve son olarak da sizinle aynı heyecanı paylaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Düğün eğlenceleri milletimize özgü bazı gelenekleri içeriyor. Asırlar boyu süren bu eski geleneğin içerisinde çok özel detaylar barındırdığına inanıyoruz. Hem geleneklerimizi hem de günümüzde yaşadığımız çağın getirdiği bazı eklemeleri yaparak ekibimizle eğlenceli konseptler üretiyoruz. Mükemmellik arayışı içerisinde unutulmaz bir düğün süreci yaşamanızı istiyoruz.

Üzerinde isminizin yazılı olduğu şık bir karşılama panosuyla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Düğün töreniniz için önce mekânın dekorasyon ve süsleme hazırlıklarını yapıyoruz. Renk renk kumaşlarla masa ile sandalye süslemelerimizi yapıyoruz. Altın sarısı ve gümüş renklerini yoğun olarak kullandığımız işlemelerle de hoş bir uyum yakalıyoruz. Tahtaların üzerine yazdığımız rakamlarla misafirleriniz için estetik görünüme sahip bir masa numaralandırması yapıyoruz. Çiçek aranjmanları, mumlar, aynalı yemek takımları, tüller, mini ışıklar, sütunlar ve balonlarla ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.