Düğün Organizasyon İzmir

Elita Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Elita Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Elita Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Elita Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Elita Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Elita Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Elita Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Elita Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Elita Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Elita Organizasyon düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Elita Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Elita Organizasyon dekor, fotoğraf ve video, süsleme, davetiye, havai fişek, pasta, kapalı çadır, lcv hizmeti, barkovizyon, kına gecesi, mekan giydirme, çiçek, dj, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Elita Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Elita Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Elita Organizasyon Hakkında

Yıllardır İzmir’de Elita Organizasyon ismiyle varlığımızı sürdürüyoruz. Çiftlerimizin zevkleri doğrultusunda duygu ve düşüncelerini göz önüne aldığımız organizasyon içerikleri oluşturuyoruz. Profesyonel bir çalışan kadrosuna sahibiz. Özgün içerikler üretiyor ve her daim kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Birbirinden kaliteli ve estetik tasarımla her zaman en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Tutkumuzu, inancımızı ve sevgimizi katarak benzersiz içerikler üretiyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, doğum günü partisi, sünnet töreni, baby shower, mezuniyet törenleri ve kurumsal organizasyonlara hizmet veriyoruz.

Önce sizinle tanışıyoruz ardından bizimle hayallerinizi paylaşmanızı istiyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz organizasyon konseptleri hakkında size örnekler göstererek, bilgi veriyoruz. Düşleriniz doğrultusunda her ânınızı tek tek en ince ayrıntıya kadar düşünerek planlıyoruz. Ve son olarak da sizinle aynı heyecanı paylaşarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Düğün eğlenceleri milletimize özgü bazı gelenekleri içeriyor. Asırlar boyu süren bu eski geleneğin içerisinde çok özel detaylar barındırdığına inanıyoruz. Hem geleneklerimizi hem de günümüzde yaşadığımız çağın getirdiği bazı eklemeleri yaparak ekibimizle eğlenceli konseptler üretiyoruz. Mükemmellik arayışı içerisinde unutulmaz bir düğün süreci yaşamanızı istiyoruz.

Üzerinde isminizin yazılı olduğu şık bir karşılama panosuyla misafirlerinizi ağırlıyoruz. Düğün töreniniz için önce mekânın dekorasyon ve süsleme hazırlıklarını yapıyoruz. Renk renk kumaşlarla masa ile sandalye süslemelerimizi yapıyoruz. Altın sarısı ve gümüş renklerini yoğun olarak kullandığımız işlemelerle de hoş bir uyum yakalıyoruz. Tahtaların üzerine yazdığımız rakamlarla misafirleriniz için estetik görünüme sahip bir masa numaralandırması yapıyoruz. Çiçek aranjmanları, mumlar, aynalı yemek takımları, tüller, mini ışıklar, sütunlar ve balonlarla ortamın ambiyansını güzelleştiriyoruz.

Siz de sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Efeler Mahallesi 320 Sokak No: 31/A Buca-İZMİR

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.