Düğün Organizasyon İzmir

Ege Havai Fişek

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Ege Havai Fişek Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Ege Havai Fişek Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Ege Havai Fişek Sıkça Sorulan Sorular

Ege Havai Fişek şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ege Havai Fişek şehir dışında hizmet veriyor.

Ege Havai Fişek ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ege Havai Fişek ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Ege Havai Fişek organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Kişiye özel"

Ege Havai Fişek düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Ege Havai Fişek düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, sünnet düğünü, nişan, doğum günü, mezuniyet törenleri, baby shower, piknik, parti, açılışlar, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Ege Havai Fişek hangi hizmetleri vermektedir?

Ege Havai Fişek işık ve ses ekipmanları, dj, masa / sandalye temini, catering, çiçek, kına gecesi, dekor, sanatçı, havai fişek, süsleme, kapalı çadır, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Ege Havai Fişek düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Ege Havai Fişek organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Ege Havai Fişek Hakkında

Firmamızın temelleri 2000 yılında atılmış ve 2005 yılında Ege Havai Fişek Tanıtım ve Organizayon Hizmetleri çatısı altında kurumsallaşmıştır. Merkezi İzmir olmakla birlikte başta Ege Bölgesi ve Türkiye'nin değişik şehir, yöre ve beldelerindeki festivaller, kurtuluş günü etkinlikleri, temel atma törenleri, açılışlar, okul mezuniyet baloları, düğün, sünnet törenleri, özel kutlamalar ve konser turnelerinde havai fişek gösterileri , özel sahne efektleri, balon dekorasyonları, lazer showları ve animasyon ekiplerimizle başarılı gösteri ve organizasyonlar düzenlemiştir.

Konusunda gerekli eğitimi almış; İçişleri bakanlığının vermiş olduğu ateşleyici yeterlilik belgelerine sahip, özel eğitimli, lisanslı teknik kadrosu, modern teknolojik ekipmanları ve tecrübeli çalışanları ile siz değerli müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda bu önemli zamanlarınızı hafızalardan silinmeyecek farklı bir kutlamaya dönüşmesini, konuklarınızın kendilerini bir masal dünyasında hissetmelerini sağlayacaktır.

Eğitimli, donanımlı ve teknolojik kadromuzla birçok festival, kurtuluş etkinliği, düğün, sünnet düğünü, okul mezuniyeti, temel atma töreni, açılış ve konser organizasyonları düzenlemenin, organizasyonlarda görev almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz havai fişek gösterileri, lazer showlar, konfeti atımları, sahne efektleri, balon dekorasyonu, kumaş giydirme dekorasyonları ve animasyon ekiplerimizle her zaman farklı olmaya çalışmaktayız.

Fark yaratan, en iyisi için çabalayan, yaptığımız işleri diğerlerinden farklı kılan sürekli gelişim sağlamamızdır. Koşulsuz müşteri mennuniyetini ilke edinen firmamız, yaptığı organizasyonlarda kaliteden asla taviz vermeden sizlerin mennuniyeti için çalışmalar yapmaya devam edecektir. Sizleri ayrıcalıklı kılan detaylara gösterdiğiniz önemdir..

Birlikte çalışmak dileğiyle....

İletişim

  • Adres:

    Kıbrıs Şehitleri Cd. No:6 1447 Sk. Kat:2 Daire:3

  • Haritadaki Konumu

    Ege Havai Fişek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.