Düğün Organizasyon İzmir

Düğün Evi

Düğün Evi
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Evi hangi hizmetleri vermektedir?

Düğün Evi davetiye, havai fişek, nikah şekeri, fotoğraf ve video, servis ve hizmet elemanı hizmetlerini vermektedir.

Düğün Evi Hakkında

“Düğün Asistanı” Hizmeti İle Yanınızdayız.

Düğün planlama hizmeti sunan firmamızdan bir düğün asistanı, düğün öncesi hazırlıklarınızla ile kusursuz bir organizasyon için tüm detayları (sizin aklınıza gelmeyenleri bile) sizin yerinize düşünen kişidir... Doğru seçilmiş bir düğün asistanı, o en özel gününüzde gözünüzü arkada bırakmayacak kişidir... Düğün asistanı, düğün gecenizin tadını çıkarın diye sizin yerinize yorulan kişidir... Düğününüzün kâbus gibi değil, âdetâ bir peri masalı gibi geçmesini sağlayan kişidir.

Düğününüzü Birlikte Planlayalım

Öncelikle düğün hazırlıklarınızın hangi kısımlarıyla kendiniz ilgileneceksiniz, hangi kısımlarında profesyonelden destek alacaksınız?

1. "Her detayı kendim planlarım, ama düğün günümde her şeyin yolunda gitmesi için birinin yardımı şart!" diyorsanız, size "Düğün Günü Destek” paketini önerebiliriz…

Bu paketin kapsadığı konular; düğün gününüzle ilgili yaptığınız tüm planların ve hazırlıkların (kuaför, düğün mekânı, çiçek vb.) incelenmesi ve firma yetkilileriyle görüşülerek, düğün günü akışınızın planlanması, ortaya çıkabilecek aksaklıkların önlenmesidir.

2. "Bazı detaylarla kendim ilgileneceğim ama bazı konularda da bana fikirler verebilecek üçüncü bir göze ihtiyacım var..." diyorsanız, size "organizasyon fikirleri” paketini tavsiye edebiliriz...

Bazı fikirleriniz var ama bunu uygulayabilmeniz için doğru tedarikçilere ulaşamıyorsanız, seçenekler arasından size en uygun olanı seçmekte zorlanıyorsanız, danışmanınızdan yardım isteyebilirsiniz.

3. "Ben detaylarla uğraşmak istemiyorum, biri benim yerime tüm bunları yapabilir mi?" diyorsanız, size "Her şey Dahil" paketini önerebiliriz...

Size en uygun düğün konseptinin ve düğün bütçenizin belirlenmesi, (kır düğünü, mini düğün, kokteyl düğün vb.) nikâh şekerinden davetiyeye, mekân seçiminden sanatsal fotoğraf çekimi planlamasına kadar düğün öncesi hazırlıklarınızla ilgili tedarikçilerin bulunması, satın almaların yapılması, düğün gününüzün yönetilmesi.

Daha fazla bilgi almak ve düğününüzü planlamaya başlamak için bize ulaşıp fikir alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Yaprak Tanıtım Organizasyon Akasya Sok. No:25 Balçova İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Düğün Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.