Düğün Evi

E-posta Gönder

Düğün Evi

Düğün Organizasyon

Kategori

Verilen Hizmetler

Balçova, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video

Önerilen Firmalar

Mona Event Wedding
98 1 5

Konak

Mona Event Wedding

Mona Event & Wedding Hayallerinizle deneyimlerimizi buluşturup , tekrarı v...

Dost Organizasyon
70

Karşıyaka

Dost Organizasyon

Çiçeğin ve sanatın buluşma harikası...Marka – Kalite - Güven ilkesiyle siz ...

Konak

Limon Organizasyon

İzmir de uzun yıllardır çiçekçilik işi yapıyorum. Son 12 sene Monjarden de ...

Hakkında

“Düğün Asistanı” Hizmeti İle Yanınızdayız.

Düğün planlama hizmeti sunan firmamızdan bir düğün asistanı, düğün öncesi hazırlıklarınızla ile kusursuz bir organizasyon için tüm detayları (sizin aklınıza gelmeyenleri bile) sizin yerinize düşünen kişidir... Doğru seçilmiş bir düğün asistanı, o en özel gününüzde gözünüzü arkada bırakmayacak kişidir... Düğün asistanı, düğün gecenizin tadını çıkarın diye sizin yerinize yorulan kişidir... Düğününüzün kâbus gibi değil, âdetâ bir peri masalı gibi geçmesini sağlayan kişidir.

Düğününüzü Birlikte Planlayalım

Öncelikle düğün hazırlıklarınızın hangi kısımlarıyla kendiniz ilgileneceksiniz, hangi kısımlarında profesyonelden destek alacaksınız?

1. "Her detayı kendim planlarım, ama düğün günümde her şeyin yolunda gitmesi için birinin yardımı şart!" diyorsanız, size "Düğün Günü Destek” paketini önerebiliriz…

Bu paketin kapsadığı konular; düğün gününüzle ilgili yaptığınız tüm planların ve hazırlıkların (kuaför, düğün mekânı, çiçek vb.) incelenmesi ve firma yetkilileriyle görüşülerek, düğün günü akışınızın planlanması, ortaya çıkabilecek aksaklıkların önlenmesidir.

2. "Bazı detaylarla kendim ilgileneceğim ama bazı konularda da bana fikirler verebilecek üçüncü bir göze ihtiyacım var..." diyorsanız, size "organizasyon fikirleri” paketini tavsiye edebiliriz...

Bazı fikirleriniz var ama bunu uygulayabilmeniz için doğru tedarikçilere ulaşamıyorsanız, seçenekler arasından size en uygun olanı seçmekte zorlanıyorsanız, danışmanınızdan yardım isteyebilirsiniz.

3. "Ben detaylarla uğraşmak istemiyorum, biri benim yerime tüm bunları yapabilir mi?" diyorsanız, size "Her şey Dahil" paketini önerebiliriz...

Size en uygun düğün konseptinin ve düğün bütçenizin belirlenmesi, (kır düğünü, mini düğün, kokteyl düğün vb.) nikâh şekerinden davetiyeye, mekân seçiminden sanatsal fotoğraf çekimi planlamasına kadar düğün öncesi hazırlıklarınızla ilgili tedarikçilerin bulunması, satın almaların yapılması, düğün gününüzün yönetilmesi.

Daha fazla bilgi almak ve düğününüzü planlamaya başlamak için bize ulaşıp fikir alabilirsiniz.

İletişim

Belkis Ersan Yaka

  • Adres: Yaprak Tanıtım Organizasyon Akasya Sok. No:25 Balçova İzmir

Düğün Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.