Düğün Evi


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Düğün Evi sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Sorular

  • Verilen Hizmetler , Nikah şekeri, , , Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, , , Davetiye, , Fotoğraf ve video, , , ,

Hakkında

“Düğün Asistanı” Hizmeti İle Yanınızdayız.

Düğün planlama hizmeti sunan firmamızdan bir düğün asistanı, düğün öncesi hazırlıklarınızla ile kusursuz bir organizasyon için tüm detayları (sizin aklınıza gelmeyenleri bile) sizin yerinize düşünen kişidir... Doğru seçilmiş bir düğün asistanı, o en özel gününüzde gözünüzü arkada bırakmayacak kişidir... Düğün asistanı, düğün gecenizin tadını çıkarın diye sizin yerinize yorulan kişidir... Düğününüzün kâbus gibi değil, âdetâ bir peri masalı gibi geçmesini sağlayan kişidir.

Düğününüzü Birlikte Planlayalım

Öncelikle düğün hazırlıklarınızın hangi kısımlarıyla kendiniz ilgileneceksiniz, hangi kısımlarında profesyonelden destek alacaksınız?

1. "Her detayı kendim planlarım, ama düğün günümde her şeyin yolunda gitmesi için birinin yardımı şart!" diyorsanız, size "Düğün Günü Destek” paketini önerebiliriz…

Bu paketin kapsadığı konular; düğün gününüzle ilgili yaptığınız tüm planların ve hazırlıkların (kuaför, düğün mekânı, çiçek vb.) incelenmesi ve firma yetkilileriyle görüşülerek, düğün günü akışınızın planlanması, ortaya çıkabilecek aksaklıkların önlenmesidir.

2. "Bazı detaylarla kendim ilgileneceğim ama bazı konularda da bana fikirler verebilecek üçüncü bir göze ihtiyacım var..." diyorsanız, size "organizasyon fikirleri” paketini tavsiye edebiliriz...

Bazı fikirleriniz var ama bunu uygulayabilmeniz için doğru tedarikçilere ulaşamıyorsanız, seçenekler arasından size en uygun olanı seçmekte zorlanıyorsanız, danışmanınızdan yardım isteyebilirsiniz.

3. "Ben detaylarla uğraşmak istemiyorum, biri benim yerime tüm bunları yapabilir mi?" diyorsanız, size "Her şey Dahil" paketini önerebiliriz...

Size en uygun düğün konseptinin ve düğün bütçenizin belirlenmesi, (kır düğünü, mini düğün, kokteyl düğün vb.) nikâh şekerinden davetiyeye, mekân seçiminden sanatsal fotoğraf çekimi planlamasına kadar düğün öncesi hazırlıklarınızla ilgili tedarikçilerin bulunması, satın almaların yapılması, düğün gününüzün yönetilmesi.

Daha fazla bilgi almak ve düğününüzü planlamaya başlamak için bize ulaşıp fikir alabilirsiniz.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Belkis Ersan Yaka Adres Yaprak Tanıtım Organizasyon Akasya Sok. No:25 Balçova İzmir
Balçova,
Evleneceklere Destek Hareketi
Düğün Evi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Düğün Evi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap