Düğün Organizasyon İzmir

Comlight Event Planner

5,0
0232 335 50 95
Mesaj Gönder
 • Min. Fiyat
  400-600 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Comlight Event Planner Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Comlight Event Planner Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Comlight Event Planner Sıkça Sorulan Sorular

Comlight Event Planner düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Comlight Event Planner organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Comlight Event Planner Hakkında

Comlight Event Planner, yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün sebebi olmak istiyor! Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı geliştirmeyi hedefledik. Her geçen gün kalite standardımızı artırmak ve sizleri daha iyi bir hizmet ile ağırlamak için çabaladık. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyisini sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız siz değerli misafirlerimize sorunsuz, nezih ve keyifli bir gece sunmak. Siz de düğün organizasyonu hizmeti almak istiyorsanız, Comlight Event Planner iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Deneyim

Firma sahibi Canan Çakmakkaya, organizasyon ve planlama konusunda 10 yıllık yetkinliğe sahip. Geçtiğimiz yıllara dayanan tecrübelerini, güçlü iletişim becerilerini kendi firmasında müşterilerine aktarmaya devam ediyor. Çiftlerin ne istediğini, nasıl temaları tercih ettiğini ve hangi beklentiler içerisinde olduklarını analiz edip, düğün organizasyonunda uygulamaya koyuyor. Güçlü iletişimi ve detaycı bakış açısı çiftleri anlama konusunda fark yaratıyor.

Hizmetler

Mekana uygun masa sandalye hizmeti sağlama ve onları giydirme, süsleme, işlevini yerine getirmekte.Bir düğün organizasyonunda olmazsa olmazlardan biri çiftlerin mutluluklarını belgelemektir. Firma bu anları belgeleyecek fotoğrafçı ve video kayıtçısı temin etmekte. Şirket, ışık ve ses ekipmanları sistemini sağlamakta ve hazırlamakta. Yemekli düğün davetleriniz için catering firması ayarlama ve yemeklerin dağıtımını yapacak servis ve hizmet elemanı görevlendirmekteyiz.

Dekorasyon / Süsleme

Birçok tarzda çalışma ve düzenleme yapan firmada genellikle sıra dışılıktan, doğallıktan beslenen rustik ve bohem ağırlıklı konseptler tercih ediliyor. Masa formlarında yuvarlak, kare, C masa, arkadaş masası olarak adlandırılan uzun dikdörtgen masalar seçeneklerimiz arasında. Sandalyelerdeyse tiffany, napolyon, hazeran ve birçok çeşitimiz bulunmakta. Masaların üzerinde canlı ya da yapay çiçekler kullanılıyor.

Ek Hizmetler

İzmir düğün organizasyon şirketleri içerisinde bulunan firmamız yapabilecekleri konusunda sınır tanımıyor.Çiftlerin talebiyle DJ ve sanatçı getirme imkanı bulabiliyor, davetlere katılım sayısını belirlemek için “Lütfen Cevap Veriniz” ( LCV ) hizmeti sağlıyor. Organizasyon konusunda sadece düğün değil aynı zamanda evlilik teklifi organizasyonu, nişan organizasyonu, after party organizasyonu, sünnet organizasyonu, doğum günü organizasyonu ve baby shower organizasyonu da hazırlıyor.

''Her an değerlidir peki ya sizin en mutlu anınız ?'' Özel anlarınızın değerini biliyor bu sebeple düğününüzü tüm detaylarıyla ele alıp görevimizi yerine getiriyoruz. Düğün organizasyonu İzmir fiyatları üzerine araştırma yapıyorsanız ve bizlere ulaşmak istiyorsanız Comlight Event Planner iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Erken rezervasyon avantajlarımızdan yararlanmak istiyorsanız “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak fiyat bilgimizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0232 335 50 95

 • Adres::

  Karşıyaka/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Comlight Event Planner Yol Haritası

Comlight Event Planner Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Gamze & Enes

Düğün Tarihi: 22.12.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok heyecanlı ve kafamız karışıktı bize ışık oldular ilgileri ve heyecanlarının bizim gibi olması daha güzeldi Canan hanımı tanıdığımız ve kendisiyle gecemizi unutulmaz kıldığı için çok memnunuz çok teşekkür ederiz güzel kalpli insan

Azize & Batuhan

Düğün Tarihi: 07.10.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Biz kendisini başka firmanın konsept danışmanı olarak tanıdık şuan tamamen kendisine yapmasına çok sevindik tamamen kendine özgü ve titiz çalışan bir hanımefendi heyecanla bekliyoruz düğün günümüzü🍀

Aygül & Hüseyin

Düğün Tarihi: 12.08.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İçime sinen en güzel ve en ince fikirli insanla tanıştım galiba 🤗 sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum. Tasarımımı bana özel yapacağınız için çok heyecanlıyım. Herşey için şimdiden teşekkürler Canan hanım 🤗

Dila & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.07.2023

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Canan ablanın samimiyeti ve iş disiplinine güvenerek online olarak düğün planlaması yaptık düğün günümüzde gördüklerimiz ise en başında ona bıraksaydık dedik hayalimizin ötesindeydi özeni ve ilgisine çok teşekkür ederim❤

Comlight Event Planner

Sizin müthiş enerjiniz ile birleşince el birliğiyle harikalar yarattık mutlu olun güzel Dila ve Mehmet ?

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.