By CA Events

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

By CA Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

By CA Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By CA Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

By CA Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik

By CA Events Hakkında

Bugüne kadar birçok başarılı organizasyona imzasını atmış By CA Events, başta nişan törenleriniz olmak üzere düğün, kına gecesi ve benzeri tüm etkinleriniz için hizmet verebiliyor. Planlamadan uygulamaya kadar ki tüm süreçlerde %100 müşteri memnuniyeti anlayışını benimsiyoruz. Bu sayede ortaya yıllarca unutamayacağınız kusursuz organizasyonlar çıkıyor.

Peki hangi hizmetleri veriyoruz?

Mesela; mutlu birlikteliğinizi evlilikle taçlandırmaya karar verdiniz ve düğün hazırlık süreciniz başladı. Tabii düğünden önce nişan yapmak istiyorsunuz. Nişan yapacağınız mekânı seçtiğiniz. Fakat bu alanın masa ve sandalyelerini beğenmediniz. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Elimizdeki mevcut modellerden istediğinizi seçerek bizden masa ve sandalye temini yapabiliyorsunuz. Masa ve sandalye temini dışında nişan masanızı da hazırlayabiliyoruz. Hem de hep hayalini kurduğunuz konseptte, her detayın sizi yansıtacağı şekilde…

Hazırlayacağımız ortam ve aksesuarlarımızı görmek isteyen çiftlerimiz için bir demo masa da hazırlıyoruz. Belirli bir tema ve konsepti dikkate alarak hazırladığımız bu demo masada içinize sinmeyen herhangi bir detay olduğunda değişiklik isteyebiliyorsunuz. İzmir dışında Manisa ve Aydın gibi çevre illerdeki çiftlerimize de organizasyon konusunda yardımcı olabiliyoruz. Etkinlik ve davetlerinizden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Tekrarının imkânsız olduğu özel günlerinizin sizin için ne denli önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle A’dan Z’ye detaylı planlama yaparak, herhangi bir problem çıktığında anında müdahale edecek uzman bir ekiple çalışmayı tercih ettik. Uzun yıllardır bu sektörde olup başarılı işlere imza atmış bu ekibimizden her türlü desteği alabilirsiniz.

İzmir organizasyon firmaları arasında fark yaratacak olanak ve hizmetlerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.