Kumsal Düğünü İzmir'de Nerede Yapılır?

01.03.2021

Ege'nin eşsiz sahillerinde, denizin hemen yanında, kumların üzerinde müthiş bir düğün yapmak istiyor ama "Kumsal düğünü İzmir'de nerede yapılır?" diye düşünüyorsan senin için önerdiğimiz mekanlara göz atabilirsin!

İzmir Kumsal Düğünü Mekanları

Görsel Numarası: D1236335

Ege Denizi'ne karşı "evet" demek isteyen çiftler için İzmir, sayısız koy ve plajları ile birçok alternatif sunuyor. Kilometrelerce uzunlukta olan İzmir sahillerinde konumlanmış birbirinden şık kumsal düğünü mekanlarını senin için derledik. İlgini çeken firmalarla iletişime geçebileceğini de unutma!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Hanedan Beach Hotel

Görsel Numarası: D1002680

Hanedan Beach Hotel, Foça’da bulunuyor. Kır ve kumsal alanlara sahip, doğayla iç içe bir mekanda evlenmek istiyorsan firmayla iletişime geçebilirsin. 750-1.000 kişilik açık hava kapasitesiyle kalabalık düğünler için ideal olan Hanedan Beach Hotel'de düğün sonrası after partini de otelin kumsal ve kır alanında yapabilirsin. Düğün organizasyonu için de profesyonel destek sunan firmanın bohem kumsal düğünleri için çadırlar, düş kapanları, halılar gibi aksesuarlarla mekan süslemedi yaptığını da söylemeden geçmeyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?Gümüldür Mavi Deniz Otel

Görsel Numarası: D1183207

İzmir'de kumsal düğünü yapacak çiftler için bir önerimiz de Gümüldür Mavi Deniz Otel. 400-500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunan Gümüldür Mavi Deniz Otel'de ister plaj ister kır alanında düğün yapabilirsin. Konsepte uygun mekan giydirme yapılıyor; masa ve sandalyeler istenen renk ve tarzda süslenebiliyor.

Yemekli düğünler için, otelin mutfağında hazırlanan menüler konuklara sunulabiliyor. Standart düğün menüsü seçenekleri de çiftlerin isteklerine göre şekillendirilebiliyor. Otelde yapılacak düğünün için dilersen dışarıdan catering firması, fotoğrafçı ya da organizasyon firması da getirebilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Dharma Beach

Görsel Numarası: D1134635

İnternette rastladığın kumsal düğünü fotoğraflarına özenerek bakmana gerek yok! Çünkü Dharma Beach'in şık ve büyüleyici ortamıyla sen de böyle bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin. Çeşme kumsal düğünü mekanlarından olan Dharma Beach'te kütük ve makromelerle oluşturulan gelin takları, kumların üzerine atılan minderler, kilimler gibi bohem dekorasyon ögeleri ile davetlilerinin akıllarından silinmeyecek bir düğün gerçekleştirebilirsin. Firmanın yemekli kapasitesi 400-500 kişilik. Bu sayı kokteyl alanında 750-1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Dharma Beach'in çiftlere özel kampanyalarını, firma sayfasından inceleyebileceğini de söyleyelim.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Görsel Numarası: D881469

Çeşme Altınyunus Resort & Termal Hotel de büyüleyici plajıyla kumsal düğünü yapacak çiftlerden ilgi gören mekanlar arasında. Nikah töreni için deniz üzerine kurulan iskeleyi ya da kumsal alanını tercih edebilirsin. Yemekli etkinlikler için havuz başı alanını da düşünebilirsin. Mekanın profilini incelediğinde göz alıcı fotoğraflarla karşılaşacaksın. Çünkü mekanda, düğün konseptine göre sade ya da rengarenk dekorasyon ögeleri ile şık bir ambiyans yaratılıyor. Davetlilerini ister kumsalda minderler üzerinde istersen minimal süslerle donatılmış şık bir masada ağırlayabilirsin.

Balayı fırsatlarından da bahsetmeden geçmeyelim. Balayı tatilini Altın Yunus'ta geçirecek çiftler birbirinden özel balayı odasında ağırlanıyor. Birinci evlilik yıl dönümünde bir akşam yemeği hediye etmesi de cabası!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Fun Beach Club

Görsel Numarası: D162763

Çeşme’de yer alan Fun Beach Club, 2008 yılından bu yana düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Altın rengi kumu ile hoş bir ambiyansa sahip mekanın açık hava kapasitesi 400-500 kişi arasında. Otopark kapasitesi ise 1000’in üzerinde.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Şen Kardeşler Restaurant

Görsel Numarası: D890812

Urla’da faaliyet gösteren Şen Kardeşler Restaurant, çiftlere, Ege’nin eşsiz havası tadında geçecek eğlenceli ve romantik bir plaj düğünü yapma imkanı sunuyor. Açık hava kapasitesi 500-750 kişi arasında olan mekanın, çiftlerin seçtiği konsepte uygun süslemeleri, profesyonel ekibi sayesinde kolaylıkla hazırladığını da belirtelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Dandik Cafe & Kır Bahçesi

Görsel Numarası: D1211594

2007 yılından bu yana İzmir’in Dikili ilçesinde faaliyet gösteren Dandik Cafe, keyifli düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Mekanın beyaz kumlarla kaplı sahilinde sade nikah törenleri ve daha butik düğün organizasyonları yapılıyor. Çim alanı da bulunan Dandik Cafe’nin açık hava kapasitesi 400-500 kişi arasında.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Voodoo Beach Club

Görsel Numarası: D1204354

Düğününü Foça’nın berrak denizi ve huzur verici doğası eşliğinde yapmaya ne dersin? Öyleyse Voodoo Beach Club tam sizlik! Şehrin gürültüsünden uzak, sakin bir atmosfere sahip mekan, dilediğin konsepte uygun mekan süslemesi de yapabiliyor. Eğer arter parti de yapmak istersen bu isteğinden firmanın organizasyon ekibince bahsetmenin, her şeyi sana ve müstakbel eşine uygun şekilde hazırlanmış keyifli bir etkinlik hazırlanması için yeterli. Mekanın açık alanı 200-300 kişilik düğünler için ideal.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Star Beach

Görsel Numarası: D1318185

İzmir’de butik bir düğün ya da nikah sonrası yemek organizasyonu yapmak istiyorsanız Star Beach ile iletişime geçebilirsin. Plaj kısmında 350-400 kişiye kadar davetliyi rahatlıkla ağırlayabilen mekan, plajın süsleme, müzik gibi düğünde ihtiyaç duyulabilecek hizmetler için çözüm ortaklarıyla birlikte hareket ediyor. Star Beach’e dilersen dışarıdan organizasyon firması da getirebileceğini de belirtelim.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Before Sunset

Görsel Numarası: D1228500

Çeşme’de yer alan kumsal düğünü mekanlarından biri de Before Sunset. Daha önce Türkiye’nin en popüler 3 plajı arasına firen mekan Çeşme’nin Azmak koyunda faaliyet gösteriyor. Düğünlerin 5000 kişilik organizasyon alanında mekana organizasyon ve fotoğraf firmalarını da getirebilme imkanın bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Before Sunset

Before Sunset

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum