Kumsal Düğünü İzmir'de Nerede Yapılır?

Ege'nin eşsiz sahillerinde, denizin hemen yanında, kumların üzerinde müthiş bir düğün yapmak istiyor ama "Kumsal düğünü İzmir'de nerede yapılır?" diye düşünüyorsan senin için önerdiğimiz mekanlara göz atabilirsin!

İzmir Kumsal Düğünü Mekanları

Görsel Numarası: D1236335

Ege Denizi'ne karşı "evet" demek isteyen çiftler için İzmir, sayısız koy ve plajları ile birçok alternatif sunuyor. Kilometrelerce uzunlukta olan İzmir sahillerinde konumlanmış birbirinden şık kumsal düğünü mekanlarını senin için derledik. İlgini çeken firmalarla iletişime geçebileceğini de unutma!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Calypso Wedding And Beach

Görsel Numarası: D1048153

İzmir kumsal düğünü yapılabilecek mekanlar açısından oldukça zengin. Seferihisar'da bulunan Calypso Wedding And Beach de bu mekanların şık bir örneği diyebiliriz. Deniz kenarında yer alan firmanın hem kumsal hem de kır alanı bulunuyor. Bu özelliğiyle hem kumsal düğünü hem de kır düğünü yapmaya uygun bir mekan olduğunu da söyleyebiliriz. Hatta istersen ilk başta kumsalda nikah kıyabilir, daha sonra yeşil alanda eğlenceye devam edebilirsin.

Açık alanda 1000-2000 kişiye kadar davetlinin ağırlanabileceği mekan, fotoğraf ve anı köşeleri, bohem aksesuarlar, çiçekli taklar, tüller ve kurdelelerle süslü gelin yolları ile kumsal düğününe uygun süslemeler konusunda oldukça başarılı diyebiliriz.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Calypso Wedding And Beach

İzmir

0232 335 5892


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Senin için araştırsın ve hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Gümüldür Mavi Deniz Otel

Görsel Numarası: D1183207

İzmir'de kumsal düğünü yapacak çiftler için bir önerimiz de Gümüldür Mavi Deniz Otel. 400-500 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi bulunan Gümüldür Mavi Deniz Otel'de ister plaj ister kır alanında düğün yapabilirsin. Konsepte uygun mekan giydirme yapılıyor; masa ve sandalyeler istenen renk ve tarzda süslenebiliyor.

Yemekli düğünler için, otelin mutfağında hazırlanan menüler konuklara sunulabiliyor. Standart düğün menüsü seçenekleri de çiftlerin isteklerine göre şekillendirilebiliyor. Otelde yapılacak düğünün için dilersen dışarıdan catering firması, fotoğrafçı ya da organizasyon firması da getirebilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Narlıdere Askeri Sosyal Tesisleri

Görsel Numarası: D1151817

İzmir kumsal düğünü mekanları arasında bulunan Narlıdere Askeri Sosyal Tesisleri 400-500 kişilik davetli ağırlama kapasitesine sahip. Mekanda yeşilin ve mavinin buluştuğu müthiş bir manzara var. Güneş batarken ortaya çıkan o görüntü esnasında plajda nikah yapmayı da mutlaka düşünmelisin.

Narlıdere Askeri Sosyal Tesisleri'nin profilindeki fotoğrafları incelediğinde de mekanı ve süslemeleri çok beğeneceksin. Konsepte uygun masa ve sandalye giydirmeleri, masa süslemeleri ve kumsal düğünlerine yakışacak zarif gelin yolu süslemeleri, etkileyici fotoğraflara sahip olmanı sağlayacak!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Rooms Smart Luxury Hotel

Görsel Numarası: D369396

İzmir Çeşme'nin, eşsiz mavisiyle büyüleyen Boyalık plajında bulunan Rooms Smart Luxury Hotel ve Rooms Beach, hayalini kurduğun plaj düğününü gerçekleştirebilmen için ideal bir mekan. Mekan, çim, kumsal ve havuz başı alan seçenekleriyle kalabalık düğünler için de uygun. Yemekli kapasitesi 300-400 kişi olan mekanda açık alan kapasitesi de 750-1000 kişiye kadar çıkıyor.

Otelin yemek servisi de bulunuyor. Rooms Smart Luxury Hotel menülerinde de karşına birçok seçenek çıkıyor. Hatta dilersen vegan, vejetaryen ve çocuklara özel menüler de hazırlayabiliyorlar. Ayrıca firmanın sağladığı organizasyon yetkilisi ile düğünün akışını dert etmeden en güzel anların tadını çıkarabilirsin. Rooms Smart Luxury Hotel'in profilini ziyaret ederek fotoğraflarına göz atmayı da unutma!

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


The Klazomenai Wedding Park

Görsel Numarası: D1149666

Kumsal düğünü mekanları İzmir'in birçok ilçesinde mevcut. Urla da bu mekanların en şıkları arasında sayabileceğimiz tesislere ev sahipliği yapıyor. İlçede yer alan The Klazomenai Wedding Park da incelemeni önerdiğimiz mekanlar arasında. Açık alanda yemekli 500; kokteyl için ise 750 kişiye kadar kapasitesi bulunan otelin mutfağında hazırlanan düğün menülerini tadımını yaparak seçebiliyorsun. Üstelik dilersen menüde değişiklik yapabilirsin.

Otel çatısı altında düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri kesinlikle balayı odası oluyor. Mekanın düğün paketlerinden bazılarına balayı odası da dahil. Düğün yorgunluğuyla birlikte dönüş yoluyla uğraşmıyor, bu şık otelde konaklayabiliyorsun. Sabah büyüleyici bir manzaraya uyanmak da cabası!

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

The Klazomenai Wedding Park

İzmir

0232 335 5796

Hediye Düğün.com Çiftlerine Özel Düğün Gecesi Balayı Odası Hediye Ediyoruz!

Allesta Plus

Görsel Numarası: D1147264

İzmir plaj düğünü mekanları arasında önerdiğimiz mekanlardan biri de Urla'da bulunan Allesta Plus. Kumsalda düğün yapmanın yanı sıra havuz başında da organizasyon imkanı sunuyorlar. Mekanda 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Kokteyl düzende bu sayı çok daha artıyor.

Rustik dekorasyon ögeleri, fotoğraf ve anı köşeleri, masa ve sandalye süslemelerinin yanı sıra doğayla iç içe şık bir ambiyansa sahip mekanda, özel araçlarıyla gelecek davetliler için 150-250 araç kapasiteli otopark bulunduğunu da söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Allesta Plus

İzmir

0232 335 5449

%35 Yeni Evlenecek Çiftlerimize Allesta’dan %35 İndirim Sizleri Bekliyor!

Denizatı Holiday Village

Görsel Numarası: D1068173

Kumsal düğünü yapmak isteyen çiftlere; deniz, kum ve güneş üçlüsünü bir arada sunan Denizatı Holiday Village, İzmir'in şirin tatil beldelerinden Özdere'de yer alıyor. Plaj düğünü keyfinin yanı sıra asırlık çam ormanıyla çevrili olması sayesinde doğayla iç içe bir ambiyansı mevcut. Yemekli kapasitesi 500-750 kişi olan mekanda aşçıların yaptıkları yemekleri tadarak seçebilirsin. Dilersen menüde değişiklik yapabilirsin. Denizaltı Holiday Village'a dışarıdan anlaştığın fotoğrafçı ve organizasyon firmasını da getirebilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Denizatı Holiday Village

İzmir

0232 335 5992


Dharma Beach

Görsel Numarası: D1134635

İnternette rastladığın kumsal düğünü fotoğraflarına özenerek bakmana gerek yok! Çünkü Dharma Beach'in şık ve büyüleyici ortamıyla sen de böyle bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin. Çeşme kumsal düğünü mekanlarından olan Dharma Beach'te kütük ve makromelerle oluşturulan gelin takları, kumların üzerine atılan minderler, kilimler gibi bohem dekorasyon ögeleri ile davetlilerinin akıllarından silinmeyecek bir düğün gerçekleştirebilirsin. Firmanın yemekli kapasitesi 400-500 kişilik. Bu sayı kokteyl alanında 750-1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Dharma Beach'in çiftlere özel kampanyalarını, firma sayfasından inceleyebileceğini de söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Dharma Beach

İzmir

0232 335 5470


Altınyunus Çeşme Resort & Termal Hotel

Görsel Numarası: D881469

Çeşme Altınyunus Resort & Termal Hotel de büyüleyici plajıyla kumsal düğünü yapacak çiftlerden ilgi gören mekanlar arasında. Nikah töreni için deniz üzerine kurulan iskeleyi ya da kumsal alanını tercih edebilirsin. Yemekli etkinlikler için havuz başı alanını da düşünebilirsin. Mekanın profilini incelediğinde göz alıcı fotoğraflarla karşılaşacaksın. Çünkü mekanda, düğün konseptine göre sade ya da rengarenk dekorasyon ögeleri ile şık bir ambiyans yaratılıyor. Davetlilerini ister kumsalda minderler üzerinde istersen minimal süslerle donatılmış şık bir masada ağırlayabilirsin.

Balayı fırsatlarından da bahsetmeden geçmeyelim. Balayı tatilini Altın Yunus'ta geçirecek çiftler birbirinden özel balayı odasında ağırlanıyor. Birinci evlilik yıl dönümünde bir akşam yemeği hediye etmesi de cabası!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Hediye Kına Gecesi anlaşmalarınıza Hazırlık Odası Hediye!

Hanedan Beach Hotel

Görsel Numarası: D1095449

Hanedan Beach Hotel, İzmir'in şirin tatil beldesi Foça'da, antik Phokaia Kenti’nde yeşille mavinin kucaklaştığı koyda yer alıyor. Dinlendirici bir atmosfer arayan çiftler için ideal olan, çam ağaçları ve kumsalla çevrili düğün alanının, 750 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesi bulunuyor.

Güneş batarken muhteşem manzara eşliğinde kumsalda nikah yapıp, kır alanında düğüne geçilebilir. Nikah töreni için kumsala kurulan çiçeklerle süslenmiş gelin takı ile kır alanına kurulan salıncak, fotoğraf köşesi gibi rustik dekorasyon ögelerinin mekana ayrı bir hava kattığını da söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Hanedan Beach Hotel

İzmir

0232 335 5039


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum