After Party Alanı Olan İstanbul'daki Düğün Mekanları

09.03.2021

Düğün organizasyonundan sonra arkadaşlarıyla after party yapmak isteyen İstanbullu çiftleri böyle alalım! Gecenin geç saatlerine kadar eğlenceye devam edebileceğiniz, şık ve ferah after party alanı bulunan düğün mekanlarını derledik. Beğendiklerinizden fiyat teklifi almayı unutmayın!

Düğünden Sonra After Party Yapabileceğin Mekanlar

Görsel Numarası: D1327030

Düğün organizasyonlarının eğlenceli olduğunu kabul ediyoruz. Ancak düğünden sonra çiftin yakın arkadaşlarıyla dilediği gibi dans ettiği after party etkinliklerini de görmezden gelemiyoruz! Sen de unutamayacağın bir after party yapmak istiyorsan, İstanbul'da buna imkan tanıyan birçok mekan olduğunu bilmelisin.

Beğendiğin mekanların sayfalarından form doldurarak düğün ve after parti için fiyat teklifi almayı unutma! Haydi şimdi mekanlara bakalım...

Bürde Özçakır

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
Düğünden Sonra After Party Yapabileceğin Mekanlar

Park Hotel Polonezköy

Görsel Numarası: D1547208

Doğal çim alana sahip Park Polonezköy Hotel, yemyeşil ağaçların yanı başında 850 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin bir açık hava düğünü için ideal. Mekanın kapalı salonu da kötü hava koşullarına karşı, her an hazır tutuluyor. Çiftlere düğün öncesi hazırlıkları için özel bir otel oda ve garson tahsis eden otelde after party için de alan seçeneği sunuluyor.

Bürde Özçakır

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
Park Hotel Polonezköy

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İbiza Garden

Görsel Numarası: D1239812

Büyükçekmece'de konumlanmış şık ve ferah bir düğün mekanı olan İbiza Garden ile de tanıştıralım seni. Mekanın açık ve kapalı alan seçenekleri var. Kır bahçesinde, 300 ila 1200 kişilik ziyafet alanına sahip mekanda 400 kişilik de kapalı salon bulunuyor. Mekanda düğün ve after parti için alan seçeneklerin bulunurken, dilediğin süslemeler için de organizasyon hizmeti sunuluyor.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

İbiza Garden

La Perla

Görsel Numarası: D1662572

Hem açık hem de kapalı iki farklı alanı bulunan La Perla, yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyor. Olumsuz hava koşullarından etkilenmiyor. Güneşli güzel havalarda kır bahçesini değerlendirebilir, kapalı havalarda da şık iç mekanını kullanabilirsin. Farklı alan seçenekleri arasından after party için de seçimini yapabilirsin. Küçükçekmece'de yer alan mekanın ortalama 400-500 kişilik konuk ağırlama kapasitesi bulunduğunu da belirtelim.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

La Perla

La Perla

Firmayı İncele
La Perla

Elite World Asia

Görsel Numarası: D1377452

Maltepe'de yer alan Elite World Asia, 5 yıldızlı bir otelde düğün planlatan çiftler için ideal bir seçenek. Mekanın havuz başı alanında 200 ila 300 kişilik butik davetlere ev sahipliği yapılabiliyor. Davet menüleri ise Elite World Asia Hotel mutfağında hazırlanıyor. Ödüllü aşçıların özel tariflerinden oluşan menüleri düğünden önce tadabilir, dilersen değişiklik de yapabilirsin. After parti organizasyonu da gerçekleştirebileceğin mekanda 100-150 araçlık otopark da yer alıyor.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Elite World Asia

Spicy İstinye

Görsel Numarası: D1565695

Sarıyer'de bulunan Spicy İstinye, çiftlere iki farklı alan seçeneği sunuyor. 300-400 kişilik kapalı alana sahip mekanın 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen açık alanı da bulunuyor. Eğer yemyeşil, ferah bir alanda eğlence istiyorsan mekanın profilini mutlaka incelemelisin.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Spicy İstinye

Teras 212 Beşiktaş

Görsel Numarası: D1100801

Teras 212, Beşiktaş'ta müthiş bir noktada yer alıyor. Mekandan Boğaz ve köprü manzarasına net bir şekilde tanıklık edebiliyorsunuz. Teras alanında 600 kişiye kadar davetli ağırlayabildiğiniz mekanın kapalı salonunda 200 davetlinizle after party düzenleyebilirsiniz.

Mekanın karşılama kokteyli, düğün pastası, yemek menüleri, limitsiz meşrubat, yerli/yabancı alkol, süslemeler gibi hizmetleri kapsayan paketleri bulunuyor. Bunlardan size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Teras 212 Beşiktaş

Cezayir Garden

Görsel Numarası: D999755

Beyoğlu kır düğünü mekanlarından Cezayir Garden da after party düzenleyen yerlerden biri. Mekanda 120 kişinin ağırlandığı butik düğünler düzenleniyor. Kır düğününün yanı sıra tarihi atmosfer de ön plana çıkıyor. Cezayir Garden, 115 yıllık geçmişe tanık olan bir binada yer alıyor.

Mekanın açılır kapanır tavanı bulunuyor. Yani bir nevi kış bahçesi ortamı oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Organizasyon esnasında eğlenirken bir yandan da doğayla iç içe olacaksınız.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
Cezayir Garden

Kemer Garden

Görsel Numarası: D1265314

Kemerburgaz'da yer alan Kemer Garden, yaklaşık 500 kişilik davetli kapasitesine sahip. Bu alanda yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonlarını gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca 150 kişilik kapasitesi bulunan kapalı alanlarında da kına, nişan ve after party gibi organizasyonlara yer veriyorlar.

Kötü hava koşullarına karşı mekanda çadır tavan sistemi oluşturmuşlar. Böylelikle yağmur yağma durumunda düğün organizasyonuna ara vermeden eğlenmeye devam edebiliyorsunuz. Bu arada mekanın kendine ait geniş bir otoparkı bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kemer Garden

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap