After Party Alanı Olan İstanbul'daki Düğün Mekanları

22.07.2020

Düğün organizasyonundan sonra arkadaşlarıyla after party yapmak isteyen İstanbullu çiftleri böyle alalım! Gecenin geç saatlerine kadar eğlenceye devam edebileceğiniz, şık ve ferah after party alanı bulunan düğün mekanlarını derledik. Beğendiklerinizden fiyat teklifi almayı unutmayın!

Düğünden Sonra After Party Yapabileceğin Mekanlar

Görsel Numarası: D1327030

Düğün organizasyonlarının eğlenceli olduğunu kabul ediyoruz. Ancak düğünden sonra çiftin yakın arkadaşlarıyla dilediği gibi dans ettiği after party etkinliklerini de görmezden gelemiyoruz! Sen de unutamayacağın bir after party yapmak istiyorsan, İstanbul'da buna imkan tanıyan birçok mekan olduğunu bilmelisin.

Beğendiğin mekanların sayfalarından form doldurarak düğün ve after parti için fiyat teklifi almayı unutma! Haydi şimdi mekanlara bakalım...

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

BKM Mutfak Uniq

Görsel Numarası: D987085

BKM Mutfak Uniq'i daha önce düzenledikleri etkinliklerden ve televizyon programlarından hatırlıyorsundur. Bu mekanın aynı zamanda düğünlere ev sahipliği yaptığını da biliyor muydun? Sarıyer'de bulunan davet alanı, organizasyonların bir parti havasında geçmesini sağlıyor. Çok keyifli bir atmosfere sahip.

Mekanda 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Dekorasyonu da çifte özel planlıyorlar. Mekan; tarzınızı yansıtacak aksesuar ve dekorlarla süslenerek çiçekler, vazolar, mumluk ve şamdanlarla donatılıyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Cezayir Garden

Görsel Numarası: D999755

Beyoğlu kır düğünü mekanlarından Cezayir Garden da after party düzenleyen yerlerden biri. Mekanda 120 kişinin ağırlandığı butik düğünler düzenleniyor. Kır düğününün yanı sıra tarihi atmosfer de ön plana çıkıyor. Cezayir Garden, 115 yıllık geçmişe tanık olan bir binada yer alıyor.

Mekanın açılır kapanır tavanı bulunuyor. Yani bir nevi kış bahçesi ortamı oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Organizasyon esnasında eğlenirken bir yandan da doğayla iç içe olacaksınız.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Cezayir Garden

İstanbul

0212 963 3683


Teras 212 Beşiktaş

Görsel Numarası: D1100801

Teras 212, Beşiktaş'ta müthiş bir noktada yer alıyor. Mekandan Boğaz ve köprü manzarasına net bir şekilde tanıklık edebiliyorsunuz. Teras alanında 600 kişiye kadar davetli ağırlayabildiğiniz mekanın kapalı salonunda 200 davetlinizle after party düzenleyebilirsiniz.

Mekanın karşılama kokteyli, düğün pastası, yemek menüleri, limitsiz meşrubat, yerli/yabancı alkol, süslemeler gibi hizmetleri kapsayan paketleri bulunuyor. Bunlardan size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Teras 212 Beşiktaş

İstanbul

0212 963 3910

%40 indirim Temmuz, Ağustos, Eylül Ve Ekim Aylarında Son Kalan Tarihlerimiz %40 İndirimle 249 TL!

Dalyan Club

Görsel Numarası: D857716

Kadıköy'de yer alan Dalyan Club, havuz başı alanı ve kapalı salonuyla çiftlere hizmet veriyor. Bu mekanda düğün yaparsanız, hem şehrin içinde hem de yeşil bir alanda düğün yapma fırsatını yakalayabiliyorsunuz. Bu da özellikle İstanbul'da büyük bir avantaj!

Mekanın havuz başı alanında, yemekli düzende 500 kişi ağırlanabiliyor. Kapalı salonunun ise yaklaşık 300 kişilik kapasitesi var. After partinizi bu alanda yapabiliyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Dalyan Club

İstanbul

0216 706 6927

Hediye 2020 Yılında Evlenecek Çiftlerimize Dalyan Kulüp Ve Bir Sezonluk Havuz Üyeliği Hediye!

Liya

Görsel Numarası: D1215517

Sedef Adası'nda yer alan, dört tarafı denizle çevrili bir düğün mekanından bahsedelim şimdi! Liya; 40 çeşitten oluşan menüsü, vintage-rustik-deniz kıyısı-füzyon masa dekoru seçenekleri, 4K video ve fotoğraf çekimleri, after party imkanı, DJ ve canlı müzik hizmeti, LCV aramaları ve diğer imkanlarıyla unutulmaz bir düğünün kapılarını aralıyor.

Mekanda müzik ve yemek eşliğinde düğününüzü yaptıktan sonra, after party için kullandıkları alana geçiyorsunuz. Burada özel bir bar alanı oluşturuyorlar ve DJ ile dilediğiniz gibi eğleniyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Liya

İstanbul

0216 706 6143

Hediye Liya Düğünlerinde All’n One Hizmetleri Fiyata Dahildir.

Wish More Hotel İstanbul

Görsel Numarası: D1106392

After party mekanları İstanbul'da çok sayıda bulunuyor. Ancak şu an sizin için önemli olan hem düğün hem de after party alanı olan bir mekan bulmak! İşte bu yerlerden biri Wish More Hotel! Bayrampaşa'da yer alan otel, 300-400 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Otel, süslemeleriyle çiftlerin ilgisini çekiyor. Birden fazla süsleme alternatifleri bulunuyor. Bir bakıyorsunuz beyazlara bürünmüş bir salon, sonra bir bakıyorsunuz her yer pembe! Tamamen sizin zevkinize kalmış.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Wish More Hotel İstanbul

İstanbul

0212 963 2905

%25 indirim Hafta İçi Düğünlerine Özel %25 İndirim!

Gorrion Hotel İstanbul

Görsel Numarası: D721500

Gorrion Hotel İstanbul, Bahçelievler'de yer alıyor. Mekanın birbirinden keyifli 10 farklı alanı bulunuyor. Davetli sayınıza ve süsleme çeşitlerine göre dilediğiniz salonu seçebiliyorsunuz. Ayrıca her salonun son teknoloji ekipmanlarla donatıldığını ve görsel ve işitsel altyapısının yeterli olduğunu belirtelim.

Otelin düğün paketinde; düğün pastası, davet öncesi karşılama kokteyli, gelin ve damat odasına düğün öncesi menü servisi, düğün günü aileler için hazırlık odası ve düğün günü çiftlere 1 gece konaklama gibi seçenekler bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Gorrion Hotel İstanbul

İstanbul

0212 963 2334

Hediye Düğün Organizasyonlarını Mekanımızda Yapacak Çiftlerimize 1 Gece Balayı Odası Hediyemizdir

Suit Garden

Görsel Numarası: D1302153

Beykoz kır düğünü mekanlarından Suit Garden, doğayla iç içe müthiş bir alana sahip. Her tarafı ağaçlarla kaplı ve çimenlerin üzerinde masa düzeni oluşturulmuş. Kır bahçesinde 500-750 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar. Ayrıca 150 kişilik kapalı alanlarında da daha butik organizasyonları ve after party etkinliklerini düzenliyorlar.

Mekanın profesyonel bir organizasyon ekibi bulunuyor. Bu ekip tarafından yemekten müziğe, fotoğraf çekiminden mekan süslemelerine kadar her detay büyük bir titizlikle planlanıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Suit Garden

İstanbul

0216 706 6003

%25 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %25 İndirim Sizleri Bekliyor!

Kemer Garden

Görsel Numarası: D1265314

Kemerburgaz'da yer alan Kemer Garden, yaklaşık 500 kişilik davetli kapasitesine sahip. Bu alanda yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonlarını gerçekleştirebiliyorlar. Ayrıca 150 kişilik kapasitesi bulunan kapalı alanlarında da kına, nişan ve after party gibi organizasyonlara yer veriyorlar.

Kötü hava koşullarına karşı mekanda çadır tavan sistemi oluşturmuşlar. Böylelikle yağmur yağma durumunda düğün organizasyonuna ara vermeden eğlenmeye devam edebiliyorsunuz. Bu arada mekanın kendine ait geniş bir otoparkı bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kemer Garden

İstanbul

0850 532 9054

%27 indirim Kına Organizasyonlarında Peşin Ödemelerde %27 İndirim!

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum