İstanbul Deniz Kenarı Düğün Mekanları Galerileri

01.03.2021

Uçsuz bucaksız bir deniz, püfür püfür bir rüzgar ve muhteşem bir düğün... Hayatının en önemli "Evet"ini deniz kenarında mükemmel bir düğün mekanında mutlulukla haykırmak ister misin? İşte İstanbul'daki birbirinden güzel deniz kenarı düğün mekanları...

Romantik Düğünlerin Deniz Kenarı Adresleri

Görsel Numarası: D1236253

İstanbul'un büyüleyici deniz manzarasını düğün temasına eklemek isteyen çiftleri böyle alalım. Senin için listelediğimiz birbirinden güzel deniz kenarı düğün mekanları arasından istediğin firma ile kolayca iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Paella Davet

Görsel Numarası: D1003562

Paella Davet, Sarıyer’de yer alıyor. Mekanın düğün paketine baktığımızda hoş geldin kokteyli, düğün pastası, ses, ışık, DJ hizmeti, fotoğraf, video çekimi, zengin süsleme seçenekleri gibi birçok hizmeti sunduklarını görüyoruz. Yemekli menülerinde ise 10 çeşit meze, ara sıcak, ana yemek ve sınırsız meşrubat var. Tabii çiftlerin taleplerine göre menüler şekillenebiliyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Paella Davet

Paella Davet

Firmayı İncele


Gül Sultan Yalısı

Görsel Numarası: D1607927

İstanbul Boğaz düğün mekanlarından bir diğeri de Gül Sultan Yalısı! Üsküdar’da yer alan mekan, denize sıfır bir noktada konumlanmış. Davetlilere Beylerbeyi’nden muhteşem bir manzara sunuyor. 1904 senesinden beri ayakta kalan ve restore edilmiş bir binası var. Yani tarihi açıdan da oldukça değerli.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Bosphorus Palace Hotel

Görsel Numarası: D974378

Bosphorus Palace Hotel, Beylerbeyi sahilinde yer alıyor. Mekana deniz yoluyla ulaşmak da mümkün. Otelin açık hava kapasitesi yemekli düzende 350 iken, kokteyl organizasyonu ile 450 kişiye çıkabiliyor. Mekanın yemekli düzende kapalı alan kapasitesi ise 150.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Portaxe

Görsel Numarası: D1561754

Portaxe, açık havada yemekli düzende 750, kokteyl düzeninde ise 2200 kişiye kadar kapasiteye sahip. Kapalı alanda ise bu sayı 700'e 950 olarak değişiyor. Gece yarısı terasta yanan variller eşliğinde çorba servisi veya sıcak şarap ikramı yapmaları da oldukça meşhur.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Portaxe

Portaxe

Firmayı İncele

Eski Büyükdere İskelesi

Görsel Numarası: D1094582

Sarıyer’de yer alan Eski Büyükdere İskelesi, İstanbul deniz kenarı düğün mekanları arasında tarihi atmosferiyle de dikkatleri üzerine çeken bir yer. Mekanın 600 kişilik kapalı alanı ve terası bulunuyor. Düğün organizasyonlarının yanı sıra burada nişan, kına ve gün batımı nikahı da yapabiliyorsunuz.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Casamento

Görsel Numarası: D352001

Fuat Paşa Yalısı'na ait olan Casamento, Boğaz'a nazır muhteşem bir düğün için Sarıyer'de çiftleri bekliyor. Casamento'nun açık alan kişi kapasitesinin maksimum 285 olduğunu da bilmende fayda var. Eğer kapalı alan olarak Fuat Paşa Yalısı içerisindeki ana salonu tercih edersen de bu sayı maksimum 325'e çıkıyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Casamento

Casamento

Firmayı İncele

Romantika Garden / Kadıköy

Görsel Numarası: D683195

Romantika Garden, en özel "Evet"lerini denize nazır haykırmak isteyen gelin ve damat adaylarını Kadıköy, Fenerbahçe'de bekliyor. Açık ve kapalı alan hizmeti sunan mekanda, otopark ve çocuk parkı bulunmasının yanı sıra açılır kapanır tavan, bahçe, balkon, kolonsuz salon ve yüksek tavan gibi özelliklere sahip olduğunu da bilmelisin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Ada Beach Wedding / Adalar

Görsel Numarası: D565993

İstanbul'un yanı başında sakin, yemyeşil ve dört yani denizle çevrili bir cennet! Heybeliada'da bulunan Ada Beach Club senin için unutulmaz bir düğün mekanı olacak. Davet alanı için ister kır alanını istersen de denize sıfır olan özel platformu tercih edebiliyorsun. Üstelik evlenecek çiftleri faytonla iskeleden alarak ada gezisi ile düğün mekanına ulaştırma hizmeti sunuyorlar.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum