Ankara'nın Birbirinden Şık Havuz Başı Düğün Mekanları

21.07.2020

Ankara'da havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için birbirinden şık ve nezih düğün mekanlarını bir araya getirdik ve bu mekanların özelliklerini anlattık!

Ankara Havuz Başı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1236403

Havuz başında, romantik bir ortamda düğün yapmak isteyen çiftler için Ankara'daki havuz başı düğün mekanlarını sıraladık. Özelliklerini de anlattık. Sen de hemen göz at, düğün mekanını belirle! İlgini çeken firmalarla iletişime geçmeyi de unutma!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Havuzlu Bahçe

Görsel Numarası: D824039

Ankara Keçiören'de konumlanan Havuzlu Bahçe, açık ve kapalı alanı bulanan havuz başı düğün mekanlarından biri. Yemekli kapasitesi 200-300 olan ve Gökçek Parkı içinde yer alıyor. Parkta bulunan şelalenin tam yanında bulunan salon tamamıyla cam kaplı. İstenildiğinde tüm çevresinin açılabildiği sürgülü ısı cam sistemlerine sahip mekanda açık hava ve kır bahçesi konseptinde düğünler yapılabiliyor. Serin ve yağışlı günlerde ise tam anlamıyla kış bahçesine dönüşebiliyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


GNY Restaurant Ankara

Görsel Numarası: D998642

Açık havada, havuz başında bir düğün yapmak isteyen çiftler için bir önerimiz de GNY Restaurant Ankara. Gölbaşı'nda yer alan Günay Restaurant, havuzla çevrelenmiş kır alanı ile farklı ve şık bir mekan arayan çiftler için ideal. Yeşil ve maviyi buluşturan mekana uyum sağlayacak, papatya, limon gibi farklı konsept seçenekleri sunan organizasyon hizmeti de veren mekanda yemek servisi de bulunuyor. Mekanın kalabalık düğünler için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Günay Restaurant'ın yemekli kapasitesi 1.000-2.000 kişi.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Görsel Numarası: D822624

Kalabalık düğünlere ev sahipliği yapabilecek Ankara havuz başı düğün mekanlarından biri de Yenimahalle'de bulunan Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri. Yemekli kapasitesi 2.000-3.000 olan mekanda fotoğrafçı dışında catering, organizasyon gibi hizmetleri dışarıdan alma imkanı da bulunuyor. Mekanın açık ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. İster kır düğünü ister havuz başı düğünü ister açılır kapanır tavanlı dev salonunda görkemli bir salon düğünü yapılabiliyor. Düğün salonu bölümünün etrafı da cam ve kolonsuz olduğu için oldukça ferah. Tesis bünyesindeki tüm davet alanları yemekli veya yemeksiz davetlere uygun diyebiliriz.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Gold Garden Pool & Wedding

Görsel Numarası: D817386

Meyve bahçesi, kır bahçesi ve havuz başı olmak üzere farklı alanlara sahip olan Gold Garden Pool & Wedding, açık alanda 1500, kokteyl düzeninde ise 2000 kişiye kadar misafir ağırlamaya olanak sağlıyor. Ankara Gölbaşı'nda bulunan mekanın menülerinde de birçok farklı seçenek sunuluyor. Hatta dilersen diyabet, vejetaryen ve çocuklara özel menüler de hazırlayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wishes Altınpark

Görsel Numarası: D1119429

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin Ankara'daki tercihlerinden biri de Wishes Altınpark. 750-1000 kişilik kapasitesiyle kalabalık davetli ağırlama imkanı sunan Wishes Altınpark, şehir merkezinde olmasına rağmen, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Yemekli düğünler için menü seçenekleri de bulunan mekanda düğünden önce menü tadımı uygulaması da var. İstediğin durumlarda menüde değişikliğe de gidebilirsin. Mekan, dışarıdan organizasyon firması getirmek isteyen çiftlere de kolaylık sağlıyor.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

İncek Apple Garden

Görsel Numarası: D877709

Havuz başı düğünler için Ankara'da evlenecek çiftlerin tercih ettiği mekanlardan biri de İncek Apple Garden. Havuz başında, kır manzaralı bir düğün yapmak isteyen çiftler burayı değerlendirebilirler. Açık ve kapalı alanı bulunan mekanın kapalı salonunun kapasitesi 200-300 kişi. Ancak açık alanda bu sayı 2.000-3.000'e kadar yükseliyor. İsteyen çiftlerin fotoğrafçı, organizasyon gibi hizmetleri dışarıdan alma imkanı da bulunuyor.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wonders Event & Wedding

Görsel Numarası: D839482

Davetilerine şehrin merkezinde olduğunu unutturacak, yeşili ve maviyi bir arada bulunduran bir mekan arayan çiftler için önerimiz Wonders Event & Wedding. Wonders, açık alanda 1000 kişi, kapalı salonunda 300 kişiyi ağırlayabilme kapasitesine sahip. Üstelik, sunduğu organizasyon hizmetiyle, çiftlerin, belirledikleri konsepte uygun süslemelerle şık bir düğüne ev sahipliği yapmalarını da sağlıyor. Kalabalık davetler için mekanın kır alanını da dahil edip aynı anda hem kır hem de havuz başı düğünü yapma imkanı da cabası!

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


İncek Arena

Görsel Numarası: D1040891

Ankara Gölbaşı'nda havuz başı düğün yapabileceğin alanlardan biri de İncek Arena! Açık ve kapalı alanı bulunan İncek Arena'da kapalı alanda 750-1.000, açık hava kokteyl alanında ise 1000-2000 kişi ağırlayabilmek mümkün. Havuz başında, çim alan üzerine kurulan düğün alanı ile yeşil ve maviyi bir arada sunan mekanın açılır kapanır tavanı da bulunuyor. Mekan, bu özelliğiyle, kötü hava koşulları çiftlerin ve davetlilerin keyfini kaçırmadan, kapalı alana dönüştürülebiliyor. Üstelik mekanın zarif ve minimal dekorasyonuyla da şık bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

İncek Arena

İncek Arena

Firmayı İncele

Pelops Boutique Hotel

Görsel Numarası: D1102897

Pelops Boutique Hotel, Ankara Gölbaşı'nda konumlanmış havuz başı düğün mekanlarından biri. Mekanın ister açılır kapanır tavanı bulunan havuz başı alanını tercih edebilir istersen şık balo salonunu kullanabilirsin. Peki mekanda kaç kişi ağırlayabiliriz diyorsan yemekli kapasitenin 400-500, kokteyl kapasitesinin ise 750-1.000 kişilik olduğunu söyleyebiliriz. Yemekli düğünler için Pelops Boutique Hotel'in mutfağında ortaya konan menüleri değerlendirebilirsin. Dilersen tadım yaparak, menüde yer alan ikramlıkları deneyebilir, standart menüde yer alan seçeneklerde değişikliğe gidebilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum