İstanbul Anadolu Yakası Açık Hava Düğün Mekanları

02.10.2019

İstanbul Anadolu Yakası'nda mis gibi oksijeni içinize çekerken, bir yandan da deniz havasını soluyabileceğiniz açık alan düğün mekanlarını incelemeye ne dersiniz? Birbirinden şık kır düğünü ve havuz başı mekanları sizin için derledik. Beğendiklerinizden fiyat teklifi almayı unutmayın. Ne kadar erken rezervasyon yaparsanız o kadar iyi!

Anadolu Yakası'nda Açık Alanda Düğün

Görsel Numarası: D1295004

İstanbul Anadolu Yakası'nda, yaz döneminde düğün yapmak isteyen çiftlerin çoğunun tercihi açık alanlardan yana oluyor. Hem bu bölgede çok sayıda yeşil alanın mevcut olması hem de yaz konseptinin en iyi açık alanlarda uygulanabilmesi çiftleri cezbediyor.

Tabii doğru mekanı bulabilmek de biraz emek gerektiriyor. Bir mekanla anlaşmadan önce kapasitesine, konumuna, hizmetlerine, fiyatlarına mutlaka dikkatlice bakmalısın. Eleme yöntemiyle ilerleyerek, ideal açık düğün mekanını bulmanız daha kolay olur.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Dalyan Club

Görsel Numarası: D650952

Hem şehrin merkezinde hem de kır alanında düğün yapmak istemez misiniz? İşte size bu fırsatı Kadıköy'deki Dalyan Club sunuyor. Mekanda kokteyl verip, sonra düğün organizasyonuna geçebiliyorsunuz. Mutfaklarında da usta aşçılarla çalışıyorlar. Kokteyl prolongeden yemekli menüye kadar birçok alternatif sunuluyor.

Dalyan Club'ın çok şık süslemeleri var. Konseptlerde çoğunlukla beyaz rengin hakim olduğunu görüyoruz. Onun dışında gelin takları, gelin yolları, gazebolar ve masa süslemeleriyle gönüllerde taht kuruyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Dalyan Club

İstanbul

0216 706 6348

%14 indirim Kış Dönemi Davetlerinizde Hafta Sonu Yerine Hafta İçi Fiyatlarıyla %14 İndirimli!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Ada Beach Wedding

Görsel Numarası: D830129

Ne güzel olur Adalar'da düğün yapmak! Siz de böyle düşünüyorsanız, Heybeliada'da yer alan Ada Beach Wedding'e göz atmanızda fayda var. Sakinliği, yemyeşil çam ve mimoza ormanlarıyla bezenmiş doğası, dört yanı masmavi deniziyle çevrili, eşsiz Çam Limanı Koy'u ve şelale manzarasıyla mekan kendine hayran bırakıyor.

Ada Beach Wedding'de; denize sıfır platformlarda nikah seremonisi yapıp, daha sonrasında yeşil alanlarda düğün organizasyonunuza devam edebiliyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Ada Beach Wedding

İstanbul

0216 706 2794

%15 indirim Hafta İçi Yapılacak Düğün Organizasyonlarına Özel %15 İndirim Sizleri Bekliyor!

Romantika Garden

Görsel Numarası: D683196

Kadıköy Fenerbahçe'de yer alan ve adından da anlayacağını gibi aşk dolu bir ortam sunan mekanla tanıştıracağız sizi! Romantika Garden, deniz kıyısında bulunuyor. Bu da ortamı daha da unutulmaz hale getiriyor.

Mekanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi mevcut. Yani ortalama kalabalıkta bir düğün için yeterli genişliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca konumu dışında en dikkat çekici diğer özelliği de kesinlikle süslemeleri! Masalarından sandalyelerine her detayda şıklık konuşuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Romantika Garden

İstanbul

0216 706 2402


Elio Sedef

Görsel Numarası: D870787

Sedef Adası'nın dillere destan düğün mekanlarından biri Elio Sedef! Kendine ait iskelesi, şık masa-sandalyeleri, manzarası ve özellikle de kusursuz hizmetiyle size tavsiye edebileceğimiz açık alan düğün mekanlarından biri. Mekan bünyesinde profesyonel bir ekip oluşturmuşlar. Mutfağından servis elemanına kadar herkes büyük bir titizlikle çalışıyor.

Mekanı beğendiyseniz elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Çünkü yıl içerisinde belirli sayıda düğün yapıyorlar. Bunlardan biri belki de sizin düğününüz olur, kim bilir?

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Elio Sedef

İstanbul

0216 706 6748


Aktivitem Park - La Fontaine Garden

Görsel Numarası: İNCİ BAHÇE

Aktivitem Park - La Fontaine Garden, Beykoz'da yer alıyor. Mekanın birbirinden farklı 3 alanı bulunuyor. Alanların kapasiteleri 250, 500 ve 1.000 kişi şeklinde. Yemekli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyorlar. Davetlilere birçok lezzeti özenle hazırlayarak sunuyorlar.

Anadolu Yakası kır düğünü mekanlarının birçoğunda olduğu gibi Aktivitem Park - La Fontaine Garden'da da müthiş bir doğa manzarası bulunuyor. Kuş sesleri de organizasyonlara eşlik ediyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

%25 indirim 2020 Yılı Ekonomik Paket Düğünlerinde %25 İndirimle 17.500 TL’den Başlayan Fiyatlar!

Cemile Sultan Korusu

Görsel Numarası: D634881

Cemile Sultan Korusu, Üsküdar'da konumlanmış. Açık havada düğün yapma imkanının yanı sıra Boğaz'a nazır bir organizasyon imkanı da sunuyor. Mekanın birden fazla düğün alanı alternatifi var. İster havuz başında istersen de yeşillikler içinde düğününü yapabiliyorsun.

Mekanın yaklaşık 750-1.000 kişilik davetli kapasitesi var. Ayrıca kendine ait otoparkı da bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Cemile Sultan Korusu

İstanbul

0216 706 6982

%10 indirim Dugun.com Çiftlerine Özel Yeni Sezon İçin Yapılacak Rezervasyonlarda %10 İndirim!

Likapa Garden

Görsel Numarası: D1114143

Beykoz gibi doğayla bütünleşmiş bir yerde düğün yapıp, açık alan tercih etmemek olmaz. İşte tercih edebileceğiniz bu açık alanlardan biri Likapa Garden! Mekan, çok geniş bir alana yayılmış. Burada 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Yani düğününüz kalabalık olacaksa endişe etmenize gerek yok.

Ormanın içinde, meyve ağaçlarının arasına yerleştirilen yuvarlak ve dikdörtgen masalarla çok güzel bir ambiyans oluşturmuşlar. Tam anlamıyla bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler buraya bayılacak!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Likapa Garden

İstanbul

0216 706 0859

%37 indirim Şubat Sonuna Kadar Yapılacak Rezervasyonlarda %37 İndirimle 69 TL'den Başlayan Fiyatlar!

Senfoni Garden

Görsel Numarası: D1221462

Beykoz kır düğünü mekanlarından Senfoni Garden'ı da listenize eklemeyi unutmayın. Mekanda 400-500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Görüşmeye gittiğinizde size 5 farklı süsleme seçeneği sunuyorlar. Bunların içerisinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Fiyat dahilinde; karşılama kokteyli, iki farklı bahçeden dilediğinizi seçme özgürlüğü, beş farklı konsept ve süslemelerden seçme hakkı, DJ performansı, son teknoloji ışık (boyamalar, robotlar) sistemi, full ses sistemi (subbass, kolon), gerektiğinde güneşten veya yağmurdan korunma için tüm alanı tente ile kapatma, 90 kw jeneratör ve karşılama hostesi gibi birçok hizmet sunuyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Senfoni Garden

İstanbul

0216 706 6572

%23 indirim Düğün.com Üyelerine Özel Her Şey Dahil Paket %23 İndirimli+ Balayı Odası Bizden Hediye!

Bridge Beykoz

Görsel Numarası: D1100478

Üsküdar Kuzguncuk'ta yer alan Bridge Beykoz, deniz kenarında ve kır alanında düğün yapma imkanı sunuyor. Mekana gittiğiniz anda İstanbul Boğazı'nın müthiş manzarasına tanık olabiliyorsunuz. Ayrıca mekanın 27 yıllık bir düğün geçmişi var. Bu da tecrübelerinden faydalanabileceğiniz anlamına geliyor.

Bridge; 350 kişilik balo salonundaki düğün organizasyonlarının yanı sıra, Sungate’te 100, açık alanı da bulunan Bridge Cafe’de 80, Nakky Club’da 100 kişilik butik düğün organizasyonları için çiftleri bekliyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Uçar Garden Bosphorus

Görsel Numarası: D254927

Uçar Gider Bosphorus, Üsküdar'da yer alıyor. Mekan, davetlilere müthiş bir İstanbul manzarası sunuyor. Özellikle gün batımını izlemek çok hoşunuza gidebilir!

Etrafı ağaçlarla çevrili olan mekanın 200-300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Açık alanının yanı sıra aynı zamanda kapalı salonları da mevcut. Herhangi bir kötü hava koşulunda organizasyonu kapalı alana taşıyabilmeniz açısından bu güzel bir avantaj.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Uçar Garden Bosphorus

İstanbul

0216 706 2679


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum