Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

22.07.2020

Ankara'da açık havada düğün yapmak isteyen çiftlerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. İşte bu seçenekler arasından en çok tercih edilenleri derledik! Beğendiklerinden fiyat teklifi almayı unutma.

Ankara Açık Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1317261

Ankara'da kır alanından havuz başına kadar birçok düğün mekanı bulunuyor. Yazın ferah bir ortamda, ağaçların arasında düğün yapma fikri de çiftleri cezbediyor! Ankara açık düğün mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve bu rakam 3.000'e kadar yükselebiliyor. Yani düğününe kaç kişi çağırırsan çağır, sana uygun bir mekanı rahatlıkla bulabiliyorsun.

Tarzına ve bütçene en uygun mekanı bulmak için firma sayfalarından tüm detayları incelemeni öneriyoruz. Fiyatlardan fotoğraflara, hizmetlerden çift yorumlarına kadar her bir başlık sana fikir verecek!

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

İncek Apple Garden

Görsel Numarası: D1316419

Ankara’nın en çok tercih edilen kır düğünleri mekanları arasında yer alan İncek Apple Garden Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteriyor. 5 dönümlük arazi üzerinde yer alan mekanda istersen havuz başında şık bir düğüne istersen yemyeşil alanda sıcak bir kır düğününe, istersen de 300 kişilik kapalı alanda renkli bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin.

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Windy Garden

Görsel Numarası: D1512851

Dünya evine kır düğünü ile girmeyi tercih eden çiftlere önerdiğimiz mekanlar arasında Windy Garden da yer alıyor. İncek'te bulunan mekanın, 5000 metrekarelik kır alanı 1000, kış organizasyonlarında faaliyete geçirilen açılır kapanır tente sistemine sahip kış bahçesi ise 500 kişi kapasiteli. Windy Garden'ın bahçesinde bulunan villada gelin ve damadın hazırlanabilmesi için özel alan tahsis edildiğini de belirtelim.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Perle Wedding

Görsel Numarası: D1066768

Ankara’nın en yeşil ve en huzurlu mekanlarından biri olan Perle Wedding, Etimesgut ilçesinde konumlanmış. Yaz-kış fark etmeksizin hizmet verebilen işletme, açık havada bulunmaya elverişli olmayan günlerde 500 kişi ve üzerinde konuk ağırlama kapasitesi olan kapalı salonu da tahsis edebiliyor. 10.000 metrekarelik bir alan üzerine kurulan kır bahçesinde kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yapabilir 1.000 kişiye kadar konuk ağırlayabilirsin.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mubu Wedding Garden

Görsel Numarası: D1335669

Mubu Wedding Garden Gölbaşı’nda bulunuyor ve göl manzarası ile panoramik bir seyir keyfi sunuyor. Şehrin en geniş kır bahçelerinden birine sahip olan mekan, 15.000 metrekarelik alan üzerine kurulmuş. 1.000 kişi ve üzeri konuk sayısına sahip organizasyonların rahatlıkla düzenlenebildiği Mubu Wedding Garden'da yemekli veya kokteyl düzeninde harika bir düğün yapabilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Gölbaşı Hakimevi

Görsel Numarası: D1549779

Göl kenarında bulunan kır düğünü konseptine sahip Gölbaşı Hakimevi, hem dekorasyon seçenekleri hem de lezzetli yemek alternatifleri ile eşsiz bir düğün vadediyor. Adalet Bakanlığı bünyesinde bulunan bir işletmede menü tadımı ve menü değişikliği hizmetleri de sunuyor. Çocuklara özel, vejetaryen, vegan gibi özel menüler de mekanın mutfağında hazırlanabiliyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Görsel Numarası: D1337143

Ankara'da Mogan Gölü kenarında bulunan VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi, açık hava düğünü yapmak isteyen çiftlere hem kır alanı hem de havuz başı alan seçenekleri sunuyor. Göl manzarası da cabası! Mekan, yemekli davetlerde 1500, kokteyl davetlerde ise 2000 kişiye aynı anda hizmet verebiliyor. Mekan süsleme, ışık, ses ve sahne hizmeti, yemek servisi, organizasyon sorumlusu gibi hizmetler sunan VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi'nde 500-750 araçlık otopark da bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


GNY Restaurant Ankara

Görsel Numarası: D998638

Gölbaşı'nda yer alan GNY Restaurant'ın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve Napolyon sandalyelerle keyifli bir ortam oluşturmuşlar. Mekanın after parti düzenleyebileceğiniz butik bir salonu da mevcut.

GNY Restaurant'ta havuz başında ve kır alanında düğün yapma imkanını aynı anda yakalıyorsunuz. Nehir şeklinde dizayn ettikleri havuzun hemen yanında nikah seremonisi düzeni oluşturuyorlar. Böylece şık bir ortamda "Evet" diyorsunuz.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Club Bonjour

Görsel Numarası: D636737

Gölbaşı'ndaki bir diğer düğün mekanı da Club Bonjour! Mekanın çok geniş bir düğün alanı mevcut. Hatta şöyle söyleyelim: Kır alanında yapay göl, iki olimpik havuz, padok alanı ve restoran bulunuyor! Burada 1.000 kişiden fazla davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Kır düğünü mekanı, mutfak konusunda da oldukça iddialı. Her damak zevkine hitap eden menü içeriklerine sahipler. Çiftlere düğünden önce menü tadımı da yaptırıyorlar. gelin ve damada özel çıkış koreografisi, barkovizyon gösterisi gibi ekstra hizmetleri de bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Club Bonjour

Club Bonjour

Firmayı İncele

Ankara Konağı Düğün Nikah Kokteyl ve Balo Salonları

Görsel Numarası: D414905

Ankara Konağı, Yenimahalle'de yer alan bir kır düğünü mekanı. Davetlilere müthiş bir şehir manzarası sunuyor. Özellikle hava karardığında ortaya çıkan şehir ışıklarını çok seveceksiniz! Adından da anladığımız gibi mekanın tarihi bir yapısı var. Düğün alanına eski dönemlerden esinlenerek birçok sütun yapılmış. Bu da ortama daha mistik bir atmosfer kazandırmış.

Ankara Konağı'nın 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca kötü hava koşullarında organizasyonu taşıyabileceğiniz bir kapalı salonları da mevcut. Bahar döneminde düğün yapmayı düşünen çiftler için bu büyük avantaj!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Çınar Kasrı

Görsel Numarası: D1012130

İncek düğün mekanlarından Çınar Kasrı; hem evinizin bahçesindeymiş gibi rahat edebileceğiniz hem de şıklığıyla ihtişamın kollarına kendinizi bırakabileceğiniz bir yer. Mekanın oldukça geniş bir alanı var. Kır bahçesinde oturma düzeninde 1.500 kişi, kokteyl düzeninde ise 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ayrıca bir de küçük kapalı salonları bulunuyor.

Çınar Kasrı'nda yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor. Birçok menü seçenekleri var. Dilersen vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuk menüsü bile hazırlayabiliyorlar.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Park Lamore Garden

Görsel Numarası: D1251147

Park Lamore Garden, Çankaya'da yer alıyor. Mekanın kır bahçesinin yanı sıra farklı balo salonları da bulunuyor. Kır bahçesindeki süslemeleri ve oturma düzenini çok beğendiğimizi söylemeden geçmeyelim. Mekandaki en yeni teknolojik altyapıyla donatılan barkovizyon, ses, ışık ve müzik sistemleri de düğününüzü daha profesyonel bir hale getiriyor.

Bohem konsept seviyorsan bu mekanlara da bak: Ankara'nın Bohem Düğün Mekanları

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Safari Garden

Görsel Numarası: D1018516

Yenimahalle'de yer alan Safari Garden'ın 1.000 kişilik havuzlu bahçesi ve 500 kişi kapasiteli şelaleli ön bahçesi bulunuyor. Bu alanlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca yağmur yağışı gibi durumlarda organizasyonu kısa süre içerisinde taşıyabilecekleri bir kapalı alanları da mevcut. Kaliteli ışık ve ses sistemiyle hizmet veren mekanda, geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu da yer alıyor.

Mekanın kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menüleri bulunuyor. Bu menüleri de gayet uygun fiyatlarla sunuyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Safari Garden

Safari Garden

Firmayı İncele

Marry Garden

Görsel Numarası: D887315

Marry Garden, Gölbaşı düğün mekanları arasında şıklığıyla ön plana çıkıyor. Mekanın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerle donattıkları kır alanlarında; jüt kumaşlar, hasır ipler kullanarak rustik bir konsept oluşturmuşlar. Siz de dilerseniz süslemelerde farklı taleplerde bulunabiliyorsunuz. Ama mekanın standart dekorasyonu gayet şık!

Marry Garden'ın hazırlık odasından sahnesine kadar her köşesi çok şık. Ayrıca dileyen çiftler için nikah töreni düzeni de oluşturabiliyorlar.

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Marry Garden

Marry Garden

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum