Ankara Açık Hava Düğün Mekanları

29.04.2020

Ankara'da açık havada düğün yapmak isteyen çiftlerin karşısına birçok seçenek çıkıyor. İşte bu seçenekler arasından en çok tercih edilenleri derledik! Beğendiklerinden fiyat teklifi almayı unutma.

Ankara Açık Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1317261

Ankara'da kır alanından havuz başına kadar birçok düğün mekanı bulunuyor. Yazın ferah bir ortamda, ağaçların arasında düğün yapma fikri de çiftleri cezbediyor! Ankara açık düğün mekanlarının kapasiteleri 100 kişiden başlıyor ve bu rakam 3.000'e kadar yükselebiliyor. Yani düğününe kaç kişi çağırırsan çağır, sana uygun bir mekanı rahatlıkla bulabiliyorsun.

Tarzına ve bütçene en uygun mekanı bulmak için firma sayfalarından tüm detayları incelemeni öneriyoruz. Fiyatlardan fotoğraflara, hizmetlerden çift yorumlarına kadar her bir başlık sana fikir verecek!

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

GNY Restaurant Ankara

Görsel Numarası: D998638

Galeriye Gölbaşı'nda yer alan GNY Restaurant ile başlayalım! Mekanın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve Napolyon sandalyelerle keyifli bir ortam oluşturmuşlar. Mekanın after parti düzenleyebileceğiniz butik bir salonu da mevcut.

GNY Restaurant'ta havuz başında ve kır alanında düğün yapma imkanını aynı anda yakalıyorsunuz. Nehir şeklinde dizayn ettikleri havuzun hemen yanında nikah seremonisi düzeni oluşturuyorlar. Böylece şık bir ortamda "Evet" diyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Club Bonjour

Görsel Numarası: D636737

Gölbaşı'ndaki bir diğer düğün mekanı da Club Bonjour! Mekanın çok geniş bir düğün alanı mevcut. Hatta şöyle söyleyelim: Kır alanında yapay göl, iki olimpik havuz, padok alanı ve restoran bulunuyor! Burada 1.000 kişiden fazla davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Kır düğünü mekanı, mutfak konusunda da oldukça iddialı. Her damak zevkine hitap eden menü içeriklerine sahipler. Çiftlere düğünden önce menü tadımı da yaptırıyorlar. gelin ve damada özel çıkış koreografisi, barkovizyon gösterisi gibi ekstra hizmetleri de bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Club Bonjour

Ankara

0312 963 3718

%20 indirim Düğün Anlaşmasını Bizimle Yapan Çiftlere Havuz Başı After Party Eğlencesi %20 İndirimli

Ankara Konağı Düğün Nikah Kokteyl ve Balo Salonları

Görsel Numarası: D414905

Ankara Konağı, Yenimahalle'de yer alan bir kır düğünü mekanı. Davetlilere müthiş bir şehir manzarası sunuyor. Özellikle hava karardığında ortaya çıkan şehir ışıklarını çok seveceksiniz! Adından da anladığımız gibi mekanın tarihi bir yapısı var. Düğün alanına eski dönemlerden esinlenerek birçok sütun yapılmış. Bu da ortama daha mistik bir atmosfer kazandırmış.

Ankara Konağı'nın 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca kötü hava koşullarında organizasyonu taşıyabileceğiniz bir kapalı salonları da mevcut. Bahar döneminde düğün yapmayı düşünen çiftler için bu büyük avantaj!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

%20 indirim Haziran Temmuz Ağustos Eylül Aylarında Hafta İçi Organizasyonları %20 İndirimli!

Çınar Kasrı

Görsel Numarası: D1012130

İncek düğün mekanlarından Çınar Kasrı; hem evinizin bahçesindeymiş gibi rahat edebileceğiniz hem de şıklığıyla ihtişamın kollarına kendinizi bırakabileceğiniz bir yer. Mekanın oldukça geniş bir alanı var. Kır bahçesinde oturma düzeninde 1.500 kişi, kokteyl düzeninde ise 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Ayrıca bir de küçük kapalı salonları bulunuyor.

Çınar Kasrı'nda yemekli ve yemeksiz organizasyonlar düzenlenebiliyor. Birçok menü seçenekleri var. Dilersen vegan, vejetaryen, diyabet ve çocuk menüsü bile hazırlayabiliyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Çınar Kasrı

Ankara

0312 963 3651

%25 indirim Mart Ve Ekim Ayları Arasında Yapılacak Hafta İçi Yemekli Organizasyonlar Net %25 İndirimli

Park Lamore Garden

Görsel Numarası: D1251147

Park Lamore Garden, Çankaya'da yer alıyor. Mekanın kır bahçesinin yanı sıra farklı balo salonları da bulunuyor. Kır bahçesindeki süslemeleri ve oturma düzenini çok beğendiğimizi söylemeden geçmeyelim. Mekandaki en yeni teknolojik altyapıyla donatılan barkovizyon, ses, ışık ve müzik sistemleri de düğününüzü daha profesyonel bir hale getiriyor.

Bohem konsept seviyorsan bu mekanlara da bak: Ankara'nın Bohem Düğün Mekanları

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Park Lamore Garden

Ankara

0850 532 8962


Safari Garden

Görsel Numarası: D1018516

Yenimahalle'de yer alan Safari Garden'ın 1.000 kişilik havuzlu bahçesi ve 500 kişi kapasiteli şelaleli ön bahçesi bulunuyor. Bu alanlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca yağmur yağışı gibi durumlarda organizasyonu kısa süre içerisinde taşıyabilecekleri bir kapalı alanları da mevcut. Kaliteli ışık ve ses sistemiyle hizmet veren mekanda, geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu da yer alıyor.

Mekanın kırmızı et, beyaz et ve kokteyl menüleri bulunuyor. Bu menüleri de gayet uygun fiyatlarla sunuyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Safari Garden

Ankara

0312 963 3270


Marry Garden

Görsel Numarası: D887315

Marry Garden, Gölbaşı düğün mekanları arasında şıklığıyla ön plana çıkıyor. Mekanın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yuvarlak masalar ve tiffany sandalyelerle donattıkları kır alanlarında; jüt kumaşlar, hasır ipler kullanarak rustik bir konsept oluşturmuşlar. Siz de dilerseniz süslemelerde farklı taleplerde bulunabiliyorsunuz. Ama mekanın standart dekorasyonu gayet şık!

Marry Garden'ın hazırlık odasından sahnesine kadar her köşesi çok şık. Ayrıca dileyen çiftler için nikah töreni düzeni de oluşturabiliyorlar.

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Marry Garden

Ankara

0312 963 3826


Wonders Event & Wedding

Görsel Numarası: D838628

Wonders Event & Wedding, Yenimahalle'de şehrin merkezi noktalarından birinde yer alıyor. Ancak havuz başı ve yeşil alanlarıyla öyle keyifli bir ortam oluşturmuşlar ki şehir merkezinde olduğunuzu unutabiliyorsunuz. Mekanın açık alanında 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Dilerseniz düğünden sonra kapalı salonlarında after partiyle eğlenmeye devam edebiliyorsunuz.

Bu galerimiz de ilgini çekebilir: Ankara'nın Birbirinden Şık Havuz Başı Düğün Mekanları

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Wonders Event & Wedding

Ankara

0312 963 3887

%10 indirim Düğün.com Çiftlerimize Özel %10 İndirim!

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum