İzmir'in Akıllardan Silinmeyecek Havuz Başı Düğün Mekanları

İzmir'de havuz başı düğün yapmak isteyen çiftler için birbirinden şık mekanları sıraladık ve özelliklerini anlattık!

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1242836

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için İzmir düğün mekanları arasından birbirinden şık mekanları sıraladık. Bu mekanların özelliklerini de anlattık. Sen de bu mekanları incele, ilgini çeken firmalarla iletişime geç, indirim ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlan!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

DoubleTree by Hilton İzmir Airport

Görsel Numarası: D1054611

İzmir Gaziemir'de yer alan mekan, havuz başı özelliğinin yanı sıra bahçe manzarasına sahip ve yeşillikler içinde. Yeşil ve maviyi bir arada bulabileceğin mekanın düğün için hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. Mekan, yemekli bir düğün organize için 500, kokteyl için yaklaşık 750 davetli ağırlayabilecek kapasiteye sahip. DoubleTree by Hilton İzmir Airport menülerinde de karşına birçok seçenek çıkıyor. Hatta dilersen çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan menüler de hazırlayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Hediye Dugun.com Çiftlerine Özel Balayı Odası Ve Odaya Kahvaltı Bizden Hediye!

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Senin için araştırsın ve hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!


Tria Garden

Görsel Numarası: D1023486

İstanbul açık hava düğün mekanları arasında yer alan Tria Garden, havuz başı düğün mekanı olmanın yanı sıra aynı zamanda bir kır düğünü mekanı alternatifi de sunuyor. Mekanın sunfuğu organizasyon hizmeti ile pampaslar, düş kapanları, tüllü gelin takları gibi süslemelerle bohem tarzda, şık bir düğüne ev sahipliği yapabilirsin. Mekanın kapasitesini merak edenler için de hemen söyleyelim: Kapalı alanda 300-400, açık havada ise 750-1.000 kişiyi ağırlama potansiyeli bulunuyor. İzmir Buca'da konumlanmış mekana kendi araçlarıyla gelecek davetliler için 250-500 araçlık bir otopark bulunduğunu da ekleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Tria Garden

İzmir

0232 335 5646

Hediye Düğün.com Çiftlerine Özel Before Party Hediye!

En Bordo Wedding Hall

Görsel Numarası: D1192077

İzmir havuz başı düğün mekanlarını araştıran çiftler için bir önerimiz de En Bordo Wedding Hall. Balçova'da konumlanmış olan mekanın açık ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. En Bordo Wedding Hall, kalabalık düğünler için de uygun. 750-1000 kişilik açık hava kapasitesi bulunan mekanın 500-750 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Açık hava organizasyonları sırasında oluşabilecek hava muhalefetine karşı kapalı salon da hazır tutuluyor. Ayrıca mekanın kır alanı da nikah için düzenlenebiliyor. Düğünü havuz başında gerçekleştirip kır alanını nikah ya da after party için değerlendirebilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

En Bordo Wedding Hall

İzmir

0232 335 5771


Gözde Wedding House

Görsel Numarası: D1034773

İzmir'de havuz başı düğün mekanı arayan çiftler için bir önerimiz de Gözde Wedding House. Geniş yeşil alanı ile çiftlere aynı anda hem kır hem de havuz başı düğünü yapma imkanı sunan mekan, Güzelbahçe'de konumlanmış. Gözde Wedding House'un kapasitesini merak edenler için de hemen söyleyelim: Yemekli düğünlerde 400-500 davetli ağırlamanın mümkün olduğu mekanın açık hava kapasitesi ise 500-750 kişilik. Mekanın havuz üzerinde yer alan platforma kurulmuş gelin-damat masası sayesinde de büyüleyici fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Gözde Wedding House

İzmir

0232 335 5663

%30 Düğün.com Çiftlerine Özel Hafta İçi Organizasyonları %35 İndirimli!

La Fontaine Wedding

Görsel Numarası: D1034669

İzmir'in havuz başı düğün mekanları arasında geniş kır alanı ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken bir mekan La Fontaine Wedding. Fıçılar, salıncaklar, kuş kafesleri ve yeşil masal gibi bir düğüne ev sahipliği yapmak mümkün! Üstelik La Fontaine Wedding, kalabalık düğünler için de ideal. Açık hava alanında 2000 kişiye kadar davetli ağırlama imkanına sahip mekanda yemekli organizasyonlar için de farklı menü seçenekleri bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

La Fontaine Wedding

İzmir

0232 335 5380


Kırçiçeği Event Hall

Görsel Numarası: D1044043

Kırçiçeği Event Hall, İzmir Buca'da yer alıyor. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan mekanda kapalı alan kapasitesi 500-750 kişiyken açık alanda bu rakam 2000 kişiye kadar çıkabiliyor. Üstelik mekanın açık alanı, yeşil ve maviyi bir arada sunuyor. Geniş kır alanının ortasında konumlanmış platformlu havuzu ile şık bir görünüme sahip olan bu mekanın, düğüne kendi aracıyla gelecek davetliler için de 250-500 araç kapasitesi olan bir de otoparkı bulunuyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Kırçiçeği Event Hall

İzmir

0232 335 5143


Mygarden İzmir

Görsel Numarası: D1213265

Bornova'da yer alan Mygarden İzmir, geniş havuzu, 750 kişilik açık alan kapasitesi ve 100'ün üzerinde meyve ağacı ve etkileyici doğa manzarasına sahip bir mekan. Vintage, rustik ya da çiftlerin belirlediği konsepte uygun tarzda düğün organizasyonunu da gerçekleştiren mekanda farklı menü seçenekleri de bulunuyor. Otel çatısı altında düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri kesinlikle balayı odası oluyor. Mygarden İzmir'de evlenecek çiftlere düğün gecesi konaklama için balayı odası ve kahvaltı hizmeti de veriliyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Mygarden İzmir

İzmir

0232 335 5546

%35 Düğün.com Çiftlerine Özel %35 İndirim!

Porto Beach Resort

Görsel Numarası: D551005

Çeşme'de havuz başı düğünü yapmak isteyen çiftler için uygun bir mekan olan Porto Beach Resort, Ege'nin eşsiz deniz ve doğa manzarasını düğününe taşımak isteyen çiftler için de ideal. Mekanda yapılacak yemekli düğünler için kapasite 200-300 kişilik. Açık alan kapasitesi ise 400 kişiye kadar çıkıyor. Yemekli düğünlerde Porto Beach Resort'un mutfağında hazırlanan menü seçenekleri çiftlerin beğenisine sunuluyor. İsteyen çiftler için menü tadımı gerçekleştirilirken standart menülerin yanı sıra vegan, çocuklara özel, vejetaryan, diyabet, kosher menü hizmeti de veriliyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Porto Beach Resort

İzmir

0232 335 5435


Talles Park Vip

Görsel Numarası: D385975

Palmiyeler arasında, geniş, yeşil bir alanda havuz başı düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftlere Talles Park Vip'yi öneriyoruz. Açık ve kapalı alan seçenekleri bulunan mekanda 750'den 2000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Mekanın mutfağında hazırlanan farklı menü seçenekleri için çiftlere tadın etkinliği düzenleniyor. Dileyen çiftler bu menüde değişikliğe gidebiliyor. Talles Park Vip'nin İzmir Balçova'da yer aldığını da söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Talles Park Vip

İzmir

0232 335 5980

Hediye Talles Park'tan 2019 Çiftleri İçin Her Şey Dahil Hediyeler!

Efsuna Garden

Görsel Numarası: D1017976

İzmir Alsancak'ta yer alan Efsuna Garden'ın 750 kişilik kır bahçesi ve 1000 kişilik havuz başı banquet alanı bulunuyor. Yemekli kapasitesi 750-1000 kişi olan mekanın kokteyl alanında bu rakam 2000'e kadar çıkıyor. Fotoğrafçı ve yemek hizmeti de veren mekana dilerseniz, anlaştığınız bir organizasyon firmasını getirebilirsiniz.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Efsuna Garden / Alsancak

İzmir

0232 335 5843

%30 Dugun.com Çiftlerine Özel %30 İndirim Sizleri Bekliyor!

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum