İzmir'in Akıllardan Silinmeyecek Havuz Başı Düğün Mekanları

30.03.2021

İzmir'de havuz başı düğün yapmak isteyen çiftler için birbirinden şık mekanları sıraladık ve özelliklerini anlattık!

İzmir Havuz Başı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1242836

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için İzmir düğün mekanları arasından birbirinden şık mekanları sıraladık. Bu mekanların özelliklerini de anlattık. Sen de bu mekanları incele, ilgini çeken firmalarla iletişime geç, indirim ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlan!

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Reyhan Hanım Konakları

Görsel Numarası: D1440226

Alaçatı'da kır düğünü yapmak mı? Okurken bile çiftleri heyecanlandıran bu organizasyonu Reyhan Hanım Konakları'nda gerçekleştirebilirsiniz.

Konağın havuzlu alanında düzenleyeceğiniz düğün organizasyonunuzda evinizin bahçesindeymiş gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca konakta ve çevresinde düğün albümü fotoğraflarınızı çektirebileceğiniz birçok alan da bulunuyor.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE


DoubleTree by Hilton İzmir Airport

Görsel Numarası: D1054611

İzmir Gaziemir'de yer alan mekan, havuz başı özelliğinin yanı sıra bahçe manzarasına sahip ve yeşillikler içinde. Yeşil ve maviyi bir arada bulabileceğin mekanın düğün için hem açık hem de kapalı alanı bulunuyor. Mekan, yemekli bir düğün organize için 500, kokteyl için yaklaşık 750 davetli ağırlayabilecek kapasiteye sahip. DoubleTree by Hilton İzmir Airport menülerinde de karşına birçok seçenek çıkıyor. Hatta dilersen çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryan menüler de hazırlayabiliyorlar.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


En Bordo Wedding Hall

Görsel Numarası: D1192077

İzmir havuz başı düğün mekanlarını araştıran çiftler için bir önerimiz de En Bordo Wedding Hall. Balçova'da konumlanmış olan mekanın açık ve kapalı alan seçenekleri bulunuyor. En Bordo Wedding Hall, kalabalık düğünler için de uygun. 750-1000 kişilik açık hava kapasitesi bulunan mekanın 500-750 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Açık hava organizasyonları sırasında oluşabilecek hava muhalefetine karşı kapalı salon da hazır tutuluyor. Ayrıca mekanın kır alanı da nikah için düzenlenebiliyor. Düğünü havuz başında gerçekleştirip kır alanını nikah ya da after party için değerlendirebilirsin.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


La Fontaine Wedding

Görsel Numarası: D1034669

İzmir'in havuz başı düğün mekanları arasında geniş kır alanı ve şık dekorasyonuyla dikkat çeken bir mekan La Fontaine Wedding. Fıçılar, salıncaklar, kuş kafesleri ve yeşil masal gibi bir düğüne ev sahipliği yapmak mümkün! Üstelik La Fontaine Wedding, kalabalık düğünler için de ideal. Açık hava alanında 2000 kişiye kadar davetli ağırlama imkanına sahip mekanda yemekli organizasyonlar için de farklı menü seçenekleri bulunuyor.

Bürde Özkök

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mygarden İzmir

Görsel Numarası: D1213265

Bornova'da yer alan Mygarden İzmir, geniş havuzu, 750 kişilik açık alan kapasitesi ve 100'ün üzerinde meyve ağacı ve etkileyici doğa manzarasına sahip bir mekan. Vintage, rustik ya da çiftlerin belirlediği konsepte uygun tarzda düğün organizasyonunu da gerçekleştiren mekanda farklı menü seçenekleri de bulunuyor. Otel çatısı altında düğün yapmanın en büyük avantajlarından biri kesinlikle balayı odası oluyor. Mygarden İzmir'de evlenecek çiftlere düğün gecesi konaklama için balayı odası ve kahvaltı hizmeti de veriliyor.

Bürde Özkök

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum