Antalya'da Kumsal Düğünü Yapılan En İyi Mekanlar

22.07.2020

Antalya gibi doğasıyla büyüleyen bir şehirde düğün yapıp, kumsal alternatifini değerlendirmemek olmaz! Bizim gibi düşünen çiftler için Antalya'da kumsal düğünü yapılan mekanları derledik. Hepsinin süslemeleri birbirinden güzel! Haydi inceleyelim.

Antalya'da Kumsal Düğünü Bir Başka

Görsel Numarası: D1320179

Tatile gidildiği zaman bile insanların içini huzurla dolduran bir şehirde, üstelik kumsalında düğün yaptığını düşünsene! Uçuş uçuş etekleri olan bir gelinlik giymişsin. Denizin esintisi eşliğinde müstakbel eşinle evlenmek istediğini söylüyorsun!

Antalya'da bu hayali gerçekleştirebileceğin birçok düğün mekanı bulunuyor. Dilersen kumsalda sadece nikah yapabileceğin gibi düğün organizasyonunu ve after partini de bu alanda düzenleyebiliyorsun.

Şimdi Antalya'da kumsal düğünü yapılan o mekanları inceleyelim.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kırlangıç Restaurant Kır Düğünü

Görsel Numarası: D899370

Kırlangıç Restaurant, Muratpaşa'da yer alıyor. Bu mekanda hem kır alanını hem de kumsalı değerlendirebiliyorsun. Ayrıca çok geniş bir alanları olduğunu da belirtelim: 1.000 kişilik davetli kapasiteleri bulunuyor.

Mekan, davetlilere düğün pastasının yanında tatlı, tuzlu ve susamlı olmak üzere 3 çeşit kuru pasta ve servisi yapıyor. Tabii dilersen yemekli menüleri de var. Düğünden önce gidip menü tadımı dahi yapabiliyorsun.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?Red & White Wedding

Görsel Numarası: D958160

Red & White Wedding de çiftlere hem kır alanında hem de kumsalda düğün yapma imkanını sunuyor. Mekanda yemekli düzende 300-400 davetli ağırlanabiliyor. Sade ve doğal bir ortamda beyaz rengin ağırlıkta olduğu, yer yer ahşap detayların kullanıldığı süslemelere yer veriyorlar.

Düğün fotoğraflarını da bu mekanda çektirmek mümkün. Böylelikle kuaför - fotoğraf alanı - düğün mekanı rotalarından birini eksiltmiş oluyorsunuz. Düğün günü dinlenmek için ayırabileceğiniz 1 saat bile çok önemli olacak, unutmayın!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Miracle Resort Hotel

Görsel Numarası: D812689

Şimdi de bir Lara otelini inceleyelim! Miracle Resort Hotel, 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen oldukça geniş bir alana sahip. Otelde yemekli veya yemeksiz düğün organizasyonları düzenleniyor. Yemekleri konusunda da oldukça iddialılar.

Otelin süslemeleri çok hoş. Özellikle kumsal alanına girişte kullanılan takları ve yolları çevreleyen çiçekleri çok beğendik. Çiftlerin tarzına göre farklı süslemeler de yapabiliyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Larena Beach Wedding

Görsel Numarası: D1268342

Larena Beach Wedding için 3'ü 1 arada tanımlaması yapsak yanlış olmaz sanırım. Çünkü bu mekanda kır düğünü, plaj düğünü ve iskelede butik davet alternatiflerinden dilediğini seçebiliyorsun! 1.000 kişilik de davetli kapasiteleri bulunuyor.

Çiçeklerle bezenmiş nikah töreni platformu, fotoğraf çekimleri için çeşitli köşeler, tüllerle süslenmiş gelin yolları, masa çiçekleri, tiffany sandalyeler, karşılama masaları... Larena Beach'te süsleme konusunda sınır yok!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Neşe Beach Club Restaurant

Görsel Numarası: D1209310

Alanya'nın keyifli kumsallarında düğün yapmanın tam zamanı! Neşe Beach Club Restaurant'la görüşerek bu keyfi yaşayabilirsin. Mekanın işinde uzman bir ekibi var. Organizasyondan menülere kadar her detayla büyük bir titizlikle ilgileniyorlar.

Mekanda 300-400 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Oturma ve nikah düzeni için çiftlerle bir toplantı yapıp ortak kararlar alıyorlar. Böylelikle tarzınıza uygun bir ambiyansta evlenmiş oluyorsunuz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Konak Beach

Görsel Numarası: D197755

Konak Beach de Alanya plajlarından birine sahip. Sahile masalarını kurarak her yeri beyaz tüllerle süslüyorlar. Ayakta nikah töreni yapmak isteyen çiftlere özel olarak da kilise düzeninde tifanny sandalyeleri denize karşı diziyorlar.

Mekanın menü çeşitleri oldukça zengin! Akdeniz, Türk ve Japon mutfağına ait lezzetler hazırlayabiliyorlar. Kaliteli ürünler kullanarak, yemekleri sıcak bir şekilde servis etmeye özen gösteriyorlar.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kervansaray Lara Hotel

Görsel Numarası: D999975

Kervansaray Lara Hotel; eşsiz manzarası, kolay ulaşılabilir konumu, güler yüzlü çalışanları ile gönüllerde taht kuruyor. Otelin çok geniş bir kullanım alanı mevcut. Kapalı balo salonundan kokteyl alanına, kumsalından kır bahçesine kadar değerlendirebileceğiniz birçok düğün alanı bulunuyor.

Mekanın bünyesindeki ekip; alanın süslemesinden aksesuar teminine, masa ve sandalye giydirmesinden menü seçeneklerine kadar birçok detayı çiftler için tamamlıyor. Aynı zamanda her sene değişen ve yeni çıkan trendleri de düzenli olarak takip ediyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Susa Beach Park Restaurant

Görsel Numarası: D1208565

Susa Beach Park Restaurant, Alanya'da yer alıyor. Mekanda yemek servisi, ses ve ışık sistemleri, orkestra, after parti gibi birçok hizmet veriliyor.

Rustik konseptte tak kuruyor, ince kum kumsallarında tifanny sandalyeleri deniz manzarasına karşı konumlandırıyolar. Canlı ve yapay çiçeklerle kumsala giden yolu süslüyorlar. İşin özü; çiftlere kendilerini peri masalındaymış gibi hissettiriyorlar!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Zuğa Beach

Görsel Numarası: D391498

Manavgat düğün mekanlarından Zuğa Beach, 100-200 kişilik kapasitesiyle butik düğünler için ideal bir seçenek. Burada DJ veya canlı müzik ekibi eşliğinde dilediğiniz gibi dans edebilir; düğününüzün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sadeliğin simgesi beyaz rengi ağırlıklı kullanarak dizayn ettikleri mekanda, oturma düzenini de çiftlerin talepleri doğrultusunda planlayabiliyorlar. Aile masaları ya da daha kalabalık gruplar için U şeklinde masalar temin edilebiliyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Zuğa Beach

Zuğa Beach

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum