Kır Düğünü Galerileri

28.07.2020

Yemyeşil bir alanda, doğa ile iç içe olan kır düğünü mekanları

Kır Düğünü Mekanları

Görsel Numarası: D1236259

Şehrin gürültüsünden sıkılan, doğayla iç içe, yemyeşil bir alanda evlenmek isteyen çiftler! Düğün töreninizi yeşilin en güzel tonları arasında güneş ışığı içinizi ısıtırken yapmak istiyorsanız kır düğünü mekanları arasından sizin için seçtiklerimize göz atmanda fayda var! Biz senin için firmaları sıraladık ve özelliklerinden bahsettik. İlgini çeken firmalar olursa, bu firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi alabileceğini de hatırlatalım!

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
Kır Düğünü Mekanları

Revan Garden Davet

Görsel Numarası: D801761

İstanbul Küçükçekmece'de yer alan Revan Garden Davet, yemyeşil bir çim alan bahçe ve oldukça büyük bir tesis donanımına sahip. Firmanın kır alanının yanı sıra geniş havuzunun etrafına da oturma düzeni oluşturup farklı bir atmosfer yaratılabiliyor. Totalde ise 1000 kişiye kadar konuk rahatlıkla ağırlanabiliyor.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Revan Garden Davet

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Düğün asistanımız senin için ücretsiz araştırsın, hayallerindeki gibi 5 düğün mekanından teklif göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eva Garden Bahçeköy

Görsel Numarası: D1412755

Eva Garden Bahçeköy, Sarıyerde konumlanmış şık ve ferah bir kır düğünü mekanı. Doğanın tam kalbinde Belgrad Ormanı'nın içinde eşsiz tabiatıyla peri masallarını andıran, bir düğün yapmak istersen firmayla mutlaka iletişime geçmelisin. Eva Garden'da 500-750 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabilirsin.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Eva Garden Bahçeköy

Senfoni Garden

Görsel Numarası: D1221462

Beykoz kır düğünü mekanlarından Senfoni Garden'ı da listenize eklemeyi unutmayın. Mekanda 400-500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Görüşmeye gittiğinizde size 5 farklı süsleme seçeneği sunuyorlar. Bunların içerisinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Fiyat dahilinde; karşılama kokteyli, iki farklı bahçeden dilediğinizi seçme özgürlüğü, beş farklı konsept ve süslemelerden seçme hakkı, DJ performansı, son teknoloji ışık (boyamalar, robotlar) sistemi, full ses sistemi (subbass, kolon), gerektiğinde güneşten veya yağmurdan korunma için tüm alanı tente ile kapatma, 90 kw jeneratör ve karşılama hostesi gibi birçok hizmet sunuyorlar.

Bürde Özçakır

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Senfoni Garden

İzoletta

Görsel Numarası: D1031626

Sarıyer'in muhteşem doğasını davetlilere sunan bir mekan İzoletta! Ahşap masaları ve müthiş dekorasyonuyla kendine hayran bırakan bir mekandan bahsediyoruz. Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasiteleri bulunuyor.

Ağaçların arasında yer alan masalarının yanı sıra ahşap alan üzerine kurulu bir masa düzenleri de var. Dikdörtgen masalarla donatılmış mekanı mutlaka incelemeni öneriyoruz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

İzoletta

Grand Çiftlik 91 Cevizli Bahçe

Görsel Numarası: D1015291

Kır düğünü denince akla ilk gelen ilçelerden biri Beykoz. Burada yer alan mekanlardan biri de Grand Çiftlik 91 Cevizli Bahçe! Mekanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Mekanın düğün paketi; karşılama hostesi, masa ve sandalye süslemeleri, anı defteri, ayakta nikah kıyma seçeneği, gelin damat masası ve süslemesi, ses ve ışık sistemleri, piyanist şantör veya DJ, açık otopark, ücretsiz vale hizmeti, tek tip giyimli hizmet personelleri gibi birçok hizmeti kapsıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Grand Çiftlik 91 Cevizli Bahçe

Baler Garden

Görsel Numarası: D963213

Avcılar'da yer alan Baler Garden, çiftlerin favori kır düğünü mekanlarından biri. Mekan, şehir merkezine yakın bir noktada ve aynı zamanda şehir gürültüsünden uzak bir yerde konumlanmış. Deniz kenarında yer alıyor. Yemyeşil alanlar üzerinde düğün yapma imkanını çiftlere sunuyor.

Baler Garden'ın yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi var. Ayrıca kendi aracıyla gelecek olan davetliler için de otoparkları bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Baler Garden

Villa Polonez Kır Düğünü Mekanı Açık Alan

Görsel Numarası: D694873

Öncelikle gerçek bir kır düğünü yapmak için şehirden biraz uzaklaşman gerektiğini hatırlatalım! Doğa ile iç içe bir ortamda, yeşillikler içinde bir kır düğünü yapmak istiyorsan Villa Polonez'i mutlaka tanımanı isteriz. İstanbul'un en çok tercih edilen kır düğünü mekanlarından biri olan Villa Polonez, Anadolu yakasının kır düğünü mekanı cenneti Beykoz'da, Polonezköy'de yer alıyor.

Bihter Tunç

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE
Villa Polonez Kır Düğünü Mekanı Açık Alan

Görsel Numarası: D164191

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap