Her Bütçeye Uygun Keçiören Düğün Salonları

29.09.2020

Ankara, Keçiören düğün salonları hakkında bilgi almak istiyorsan doğru yerde olduğunu bilmelisin! Birbirinden güzel düğün salonlarını bir araya getirerek bilmek isteyeceğin tüm detayları anlattık. Haydi, hemen incelemeye başla!

Ankara Keçiören Düğün Salonları

Görsel Numarası: D934023

Keçiören'de düğün salonu arayan çiftler için birbirinden ferah düğün mekanlarını bir araya getirdim. Üstelik Keçiören düğün salonu fiyatları, düğün salonlarının özellikleri, kişi kapasiteleri ve yemekli yemeksiz düğün detaylarını da tüm bilgileriyle paylaştım. İşte Keçiören düğün mekanları ve çok daha fazlası...

Ebru Doğan

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Masal Düğün Salonu

Görsel Numarası: D973979

Keçiören'de Subayevleri bölgesinde yer alan Masal Düğün Salonu, 400-500 kişilik bir davetli kapasitesine sahip. Mekanda düğünün yanı sıra kına ve nişan organizasyonları da yapılıyor.

Salonlarını beyaz ve altın sarısı renklerinde süsleyebiliyorlar. Sandalyelere giydirmeler yapılıyor, masalar kristal şamdanlarla süsleniyor.

Mekanın yemekli menülerde kişi başı fiyatları 10-30 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!


Çeft Restoran Düğün ve Balo

Görsel Numarası: D811215

Yuvarlak formdaki yapısı ve etrafındaki açılabilir camlarıyla ferah ve geniş bir alana sahip olan Çeft Restoran, 2 katlı bir mekan. İki katında da kişi sayısına uygun olarak düğün organize edilebiliyor. Açık ve kapalı alana sahip olan mekanın üst katı 600 kişilikken, alt katı bahçe dahil 250 kişilik.

Mekanın yemeksiz başlangıç fiyatının 10.000 TL’nin üzerinde. Yemekli düğünlerde ise hafta sonu kişi başı fiyat minimum 30-50 TL iken, hafta içi bu fiyat 10 ile 30 TL arasına kadar düşüyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Özgümüşlüoğlu Düğün Salonu

Görsel Numarası: D283531

Keçiören İncirli'de yer alan mekanın 500 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Salonlarını da yuvarlak ve dikdörtgen masaları kullanarak dizayn etmişler.

Mekanın full düğün paketi; kanepe ve pizza ikramı, meşrubat, yaş pasta, garson hizmeti, konfeti ve volkan gösterisi, HD kamera çekimi, 50 adet fotoğraf hediyesi ve orkestrayı kapsıyor.

Yemekli menüleri ise gayet uygun: Kişi başı 10-30 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Esen Düğün Sarayları

Görsel Numarası: D105046

Esen Düğün Sarayları sadece mekan hizmeti sunmadıklarını, masa süslemesinden misafir karşılamasına, LCV hizmetinden müzik ve ses sistemine kadar birçok hizmeti verdiklerini dile getiriyorlar. 2 davet alanı olan ve sadece kapalı alan hizmeti sunan mekanın kişi kapasitesi 750’lere kadar çıkabiliyor.

Mekanın yemekli düğünler için başlangıç fiyatı 5.000 ile 7.500 TL arasında. Yemekli düğün yapmak isteyen çiftlerdenseniz kişi başı fiyatların hafta içi 30-50 TL , hafta sonu 50-80 TL arasında olduğunu da unutmayın.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Görsel Numarası: D884773

Gelin arabasıyla sahneye inip misafirlerinizi şaşırtmaya ne dersin? Bağlum Arabalı Düğün Salonu, farklı bir konsept yaratarak çiftlerin arabalarıyla düğün salonuna girmesini sağlayacak bir platform yaptırmış.

Kişi kapasitesinin 750’ye kadar çıkabildiği mekanda eğer yemeksiz düğün yapmak istiyorsanız, başlangıç fiyatının 3.000-5.000 TL olduğunu bilmelisin. Yemekli düğün yapmak istersen de kişi başı fiyatın minimum 10 ile 30 TL arasında olduğunu unutma!

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Anılar Wedding House

Görsel Numarası: D912476

Anılar Wedding House, Keçiören'in en merkezi caddelerinden biri üzerinde yer alması nedeniyle tüm davetlilerin kolayca ulaşabileceği bir mekan olma özelliği taşıyor. 700 kişiye kadar davetli ağırlayabilecek büyüklüğe sahip.

Anılar Wedding House’un yemeksiz hafta sonu başlangıç fiyatı 7.500 ile 10.000 TL arasındayken, hafta içi bu fiyat 5.000 ile 7.500 TL arasına kadar düşüyor. Mekanın yemekli düğün fiyatları ise 30-50 TL arasında.

Ebru Doğan

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Çeşni Konağı

Görsel Numarası: D924707

Tarihi mekan düğünü yapmak isteyen çiftlerin oldukça ilgi göstereceğini düşündüğüm Çeşni Konağı açık ve kapalı alan hizmeti veren düğün salonlarından bir tanesi. Park ve bahçe manzarasına sahip olan mekan, 300 ile 400 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Yemeksiz düğün yapmayı düşünüyorsan Çeşni Konağı’nda hafta içi paket fiyatın 2000 ila 3000 TL iken, hafta sonu 3000 ile 5000 TL arasında değiştiğini bilmelisin. Yemekli düğün organizasyonlarında ise bu rakam kişi başı 30 ila 50 TL. Mekanın sunduğu hizmetler arasında ışık, ses ve sahne hizmeti, engelli girişi ve organizasyon sorumlusu bulunduğunu da vurguluyorum. Ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik yapabileceğini de unutma. Mekana dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması da getirtebiliyorsun. Son olarak servisin akşam 10’da müziğin ise, gece 11’de bittiğini de bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum