Her Bütçeye Uygun Keçiören Düğün Salonları

09.03.2021

Ankara, Keçiören düğün salonları hakkında bilgi almak istiyorsan doğru yerdesin! Birbirinden güzel düğün salonlarını bir araya getirerek tüm detayları anlattık!

Ankara Keçiören Düğün Salonları

Görsel Numarası: D934023

Keçiören'de düğün salonu arayan çiftler için birbirinden ferah düğün mekanlarını bir araya getirdim. Üstelik Keçiören düğün salonu fiyatları, düğün salonlarının özellikleri, kişi kapasiteleri ve yemekli yemeksiz düğün detaylarını da tüm bilgileriyle paylaştım. İşte Keçiören düğün mekanları ve çok daha fazlası...

Ebru Doğan

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Grand Derya Deniz

Görsel Numarası: D1314504

Ankara Keçiören düğün salonlarından biri de Grand Derya Deniz. Özellikle kalabalık davetler için uygun bir düğün salonu arıyorsan 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin mekan ilgini çekebilir. Pasta, müzik, karşılama gibi ihtiyaçların için de firmanın deneyimli ekipleri olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Fiyatları ise hafta sonu yemekli organizasyonlar için minimum 30-50 TL'den başlıyor.

Bürde Özkök

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?Queen Wedding

Görsel Numarası: D1668236

Şık ve bir o kadar da modern bir törene sahip olmak tercih edebileceğin firmalar arasında Queen Wedding Düğün Salonu da yer alıyor. Keçiören düğün mekanlarından olan firma 400-500 kişilik kapasiteye sahip. Yüksek tavanlı geniş alana sahip mekanda A'dan Z'ye tüm hizmetlerde yanında olacak profesyonel bir organizasyon ekibi de bulunuyor. Fiyatları da 50-80 TL'den başlıyor.

Bürde Özkök

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

Queen Wedding

Queen Wedding

Firmayı İncele

Çeşni Konağı

Görsel Numarası: D924684

Tarihi dokusuyla Ankara Keçiören düğün salonları arasında dikkat çeken Çeşni Konağı, nostalji ve ihtişamı bir arada sunuyor. 300-400 kişilik kapasiteye sahip mekanın konumu da davetlilerinin rahatça ulaşabilmesi için elverişli. Fiyatları ise hafta sonu yemekli organizasyonlar için kişi başı 50-80 TL'den başlıyor.

Bürde Özkök

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Tektaş Düğün Salonu

Görsel Numarası: D1464471

Keçiören çevresindeki mekanları da araştırıyorsan Yenimahalle'de bulunan Tektaş Düğün Salonu'nu da düşünebilirsin. Safir, Zümrüt, Yakut ve Opal adında 4 farklı salonu bulunan mekanın farklı kapasitelere sahip bu salonlarından dilediğini seçebilirsin. İsteğe göre mekân ve sandalye süslemelerinde değişikliğe gidebilir ve özel isteklerini de firmaya iletebilirsin. Hafta sonu yemekli organizasyonlar için kişi başı fiyatların 30-50 TL arasında olduğunu da söyleyelim.

Bürde Özkök

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Manhattan Hotel & Balo Salonu

Görsel Numarası: D1579626

Altındağ'da yer alan Manhattan Hotel & Balo Salonu, hem açık hem de kapalı alan seçenekleri ile mevsim fark etmeksizin tercih edebileceğin bir mekan. 1100 kişilik terası, mekanın açık alanını oluşturuyor. Kapalı alan ise 370 kişi kapasiteli. Manhattan Hotel & Balo Salonu'nda hafta sonu için minimum yemekli fiyat 50-80 TL civarında.

Bürde Özkök

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Çeft Restoran Düğün ve Balo

Görsel Numarası: D811215

Yuvarlak formdaki yapısı ve etrafındaki açılabilir camlarıyla ferah ve geniş bir alana sahip olan Çeft Restoran, 2 katlı bir mekan. İki katında da kişi sayısına uygun olarak düğün organize edilebiliyor. Açık ve kapalı alana sahip olan mekanın üst katı 600 kişilikken, alt katı bahçe dahil 250 kişilik. Mekanın yemeksiz başlangıç fiyatının 10.000 TL’nin üzerinde. Yemekli düğünlerde ise hafta sonu kişi başı fiyat minimum 30-50 TL iken, hafta içi bu fiyat 10 ile 30 TL arasına kadar düşüyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Özgümüşlüoğlu Düğün Salonu

Görsel Numarası: D283531

Keçiören İncirli'de yer alan mekanın 500 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Salonlarını da yuvarlak ve dikdörtgen masaları kullanarak dizayn etmişler. Mekanın full düğün paketi; kanepe ve pizza ikramı, meşrubat, yaş pasta, garson hizmeti, konfeti ve volkan gösterisi, HD kamera çekimi, 50 adet fotoğraf hediyesi ve orkestrayı kapsıyor. Yemekli menüleri ise gayet uygun: Kişi başı 10-30 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Esen Düğün Sarayları

Görsel Numarası: D105046

Esen Düğün Sarayları sadece mekan hizmeti sunmadıklarını, masa süslemesinden misafir karşılamasına, LCV hizmetinden müzik ve ses sistemine kadar birçok hizmeti verdiklerini dile getiriyorlar. 2 davet alanı olan ve sadece kapalı alan hizmeti sunan mekanın kişi kapasitesi 750’lere kadar çıkabiliyor.

Mekanın yemekli düğünler için başlangıç fiyatı 5.000 ile 7.500 TL arasında. Yemekli düğün yapmak isteyen çiftlerdenseniz kişi başı fiyatların hafta içi 30-50 TL , hafta sonu 50-80 TL arasında olduğunu da unutmayın.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Görsel Numarası: D884773

Gelin arabasıyla sahneye inip misafirlerinizi şaşırtmaya ne dersin? Bağlum Arabalı Düğün Salonu, farklı bir konsept yaratarak çiftlerin arabalarıyla düğün salonuna girmesini sağlayacak bir platform yaptırmış.

Kişi kapasitesinin 750’ye kadar çıkabildiği mekanda eğer yemeksiz düğün yapmak istiyorsanız, başlangıç fiyatının 3.000-5.000 TL olduğunu bilmelisin. Yemekli düğün yapmak istersen de kişi başı fiyatın minimum 10 ile 30 TL arasında olduğunu unutma!

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Sıradaki Galeriler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum