Her Bütçeye Uygun Keçiören Düğün Salonları

07.11.2019

Ankara, Keçiören düğün salonları hakkında bilgi almak istiyorsan doğru yerde olduğunu bilmelisin! Birbirinden güzel düğün salonlarını bir araya getirerek bilmek isteyeceğin tüm detayları anlattım. Haydi, hemen incelemeye başla!

Ankara Keçiören Düğün Salonları

Görsel Numarası: D934023

Keçiören'de düğün salonu arayan çiftler için birbirinden ferah düğün mekanlarını bir araya getirdim. Üstelik Keçiören düğün salonu fiyatları, düğün salonlarının özellikleri, kişi kapasiteleri ve yemekli yemeksiz düğün detaylarını da tüm bilgileriyle paylaştım. İşte Keçiören düğün mekanları ve çok daha fazlası...

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Almira Düğün Salonu

Görsel Numarası: D1113811

Almira Düğün Salonu, 19 Mayıs Mahallesi'nde yer alıyor. Mekan, 20 yıllık bir tecrübeye sahip. Böylece çiftlerin isteklerine daha rahat çözüm bulabiliyorlar. Düğün yaptıkları salon da 550 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Çiftlere; havalandırma sistemi, jeneratör, ışık gösterisi, disko saati, sinevizyon, klima, sis gösterisi, lazer gösterisi gibi hizmetler de sunduklarını belirtelim.

Almira Düğün Salonu'nun kişi başı yemekli menü fiyatı ise 10-30 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir düğün salonu aradığını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tercihlerine uygun 5 salondan teklif göndersin!


Masal Düğün Salonu

Görsel Numarası: D973979

Keçiören'de Subayevleri bölgesinde yer alan Masal Düğün Salonu, 400-500 kişilik bir davetli kapasitesine sahip. Mekanda düğünün yanı sıra kına ve nişan organizasyonları da yapılıyor.

Salonlarını beyaz ve altın sarısı renklerinde süsleyebiliyorlar. Sandalyelere giydirmeler yapılıyor, masalar kristal şamdanlarla süsleniyor.

Mekanın yemekli menülerde kişi başı fiyatları 10-30 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

Masal Düğün Salonu

Ankara

0312 963 3121

%27 indirim Kış Organizasyonlarınıza Özel Ekstra %27 İndirim!

Bengi Royal

Görsel Numarası: D971013

Keçiören Kuşcağız'da yer alan Bengi Royal, şık dekorasyonuyla kendine hayran bırakıyor. Biri 600 diğeri 650 kişilik iki farklı salonları var. Ayrıca salonlarda son teknoloji ses ve ışık sistemleri kullanılıyor.

Mekana özel aracıyla gelecek olan davetliler için de açık ve kapalı otoparkları bulunuyor.

Bengi Royal'in yemekli menülerinin fiyatları ise kişi başı 50-80 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Çeft Restoran Düğün ve Balo

Görsel Numarası: D811215

Yuvarlak formdaki yapısı ve etrafındaki açılabilir camlarıyla ferah ve geniş bir alana sahip olan Çeft Restoran, 2 katlı bir mekan. İki katında da kişi sayısına uygun olarak düğün organize edilebiliyor. Açık ve kapalı alana sahip olan mekanın üst katı 600 kişilikken, alt katı bahçe dahil 250 kişilik. Ankara manzaralı Çeft Restoran, Keçiören düğün salonları arasında çiftlerin tercihlerine göre ilk sıralarda yer alıyor diyebiliriz. Ayrıca mekanın hafta içi ve hafta sonu yemeksiz başlangıç fiyatının 10.000 TL’nin üzerinde olduğunu bilmende de fayda var. Eğer yemekli düğün yapmayı düşünüyorsan da hafta sonu kişi başı fiyat minimum 30-50 TL iken, hafta içi bu fiyat 10 ile 30 TL arasına kadar düşüyor. Mekanın özelliklerine değinmem gerekirse, bahçe manzaralı, çim alana sahip ve havuz başı olmasının yanı sıra salonunun da kolonsuz olduğunu söyleyebilirim. Vale ve otopark hizmeti de sunan Çeft Restoran’da servisin ve müziğin bitiş saatinin gece 11 olduğunu da unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

%20 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim!

KG Ziyafet Salonu

Görsel Numarası: D792202

Keçiören'deki bir diğer düğün salonuyla devam edelim şimdi! KG Ziyafet Salonu; yemekli,düğün tabaklı, kuru pastalı veya kokteyl menülü organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

Mekanda, 200 kişiden 1200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Salonlarının yüksek tavanlı ve ferah olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Mekanın yemekli menülerinin kişi başı fiyatları ise 30-50 TL'den başlıyor ve talepler doğrultusunda yükselebiliyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

KG Ziyafet Salonu

Ankara

0312 963 3006

%33 indirim Hafta-içi Organizasyonlarında %33 İndirimle 5.000 TL'den Başlayan Fiyatlarla!

Özgümüşlüoğlu Düğün Salonu

Görsel Numarası: D283531

Keçiören İncirli'de yer alan mekanın 500 kişilik bir davetli kapasitesi bulunuyor. Salonlarını da yuvarlak ve dikdörtgen masaları kullanarak dizayn etmişler.

Mekanın full düğün paketi; kanepe ve pizza ikramı, meşrubat, yaş pasta, garson hizmeti, konfeti ve volkan gösterisi, HD kamera çekimi, 50 adet fotoğraf hediyesi ve orkestrayı kapsıyor.

Yemekli menüleri ise gayet uygun: Kişi başı 10-30 TL'den başlıyor.

Ebru Doğan

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?


Esen Düğün Sarayları

Görsel Numarası: D105046

Esen Düğün Sarayları sadece mekan hizmeti sunmadıklarını, masa süslemesinden misafir karşılamasına, LCV hizmetinden müzik ve ses sistemine, profesyonel fotoğraf ve kamera hizmetinden düğüne katılamayan yakınlarınız için canlı yayın teknolojisine kadar tüm organizasyon işleriniz için de gerekli ekipmana ve profesyonelliğe sahip olduklarını dile getiriyorlar. 2 davet alanı olan ve sadece kapalı alan hizmeti sunan mekanın kişi kapasitesi 750’lere kadar çıkabiliyor. Kalabalık davetler için ideal olan mekanın yemekli düğünler için hafta içi başlangıç fiyatı 5000 ile 7500 TL arasındayken hafta sonu bu rakamlar 7500 ila 10.000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Yemekli düğün yapmak isteyen çiftlerdenseniz kişi başı fiyatların hafta içi 30 ila 50 TL iken, hafta sonu 50 ile 80 TL arasında olduğunu da unutmayın. Düğün öncesi menü tadımı ve menü de değişiklik imkanı da veren mekan, vejetaryan, diyabet ve çocuklara özel menü seçeneği de sunuyor.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

Esen Düğün Sarayları

Ankara

0312 963 3840

%30 indirim Her Şey Dahil Kokteyl Menü İçin Ocak, Şubat, Mart Ayı Anlaşmaları %30 İndirimli!

Şelale Düğün Balo ve Toplantı Salonu

Görsel Numarası: D264651

Ankara’da farklı bir Keçiören düğün salonu arıyorsan sana tavsiyem Şelale Düğün Salonu. Yapay şelale üzerine inşa edilmiş olan mekan, 500 kişilik kapasiteye sahip. Organizasyon olarak da hizmet veren firma mekanın yanı sıra çiftlere bu konuda da yardımcı olmak için oldukça iddialı. Tabii yine de çiftler için dışarıdan organizasyon ekibi getirilmesine de müsaade ediyorlar. Mekanın yemeksiz düğün fiyatları hafta içi ve hafta sonu 3000 TL ile 5000 TL arasına değişiyor. Yemekli düğünler içinse kişi başı fiyatlar hafta içi 10-30 TL iken, hafta sonu 30-50 TL arasında olduğunu da bilmelisin. Açık ve kapalı alan hizmeti sunan Şelale Düğün Salonu’nun kapalı alanı, yüksek tavanlı ve kolonsuz olma özelliklerine sahip. Servisin gece 10’da, müziğinse gece 11’de bittiği mekanın vale ve otopark hizmeti verdiğini de belirtmek istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Görsel Numarası: D884773

Gelin arabasıyla sahneye inip misafirlerinizi şaşırtmaya ne dersin? Bağlum Arabalı Düğün Salonu, farklı bir konsept yaratarak çiftlerin arabalarıyla düğün salonuna girmesini sağlayacak bir platform yaptırmış. Sadece kapalı alan hizmet veren mekan, yüksek tavanlı ve ferah bir alana sahip. Kişi kapasitesinin 750’ye kadar çıkabildiği mekanda eğer yemeksiz düğün yapmak istiyorsanız, başlangıç fiyatının hafta içi 1000 ila 2000TL, hafta sonu ise 3000-5000 TL olduğunu bilmelisin. Yemekli düğün yapmak istersen de hafta içi ve hafta sonu kişi başı fiyatın minimum 10 ile 30 TL arasında olduğunu unutma! Ayrıca yemekli düğüne özel düğün öncesi menü tadımı imkanı sunduklarını da buraya not düşüyorum. Menü içeriğinde değişiklikler yaparak kendi damak zevkine uygun bir menü oluşturabilirsin. Vale ve otopark hizmeti sunan Bağlum Arabalı Düğün Salonu’ndan daha detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçmeni öneriyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

%25 indirim Muhteşem Kış Kampanyası %25 İndirimli!

Anılar Wedding House

Görsel Numarası: D912476

Anılar Wedding House, Keçiören'in en merkezi caddelerinden biri üzerinde yer alması nedeniyle tüm davetlilerin kolayca ulaşabileceği bir mekan olma özelliği taşıyor. 700 kişiye kadar davetli ağırlayabilecek büyüklükteki Anılar Wedding House’un, sadece kapalı alan düğün daveti verdiğini de unutma. Organizasyon konusunda oldukça iddialı olan mekan, özellikle düğüne az zaman kala hala mekan arayışı içerisinde olan çiftler için bu anlamda ideal olabilir. Yemekli ve yemeksiz düğün yapılabilen Anılar Wedding House’un yemeksiz hafta sonu başlangıç fiyatı 7500 ile 10.000 TL arasındayken, hafta içi bu fiyat 3000 ile 5000 TL arasına kadar düşüyor. Mekanın yemekli düğün fiyatları ise hafta sonu 50-70 TL, hafta içi ise 30-50 TL arasında. Vale ve otopark hizmeti de sunan mekanın servis hizmeti gece saat 10’da sona eriyor. Müziğin ise gece 11’e kadar devam ettiğini söylemeliyim.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

Anılar Wedding House

Ankara

0850 532 9510

%40 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel %40 İndirim Sizleri Bekliyor!

Amber Balo ve Düğün Salonları

Görsel Numarası: D97840

Ankara Keçiören düğün salonları arasında çiftlerin en çok tercih ettiği mekanlar arasında yer alan Amber Balo ve Düğün Salonları, şehir merkezinde kapalı alan düğün hizmeti veren geniş bir alana sahip. Keçiören kına salonu ararken de tercih edebileceğin mekan 500 kişiye kadar hizmet veriyor. Mekanın hafta içi yemeksiz düğün fiyatları 2000 ila 3000 TL’den başlıyor. Bu rakamlar hafta sonu içinse 3000 ila 5000 TL civarında. Eğer yemekli düğün yapmayı düşünüyorsan bu kez de rakamlar hafta için kişi başı 10-30 TL arasındayken, hafta sonu 30-50 TL arasına kadar çıkıyor. Mekanın yemekli düğünlerde menü tadımı ve menüde değişiklik hizmeti sunduklarını da bilmelisin. Vale ve otopark hizmeti de sunan Amber Balo ve Düğün Salonları’ın servis ve müzik bitiş saatlerinin de gece 11 olduğunu unutma!

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

%20 indirim Erken Rezervasyonda 2020 Yılı Anlaşmaları %20 İndirimli!

Tuğra Tepe Restoran Düğün Nikah Kokteyl Salonu

Görsel Numarası: D683172

Tuğra Tepe Restoran’ın, Laledan, Sultan ve Hürrem isimli 3 adet davet salonunu bulunuyor. Laledan salonu 700 kişi, Sultan salonu 500 kişi ve Hürrem salonu da 300 kişilik kapasiteye sahip. Açık ve kapalı alan düğün hizmeti sunan mekanın özellikleri arasında, teras, bahçe, balkon, kolonsuz salonlar ve yüksek tavan bulunduğunu da bilmelisin. Hafta içi yapılacak düğünlerde yemeksiz düğün paketi fiyatı başlangıç 5000 ila 7.500 TL iken, hafta sonu başlangıç fiyatı 7.500 ile 10.000 TL arasında değişiyor. Yemekli düğün fiyatları ise kişi başı 30 ile 50 TL arasından başlıyor. Yemekli düğün menüsünü değiştirebileceğin gibi çocuklara özel menü de ekletebileceğini unutmamalısın! Ayrıca vale ve otopark hizmeti sunduklarını da belirtmek istiyorum. Dilersen mekanla anlaşarak organizasyon firmasını da dışarıdan getirebilirsin.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Bu salonda düğün yapmak ne kadar?

%30 indirim Düğün.com Çiftlerine Özel Kış Organizasyonlarında %30 İndirim!

Çeşni Konağı

Görsel Numarası: D924707

Tarihi mekan düğünü yapmak isteyen çiftlerin oldukça ilgi göstereceğini düşündüğüm Çeşni Konağı açık ve kapalı alan hizmeti veren düğün salonlarından bir tanesi. Park ve bahçe manzarasına sahip olan mekan, 300 ile 400 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Yemeksiz düğün yapmayı düşünüyorsan Çeşni Konağı’nda hafta içi paket fiyatın 2000 ila 3000 TL iken, hafta sonu 3000 ile 5000 TL arasında değiştiğini bilmelisin. Yemekli düğün organizasyonlarında ise bu rakam kişi başı 30 ila 50 TL. Mekanın sunduğu hizmetler arasında ışık, ses ve sahne hizmeti, engelli girişi ve organizasyon sorumlusu bulunduğunu da vurguluyorum. Ayrıca menü tadımı ve menüde değişiklik yapabileceğini de unutma. Mekana dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması da getirtebiliyorsun. Son olarak servisin akşam 10’da müziğin ise, gece 11’de bittiğini de bilmende fayda var.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Bella Wedding

Görsel Numarası: D824994

Bella Wedding, merkezi konumu ve kolay ulaşıma sahip olmasıyla öne çıkan düğün salonları arasındadır. Özellikle 300 ile 400 kişi arası davet organizasyonları için uygun olan mekan, şehir merkezinde ve kolonsuz salon olma özelliklerine sahip. Eğer yemeksiz düğün yapmayı planlıyorsan, hafta sonu ve hafta içi yemeksiz paket fiyatlarının minimum 5000 ile 7.500 TL olduğunu bilmende fayda var. Yemekli düğün organizasyonlarında ise mekanla kişi başı fiyat üzerinden anlaşma sağlanıyor ve fiyatlarda 30 ile 50 TL arasında değişiyor. Ayrıca çocuklara özel menü seçeneği sunduğunu da belirtmek istiyorum. Düğün öncesi menü tadımı yapabileceğin mekanın, menüde değişiklik imkanı sunduğunu da unutma! Tüm bunların yanı sıra organizasyon ve catering firmasını da dışarıdan getirebilirsin. Sadece kapalı alan hizmeti veren Bella Wedding'i Keçiören nişan mekanları arasına da alarak, sadece düğün değil, harika bir nişan töreni yapılabileceğini de belirtmek istiyorum.

Nazik Duygu Tutumoğlu

Benzer düğün salonlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum