Ankara’nın Göl Manzaralı Popüler Düğün Mekanları

29.09.2020

Ankara'da göl manzarası eşliğinde düğününüzü yapabileceğiniz en güzel mekanları derledik. Beğendiklerinizden fiyat teklifi almayı unutmayın!

Ankara'da Göl Manzaralı Düğün Mekanları

Görsel Numarası: D1486054

Eymir ve Mogan Gölü; manzarası ve oluşturduğu atmosferle Ankaralıların içini huzurla dolduruyor. E tabii yeni evlenecek çiftlerin büyük kısmı da düğün mekanının göl manzaralı olmasını istiyor. Ankara'da göl manzarası sunan düğün mekanlarını araştırdık, bazı tavsiyelerde bulunduk. Buyurun o zaman başlayalım...

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Mubu Wedding Garden

Görsel Numarası: D1335667

Şimdi Ankara'nın en güzel göl manzaralarından birini sunan Mubu Wedding Garden'a bakalım! Panoramik seyir keyfi eşliğinde düğün yapabileceğiniz mekanda 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Alanlarını çiftlerin dilediği şekilde, herkesin gözüne hitap edecek konseptler ile düzenliyorlar.

Ayrıca butik düğün yapmak isteyen çiftlere özel alan alternatifleri de bulunuyor. Kapalı alanlarının da olması sayesinde mekanda yılın her dönemi düğün yapılabiliyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?Wahal Wedding

Görsel Numarası: D1454470

Wahal Wedding, açılır kapanır tavan sistemine sahip teras katında 800 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyor. Çiftlerin hayalindeki konsepte uygun olarak salonu süslüyor; yuvarlak masa ve altın rengi Napolyon sandalyeler kullanıyorlar.

Ayrıca mekanın 20 senelik tecrübeye sahip bir ekibi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Wahal Wedding

Wahal Wedding

Firmayı İncele

Elite Meeting Wedding Hall's

Görsel Numarası: D1288246

Elite Meeting Wedding Hall's; göl manzarasına sahip açık ve kapalı alanları, organizasyonun tüm detaylarıyla ilgilenen profesyonel ekibiyle ön plana çıkıyor.

Mekanın 750 kişiye kadar çıkabilen kapasiteye sahip terası, 550 kişilik mapping salonu ve 350 kişilik kapalı alanı bulunuyor. Mapping salonlarında 3D video sistemleri ile duvarların doğal dokularının üzerinde müthiş bir görsellik yaratıyor, unutamayacağınız bir görsel şov hazırlıyorlar!

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Mona Wedding & Banquet

Görsel Numarası: D1450076

Mona Wedding & Banquet, Mogan Gölü manzarası eşliğinde 'Evet' diyebileceğiniz bir mekan. 50 kişiden 600 kişiye kadar farklı kapasitelerdeki organizasyonları düzenleyebiliyorlar.

Son derece şık dizayn edilen salonlarında altın rengi detaylar ile beyaz rengin sadeliğini bir araya getirmişler. Masalar ve sandalyeler de davetlilerin konforu düşünülerek seçilmiş. Ayrıca mekanda son teknolojiye sahip ses sistemlerine de sahip olduklarını belirtelim.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi

Görsel Numarası: D1337635

VE Hotels Gölbaşı Vilayetler Evi, birbirinden farklı konsept ve kapasitelere sahip alanlarıyla çiftlere hizmet veriyor. Ama özellikle havuz başı alanına çiftler tarafından rağbet gösterildiğini söyleyebiliriz. Bu alanda göl manzarasının yanı sıra özellikle hava karardığında ortaya çıkan şehir ışıklarının görüntüsü kendine hayran bırakıyor!

Otelde düğün yapmayı düşünürseniz; vestiyer ve otopark hizmetlerini de ücretsiz sunduklarını bilmelisiniz.

Ebru Doğan

Benzer düğün mekanlarının tümü burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yess Balo Davet

Görsel Numarası: D1458766

Yess Balo Davet, Gölbaşı'nda yer alıyor. Mogan Gölü'nün eşsiz güzelliğini ayaklarınızın altına seriyorlar. Bu manzaraya bir de mekanın ihtişamlı süslemeleri eşlik ediyor.

Mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Burada 500-750 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz. Açık alanlarında açılır-kapanır tavan sistemi bulunuyor. Bu sayede yaşanabilecek herhangi bir kötü hava koşulunda anında alanın üstü kapatılabiliyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Hera Balo Salonları

Görsel Numarası: D926242

Hera Balo Salonları, Gölbaşı'ndaki konumu sayesinde size ve davetlilerinize müthiş bir manzara sunuyor. Salonlarındaki boydan boya camlar, tüm manzaraya hakim olmanızı sağlıyor.

Mekanın toplamda üç farklı salonu mevcut: Helena 1200, Afrodit 550 ve Venüs Kına Salonu 300 kişilik davetli kapasitesine sahip. Davetinize katılacak konuk sayınıza göre salonlar arasından size en uygun olanını tercih edebilirsiniz.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Wishes Ada Restaurant

Görsel Numarası: D1422777

Etimesgut düğün mekanlarından Wishes Ada Restaurant, ihtişamlı salonuyla göz dolduruyor! 1.000 kişilik ve 300 kişilik iki ayrı salonda hizmet veriyorlar. Beyaz renkte masa örtülerinin üzerinde kullandıkları altın ve gümüş rengindeki şamdan ve süslemeler ortama çok hoş bir hava kazandırıyor.

Yemekli bir düğün yapmak isterseniz, aşçılarının Türk ve dünya mutfağından birçok lezzeti büyük bir titizlikle yaptıklarını söyleyelim.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi

Görsel Numarası: D1343559

Göl Seyir Gölbaşı Kır Bahçesi, adından da anladığımız üzere göl manzarasını tepeden seyretmenize olanak tanıyor.

Kır bahçeleri oldukça geniş. Burada 1.000-2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Bu kapasite dahilinde davetlileriniz için özel oturma düzenleri hazırlayabiliyorlar. Mesela aileleriniz için özel aile masaları kurabiliyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


Bizim Çatı

Görsel Numarası: D361320

Bizim Çatı, Mogan Gölü'ne sıfır bir noktada konumlanmış. Şehrin gürültüsünden ve kalabalığından uzak, doğayla iç içe bir alana sahipler.

Çiftlere farklı konseptlerde düğün yapabilme imkanı sunuyorlar. Mekanda unutulmaz bir kır düğününe, şık bir havuz başı düğününe ya da lüks kapalı alanda dilediğiniz gibi bir organizasyona ev sahipliği yapabiliyorlar. Kır alanının 1.000, havuz başının 400 ve kapalı alanıb 200 kişilik kapasitesi bulunuyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Bizim Çatı

Bizim Çatı

Firmayı İncele

Gölsesi

Görsel Numarası: D1148500

Gölsesi, göl ve havuz manzaralı çok şık bir mekan. Eryaman'da yer alıyor ve buraya toplu taşıma araçlarıyla dahi kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca özel aracıyla gelecek olanlar için geniş otoparkları da bulunuyor.

Mekanın açık ve kapalı alanı bulunuyor. Düğün yapacağınız mevsime ve kapasitenize bağlı olarak dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Açık alanlarında havuz başında organizasyon yapma imkanı sunuyorlar.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

Gölsesi

Gölsesi

Firmayı İncele

Göl Düğün Salonları

Görsel Numarası: D1067852

Göl Düğün Salonları, kapalı salonuyla ve kır alanlarıyla organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 600 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar. Mekan, çiftlerin de beğenisini kazanıyor. Sayfasına yapılan bir çift yorumunu fikir vermesi açısından buraya bırakıyoruz:

Buse & Tolga: "Şirin ve sımsıcak bir ortam. Çok beğendik. Yemekler çok lezzetli. Sunum samimi. Bir de çok ekonomik fiyatlara sahip. Manzarası mükemmele yakın. Tavsiye edebiliriz."

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?


La Rossa

Görsel Numarası: D1439615

La Rossa, Çankaya'da yer alıyor. Açık ve kapalı olmak üzere 2 farklı alana sahipler.

Orman ve göl manzaralı açık teraslarında nikah ve kokteyl gibi davetler için organizasyonları düzenliyorlar. Kapalı alanları ise 500 kişiyi rahatlıkla misafir edebilecek kapasitede ve yerden ısıtma sistemiyle kış aylarında bile düğün yapabilme imkanı tanıyor.

Ebru Doğan

Bu mekanda düğün yapmak ne kadar?

La Rossa

La Rossa

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum