Saklı Bir Güzellik

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:51 dakika

29.06.2020

Düğün mekanınız deniz manzaralı mı olsun yoksa yemyeşil bir alan üzerinde çiçek bahçelerini andıran cıvıl cıvıl bir kırda mı olsun karar veremiyor musunuz? O halde Saklı Deniz'le tanışmadan kararınızı vermeyin. Belki de size her iki seçeneği birlikte sunan saklı bir hazineyi henüz keşfetmemişsinizdir.

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden biraz bahseder misiniz?

Saklı Deniz’de düğün görüşmeleri herhangi bir müdür veya organizatör aracılığıyla değil birebir işletme sahipleri tarafından yürütülüyor. Hiçbir organizasyon ya da catering firmasından hizmet almadan mutfak düğün boyu hizmet veriyor. Gece 24.00’de bile gelen misafir karşılanıp, yemek servisi yapılıyor. Ekstra yiyecek- içecek talepleri karşılanıyor. İşletme sahipleri olarak bizim için müşteri değil misafir kavramı var. Misafirlerimiz bizim için çok değerliler. Bu nedenle biz misafirlerimizle birebir ilgileniyor, düğün öncesi ve sonrası ikramlarda bulunuyoruz.

saklideniz

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Düğün yapacak çift defalarca gelip mekanı ziyaret edebiliyor. Düğünleri seyredip, yemekleri tadabiliyorlar. Gelin ve damatla yakın ilişki içinde olup, verdiğimiz tüm sözlerin arkasında durarak birebir uyguluyoruz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Ordövr tabağı, ana yemek, salata, sınırsız içecek, düğün pastası paketimizin yeme- içme kısmını oluşturuyor. Onun dışında en çok talep edilen beş renkte süsleme seçeneği, canlı müzik, DJ, barkovizyon, video çekimi ve üç takım halinde temini, dış çekim, panoramik albüm ve annelere 2 adet cep albümü şeklinde kurgulanan organizasyon hizmetlerimiz mevcut. Öte yandan çocuklar için palyaço eğlencesi, herhangi bir hava muhalefetinde 500 kişilik kapalı alan garantisi, herhangi bir elektrik kesintisinde jeneratör hizmeti, volkan ve meşale yolu, gecenin sonunda bekleyen davetlileri semaver keyfi de sunduğumuz hizmet paketinin içerisinde yer almakta.

Çiftin ailesi ve yakınları için gün içerisinde düğüne hazırlık için kullanabilecekleri bir alan sağlıyor musunuz?

Hazırlık aşamasında kullanılmak üzere çifte ve yakınlarına bir oda tahsis ediliyor elbette.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Yemeklerimizde 5 yıldızlı dünya mutfağıyla eşdeğerde olduğumuza inanıyoruz ve düğünlerimizde beyaz et tercih ettirmiyoruz. Yemek ve servisler tam zamanında ve sıcak olarak yapılır, davetliler asla bekletilmez.

Özel olarak sadece düğün çiftiyle ilgilenen personeliniz var mı?

İşletme sahiplerimiz çiftimizle birebir ilgilenip, bir nevi düğün asistanlığını üstleniyor. Başından sonuna kadar tüm süreçlerde onların yanında olarak organizasyonun hatasız ve eksiksiz yürütülmesini sağlıyor.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Saklı Deniz; deniz manzaralı olmaktan öte denizin tam üstünde, kocaman bir yeşil alan. Çiçeklerle kaplı doğal bir ortam içinde yuva sıcaklığı ve huzuru sağlıyor.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

35 TL ile 65 TL arasında değişen fiyat paketlerimiz var; fakat menüye, sezona ve kişi sayısına bağlı tercihlere göre değişkenlik gösterebilmekte.

Özel bir uygulamanız var mı peki?

Düğün öncesi çifte tadım yemeği ve düğün sonrası herhangi bir günde kahvaltı hediye ediliyor. Mekandan düğün hizmeti almış tüm çiftler Saklı Deniz’de her daim %10 indirim hakkına da sahipler.

Saklı Deniz’den daha fazla bilgi, randevu ve fiyat almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

Ulaş bayraktar

Düğün Tarihi: 21.10.2014


isabetli bir mekan seçimi