İzmir'de Bir Kır Düğünü Mekanı Arıyorsanız!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:22 dakika

29.06.2020

Çitlembik Bahçe: "Bizim düğün paketlerimiz tamamen fikir vermek amaçlı. Hem esnek hem alternatifli..."

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

Firmamızın en önemli özelliği yaptığı işi çok sevmesi, önemsemesi ve ciddiye almasıdır. İşletmemiz her yıl çiftlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda yenilenir, hiçbir düğün bir diğerinin aynısı değildir. Organizasyon planlama kadromuz, genç ve profesyoneldir. Dolayısıyla yeni evlenecek çiftlerimizin hayallerini anlayabilen ve modern seçenekler sunabilen bir ekibimiz var. Firmamız bünyesinde bir gıda mühendisi de bulunduğunu eklemek isterim.

citlenbik

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Yeni evlenecek çiftler artık kendilerine sunulan kalıpların dışına çıkmak, beğenilerine göre düğünlerini planlamak istiyorlar. İşte tam burada bizim avantajımızı görüyorlar. Çünkü bizim düğün paketlerimiz tamamen fikir vermek amaçlı. Hem esnek hem alternatifli... Bizi tercih edecek çiftler sadece hayallerindeki düğünü anlatıyorlar. Bizler hayal ettikleri düğünü istekleri ve bütçeleri çerçevesinde gerçekleştiriyoruz.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Hizmet söz konusu olduğunda biz kendi sınırlarımızı aştık. Bünyemizde bulunduramadığımız hizmetler için çok çeşitli firmalar ile görüştük, sonra bu firmaları inceledik ve denedik. Şimdi bunların en iyilerini kendi müşterilerimiz için seçerek tüm organizasyon hizmetlerini tek elde topladık. Bu sayede her ayrıntının koordine olduğu pürüzsüz bir gece vaat ediyoruz. Örneğin çiftlerimiz isterlerse helikopter ile bile alana inebiliyorlar. Bunun yanı sıra örnek paketlerimizde profesyonel fotoğraf çekiminden masaların süslenmesine; orkestradan kırmızı halıya; volkan gösterilerinden tüm yiyecek hizmetlerine her şey zaten mevcut.

Çiftin yakınlarına düğüne hazırlık için kullanabilecekleri bir alan veriyor musunuz?

Mekanımızda hem gelin odası hem de geniş bir salon mevcut. Çiftimiz ve de ailesi bu imkanlardan yararlanabilir.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Yemek menümüz yine çiftimizin ve ailelerimizin damak zevklerine göre şekilleniyor. Yemekli ve kokteyl düğünlerimizde tercih edebilecekleri uzun listelerimiz var. Bu listeler mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler ve kokteyl atıştırmalıklarından oluşuyor. Düğünden önce aileleriyle beraber gelerek bu ürünlerin bizzat tadımını yapabiliyorlar. Mutfağımız deneyimli çalışanları olan, sürekli gıda mühendisi tarafından denetlenmekte olan bir mutfak. En iddialı olduğumuz konu, organizasyon ister 100 kişilik ister 1000 kişilik olsun, gelen her konuğa a la cart restaurant kalitesinde hizmet sunmamız diyebiliriz. Yani sıcak olarak belirttiğimiz tüm ürünlerin sıcak, soğuk olarak belirttiğimiz tüm ürünlerin soğuk olarak ve yapılan ön tadımla aynı kalitede servis edilmesi hizmet standartımızdır. Aksi halde o servisin ücretini iade etmeyi taahhüt ediyoruz.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz?

İş yeri-müşteri ilişkisinden öte; deneyimlerimizden ve öngörülerimizden yola çıkarak onları her konuda aydınlatmaya çalışıyoruz, yeri geliyor biz de ailelerinin bir parçası oluyoruz. Görüşmeler süresince ve organizasyon günü tüm gece boyunca kendileriyle birebir ilgilenen hem servis hem de bir hizmet elemanımız bulunuyor.

Mekanınızın fiziksel özellikleri nelerdir?

Mekanımız geniş bahçeler arasında, evlerden makul uzaklıkta. Çevre düzenlememiz fotoğraf çekimlerine de ev sahipliği yapabilecek doğal güzelliğe sahip. Şehir merkezine 15 dakika ve metro istasyonuna 1,5km mesafedeyiz. İşletmemize toplu ulaşım ile gelmek mümkün. Hatta hemen işletmemizin önünde kendi adımızla anılan bir durağımız mevcut. Bahçelerimiz 600 ve 1500 kişi oturma kapasiteli. Kapalı alanımızsa 500 kişilik.

Bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Daha önce de belirttiğimiz gibi paketlerimiz esnek, dolayısıyla fiyatlarımız da. Genel hatlarıyla kişi başı 20 TL ile 50 TL arasında değişiyor diyebiliriz.

Çitlenbik Bahçe'yi tercih eden çiftleri bir de sürpriz bekliyor değil mi?

Şuan yeni başlamış bir kampanyamız var; mekanımızda düğün yapan çiftlere mavi tur, Ölüdeniz'de balayı ve sürpriz hediyeler vererek düğün sonrası mutluluklarını perçinlemiş oluyoruz.

Çitlenbik Bahçe'den randevu ve fiyat teklifi istemek için tıklayın.
Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Kemal Sağdıç

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Eğer bu tüm bahsettikleriniz maksimum fiyata dahilse harika


ayla doğan

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Helikopterle iniş çok havalıymış :) oldukça profesyonel calısıyorlar anladıgım kadarıyla. Tercih edilecek mekanlarda ismini bulundururum