İnciraltı Düğün Salonları

İnciraltı'ndaki düğün salonlarının fotoğrafları, hizmetleri, minimum fiyatları, hakkında yapılan yorumlar ve çok daha fazlasını şimdi keşfet!

Çınar Garden Wedding House

Balçova

Çınar Garden Wedding House

Çınar Garden Wedding House, Balçova kır düğünü mekanları arasında yemyeşil bahçesiyle ön plana çıkarak İzmir’in en lüks davetlerine ev sahipliği yapıyor. Mutlu bir geleceğe “Evet” demeye...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

10 yorum

Hediye
48
5
İncele
Esnek sözleşme Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Balçova

Prenses Garden İzmir Kır Düğünü

Prenses Garden İzmir kır düğünü davetlerini huzurlu, sakin ve doğada yer alan, 17 dönümlük bir arazi içerisindeki yeşillikler ile dolu harika bahçelerinde ağırlıyor. Üç farklı bahçesi ve...

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

12

Yorum

29
1
6
İncele
Esnek sözleşme Gloria Garden

Balçova

Gloria Garden

İzmir’de muhteşem bir atmosferde kır düğünü hayata geçirmek istiyorsanız sizi Gloria Garden’a bekliyoruz! Yıllardan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz....

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

32 yorum

%33 indirim
81
4
5
İncele
Esnek sözleşme Temiz Bahçe

Balçova

Temiz Bahçe

İzmir’de düşlediğiniz kır düğününü gerçekleştirecek bir mekân arayışındaysanız, bunu hem profesyonel hem de ekonomik fiyatlarla çiftlere sunan bir kır düğün salonu ile tanıştırmak istiyoruz...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

19 yorum

44
1
8
İncele
Park Hera Wedding House

Balçova

Park Hera Wedding House

Düğün günü için doğayla iç içe, huzur dolu ve manzarasıyla kendine hayran bir mekân mı hayal etmiştiniz? O zaman sizi Park Hera Garden Düğün Salonu İnciraltı adresine bekliyoruz! Profesyonel,...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

4

Yorum

31
1
İncele
Esnek sözleşme Beyaz Ev

Balçova

Beyaz Ev

2006 yılından beri kazandığımız bilgi ve birikimle değerli günlerinizin her dakikasını güzel geçirmeniz için çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına gecesi, şirket toplantıları ve kurumsal eğlenceler gibi...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

22

Yorum

22
4
7
İncele
Esnek sözleşme Keyfpark Cafe Kır Düğünü

Balçova

Keyfpark Cafe Kır Düğünü

İzmir’de kır düğün mekânları denince akla ilk gelen lokasyonlardan ilki İnciraltı oluyor. Bölgede yer alan pek kır bahçesi düğün mekânı hizmet veriyor. Biz de bu mekânlar arasında en tercih...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

1

Yorum

17
İncele
Esnek sözleşme İnciraltı Garden Life

Balçova

İnciraltı Garden Life

Doğayla bütünleşen nezih ve bir o kadar da profesyonelliğin üst sınırda tutulduğu eşsiz mekânımızda özel günleriniz daha da anlamlı hale gelecek! Sizi ve konuklarınızı büyüleyecek hoş...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

22 yorum

27
8
4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Mekanları

İnciraltı Düğün Salonları

İzmir’in turistik bölgelerinden biri Balçova! İnciraltı da oradaki halkın denize girmek ve huzur bulmak için çokça vakit geçirdiği semtler arasında. Denize kıyısı olması sayesinde burada düğün yapmayı düşünen çiftler çok şanslı. Manzara, temiz hava, fotoğraf çekim alanları ve çok daha fazlası elinizin altında!

İnciraltı daha çok kır düğünü mekanlarıyla bilinen bir semt. Ancak burada uygun fiyatlarıyla dikkat çeken çok sayıda düğün salonu da bulunuyor. Düğün salonları, kapalı alanlarının yanı sıra açık bölümler sunmalarıyla da dikkat çekiyor. Düğün yapacağınız mevsime, bütçenize ve davetli sayınıza göre dilediğiniz alanı tercih edebiliyorsunuz. Dilerseniz açık alanda kokteyl verip, sonrasında yemek için kapalı salona geçebiliyorsunuz.

İzmir düğün salonları İnciraltı manzarasıyla birleşince ortaya çok güzel görüntüler çıktığı bir gerçek! Bu salonlarda manzaraya beraber tanık olacağınız yaklaşık 500-750 kişi ağırlayabiliyorsunuz. Tabii az kişi çağırabileceğiniz butik alternatifler ve 1.000 kişiye kadar kapasitesi olan geniş mekanlar da bulunuyor.

İnciraltı’ndaki mekanlar; Balçovalı çiftlerin yanı sıra Konak, Karabağlar ve Narlıdere ilçelerinden de yoğun ilgi görüyor. Buraya farklı noktalardan deniz ve kara yoluyla kolaylıkla ulaşılabiliyor. Ulaşım rahatlığı, düğün organizasyonlarının en önemli detaylarından biri sayılıyor.

İnciraltı’nda düğün salonunu tercih etmek için 5 neden arıyorsanız, yazımız size yardımcı olabilir.

İzmir İnciraltı Düğün Salonlarının Paketleri

İnciraltı düğün salonlarında; içerisinde birbirinden farklı hizmetleri barındıran ve farklı fiyatlara sunulan paket seçenekleri bulunuyor. Bu düğün paketlerinden size en uygun olanına karar verip, onu tercih edebiliyorsunuz.

Mekanların standart düğün paketlerinde alan kiralama, müzik, ses ve ışık sistemleri, ikramlar, DJ, temel süslemeler, gelin odası, fotoğraf ve video gibi hizmetler bulunuyor. Bu paketler genelde uygun fiyatlı oluyor ve bir düğün için ihtiyacınız olacak en temek hizmetleri alabiliyorsunuz.

İnciraltı’nda farkınızı ortaya koyacak ve ses getirecek bir düğün yapmak isterseniz, lüks paketlere göz atmanızı tavsiye ediyoruz. İçerisinde standart pakete ekstra olarak havai fişek gösterisi, orkestra, aksesuarlarla detaylı süsleme gibi hizmetleri barındıran lüks paketlerde değişiklikler yapmanıza da olanak tanınıyor. Bu paketlere hizmet ekleyip çıkarabiliyorsunuz. İstemediğiniz detaylar olursa onlar yerine başka hizmetler koyabiliyorlar.

Mekanların düğün paketlerine ek olarak bir de yemek servisleri bulunuyor. Yani siz düğün paketinizi seçiyorsunuz ve yemekli organizasyon yapacaksanız ekstra olarak menü de seçmeniz gerekiyor. Menü seçenekleri arasında kırmızı etli, beyaz etli, deniz ürünlü, vejetaryen ve çocuk menüsü gibi seçenekler bulunuyor. Başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan bu menülere dilerseniz alkollü içecek de ekletebiliyorsunuz.

İzmir İnciraltı düğün salonları, paket dahilinde organizasyon hizmeti de sunuyor. Düğün akışınız ekipleri tarafından planlanıyor ve organizasyon günü hiçbir aksaklık yaşanmadan pratiğe dökülüyor. Anlaştığınız mekanla düğününüzden önce birkaç defa toplantı yapıyorsunuz. Bu toplantıda; müzikten yemeklere, oturma düzeninden nikah seremonisine kadar her detayı konuşuyorsunuz.

İnciraltı’nda Düğün Salonu Seçerken Bunlara Dikkat

İnciraltı Düğün Salonu Fiyatları

İnciraltı düğün salonu fiyatları, İzmir’in diğer bölgelerinde rastladığımız ortalamada ilerliyor. Mekanlar tarafından çiftlere uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Yaptıkları taksitlendirme sayesinde bütçeniz sarsılmıyor. Kredi kartıyla ödeme imkanınız da bulunuyor. Bu da birçok çiftin işini kolaylaştırıyor.

Düğün salonları, sundukları düğün paketlerinin içeriğine göre fiyatlandırma yapıyor. Mekandan ne kadar çok hizmet alırsanız, ödemeniz gereken fiyat da aynı oranda artıyor. Ayrıca düğün tarihi de fiyatları etkileyen önemli bir konu. Mesela hafta içi yapılan düğünler hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor. Kış ve yaz düğünleri arasında da aynı durum söz konusu.

İnciraltı’ndaki düğün salonlarında kına gecesi, nişan töreni gibi organizasyonlarınızı da yaparsanız indirimli fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Birden fazla organizasyon yaptığınız için mekanlar tarafından uygun fiyatlar sunulabiliyor.

İzmir İnciraltı düğün salonlarından net bir fiyat almak isterseniz, firma sayfalarını ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sayfalarından form doldurarak, kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz.