Keyf-i Şahane Düğün Davet*

Keyf-i Şahane Düğün Davet
Özel günleriniz, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibi ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibimiz ile sizleri ağırlamak için buradayız. Mevsim koşullarından etkilenmemenizi sağlayacak mekan alternatifleri, masa düzeni seçenekleri ve diğer mekan özelliklerimiz için bizimle iletişime geçin.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
ME Mehmet Düğün Tarihi: 27/09/2015

öncelikle açık alan şık tasarlanmış bir mekan ilgili kişiler çok ilgilendiler kendilerine teşekkür ediyorum... masa düzeni süslemler çok güzeldi ikramlı bir organizasyondu ayrıca yaş pasta çok iyidi konuklarım çok memnun kaldı ulaşımı rahat toplu taşıma mevcut ayrıca otoparkı var kendine ait açık alan yeşillik içersinde orkestra ve ışıklandırma çok iyidi tercih sebebim tanıdığımın yeri olmasıydı...

ÜL ÜLKER Düğün Tarihi: 20/09/2015

Solistlerinden , servisinden memnunduk. Herhangi bir problem yaşanmadı. Başından sonuna kadar herşey güzeldi. 300-350 kişi arasında bir düğün oldu. Kokteyl tarzın da ikramlar sunuldu. İkramların tadında sorun yoktu güzel olduğunu düşünüyorum. Konuklarımız beğenmişlerdi tatlarını. Ulaşımda sorun yaşanmadı park sorunu yoktu ve merkezi bir konumdaydı. mekandaki renk seçimleri bize aitti ve istediğimiz düzenlendi.

M&P mine & poyraz Düğün Tarihi: 29/08/2015

Yetkililerin ilgisinden çok memnun kaldık. Mekanın işletmecisi çok sıcak ve samimi geldiği için ve diğer mekanlara göre fiyatı daha uygun olduğu için tercih ettik. Dizayn, süslemeler, renklendirmeler güzeldi. Merkezi bir yer. Ulaşım olarak bize yakın olduğu için kolay bulunabilir. Tavsiye ederim.

ME Mehmet Düğün Tarihi: 29/08/2015

Bahçesi düzgün,servisi yerinde,firma sahibi yeterince ilgileniyor ve herşey çok yerindeydi.Kır düğünü yaptık.İki ayrı kır bahçesi ve bir kapalı salonu var.300 kişilik kokteylli bir düğün yaptık.Kanepelerin lezzeti yerindeydi.Süslemeler için renk seçenekleri var.Her iki bahçe için ayrı ayrı gelin odası var.Otopark alanı mevcut.Fiyat olarak ve kalite olarak çok uygun bir yer.

CE cem Düğün Tarihi: 18/08/2015

Mekandan memnundum çok. Ünal Bey ilgilendi bizimle ondan çok memnun kaldım. Kır düğünü yapılacak bir yer kaçırılmamasını öneririm. 300 kişilik ikramlı bir düğün oldu bizim ki. İkramların tadına ben bakamadım ama konuklarımız ürünlerin taze olduğunu söylediler. Renk seçimi bize aitti ve istediğim gibi oldu. Çok rahat bir yerde ulaşım olarak. Toplu taşıma aracıyla ulaşılabiliyor. Biz servis ayarladık ama konuklarımız için.

ME melda Düğün Tarihi: 17/08/2015

Kınamın ve düğünümün organizasyonunun sağlandığı mekandan çok memnun kaldık. Oldukça keyifliydi her şey. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.

AŞKIN Düğün Tarihi: 08/08/2015

Öncelikle sandalyelerin ahşap olması ilgimi çekti, masa düzenleri düzgün süslemeler muhteşemdi, özellikle bebek odası olması ilgimi çekti, bu mekanın kapasitesi 600 kişilik fakat ben 350 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim, mekan çok ferah, geniş ve rahattı, gelin odasında klima olması çok iyiydi, ulaşımı rahat ve kolay, toplu taşıma bulunmakta, ayrıca mekana ait otoparkı bulunmakta, mekanın pist alanı geniş ve rahattı, kokteyl tarzında bir organizasyondu, ayrıca kokteyller taze ve lezzetliydi, hizmet kalitesine göre fiyatı çok çok uygundu, garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım, garsonlar çok ilgilendiler.

güler Düğün Tarihi: 07/08/2015

Daha önce de burada bir düğüne katılmıştım bildiğim ve beğenediğim bir ortam olduğu için tercih ettim. Firma yetkilileri ve çalışanları oldukça ilgili. İkramların hızı sunumu oldukça iyiydi. Mekan süslemeleri, pistin genişliği ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadık ve beğendik. Fotoğraf ve orkestra hizmetini mekan sunmakta ama biz bildiğimiz başka bir fotoğrafçıyla çalışmayı tercih ettik. O telaştan çok farkına varamadık etrafta olan bitenin ama herhangi bir olumsuz dönüşte almadık konuklarımızdan ama belirtmek isterim ki mekanın çalıştığı orkestranın hizmet kalitesini biraz daha iyileştirmesi gerektiğini düşünüyorum.

BU Buket Düğün Tarihi: 26/07/2015

Mekan merkezi bir konumda oldugu için konuklarımız hıc zorlanmadı ulasım konusunda. Bunun dışında biz biraz gec bakmaya baslamıstık ama burada hemen karar kıldık. Kır düğünü konseptinde ferah geniş sıcak atmosferı olan bır yerdı. Yemekleri lezzetli, garsonları güleryüzlü ve ilgili, sunum servis ve hizmet kalitesinde başarılı bir mekan.

BA Bahar Düğün Tarihi: 21/09/2014

Çok güzel bir mekan düğünüm çok güzel geçti ve eğlenceliydi.YEtkililer oldukça ilgiliydi ve perosnelin hizmeti olsun güzeldi ilgiside iyiydi.HErkes çok emmnun kaldı.Yemekli bir düğündü zaten çok memnun kaldım hizmetten oldukça güzel gerçekleşti istediğim gibiydi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Keyf-i Şahane Düğün Davet ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Keyf-i Şahane Düğün Davet hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap