Düğün Salonları İzmir

Prenses Garden

Prenses Garden

Prenses Garden Hakkında

İzmir, Narlıdere’de kapılarını açan Prenses Garden hem kır düğünleri hem de kapalı salon düğünleri için hizmet veriyor. Balçova düğün salonları arasında yer alan mekanımızda farklı davet alanı seçenekleriz sayesinde yıl boyu düğünlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Konuklarınızı kır manzarası sunan, havuz başı konseptli bir mekanda misafir etmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Davet Alanları

Balçova Prenses Garden’da 4 davet alanı yer alıyor:
●Büyük kır bahçemizde 1.500 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz.
●En büyük ikinci davet alanımız olan kapalı salondaysa 500 kişilik kapasitemiz bulunuyor.
●Bir diğer kır bahçemize 450 kişi davet edebilirsiniz.
●Son kır bahçemizde, yani en küçük davet alanımızda 200 kişilik bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

●Çim zeminli kır bahçelerimiz bohem ambiyanslarıyla dikkat çekiyor. Bahçelerimizde arzu ederseniz yemekli düzen, isterseniz de kilise düzen oturma planı hazırlayabiliyoruz. Yemekli düzen düğünler için yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler kullanıyoruz. Masalarımızı da jardinyer ve çiçek buketleriyle süslüyoruz. Kilise düzen törenlerdeyse tiffany model sandalyelerimizi konsepte uygun aksesuarlarla dekore ediyoruz.
●Kapalı davet alanımızda beyaz ve krem renklerinden yararlanıyoruz. Burada davetlilerinizi yuvarlak masalar ve beyaz renkli tiffany sandalyelerle karşılıyor, masalarımızı jardinyerlerle ve 5 kollu şamdanlarla dekore ediyoruz. Aynı zamanda ‘S’ şekilli uzun masa alternatifimiz de sizi bekliyor. Gelin yolunda da beyaz renkli sütunlardan faydalanıyoruz.

Hizmetler

Prenses Garden Balçova bünyesinde çifti kapsamlı düğün paketimizle karşılıyor, isteyebileceğiniz tüm hizmetleri sunuyoruz. Mekanımıza geldiğinizde sizi organizasyon sorumlumuzla tanıştırıyoruz. Dilerseniz kendi seçtiğiniz bir organizasyon firmasını mekanımıza getirebilirsiniz. Yemekli düğünler için menü tadımı ve menüde değişiklik olanaklarına da sahibiz. Işık ve ses sistemleriyle sahne de mekanımızda bulunuyor. 500 araçlık otoparkımızda vale hizmeti de veriyoruz.

Merkezi konumuyla çiftlere avantaj sağlayan Prenses Garden’da arzu ederseniz şehir merkezinden toplu taşımayla, dilerseniz de özel araçlarıyla kolayca gelebilirsiniz. Mekanımız geniş kapasitesi, farklı konseptlere sahip davet alanları ve otopark gibi konforlu hizmetleriyle öne çıkıyor. Prenses Garden İzmir düğün fiyatları için sayfadaki ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu bize gönderebilir veya telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Prenses Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Evet
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon sorumlusu var mı?
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Evet
Vale hizmeti var mı?
Evet

Prenses Garden Sıkça Sorulan Sorular

Prenses Garden düğün fiyatları ne kadar?

Prenses Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi yemeksiz ise 60.000 - 80.000 TL aralığından başlamaktadır. Prenses Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı price3, hafta sonu yemeksiz ise 80.000 - 100.000 TL aralığından başlamaktadır.

Prenses Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Prenses Garden 50 kişiden 1300 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 1300 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Prenses Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Prenses Garden düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, piknik, kına, sünnet düğünü, doğum günü, nişan, mezuniyet törenleri, baby shower, açılışlar ve parti hizmeti vermektedir.

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Otopark Araç Kapasitesi

250-500

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Ceyda & Sarp

Düğün Tarihi: 15.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kalbinin iyiliği yüzüne vurmuş bir insan . Bizim gibi tanıyan herkes şanslı .2 düğün yapacağız Güleryüz’le bize güven verdi şimdiden teşekkür ederiz prenses Garden ve Aslı hanım ..

Buse & Ömer

Düğün Tarihi: 04.11.2020

Kalite 5,0 Personel 4,0 İletişim 5,0

Prenses Garden 'da Aslı Hanımın ilgisi ile sorunsuz bir düğün gerçekleştirdik. Düğünümüze gelen tüm misafirlerimiz düğün salonunda her yönüyle memnun kaldı. Süslemeler orkestra ve müzik istekleri servis tamamen sorunsuzdu. Pandemi kuralları dahilinde gerçekten inanılmaz düğün yaptık. Aslı hanım... devam 

Sevda & Remzi

Düğün Tarihi: 25.10.2020

Kalite 5,0 Personel 4,0 İletişim 5,0

Geçtiğimiz sezon düğünümüzü burada gerçekleştirdik. Hayal ettiğimiz düğünün ötesinde bir organizasyon konsepti ile bu zor şartlar altında gerçekleşti. Müdür Aslı hanımın ilgili ve yönetim becerisi düğünümüzü sorunsuz ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirmesini sağladı . Kendisi profesyonel, bu... devam 

Birnur & Levent

Düğün Tarihi: 29.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Misafirlerimiz özellikle düğünden sonra yemeklerin çok lezzetli olduğunu hatta yemeklerinin tamamının sıcak gelmesine çok şaşırdıklarını söylediler. Aslı hanım tüm düğün sürecinde bizim yanımızdaydı özellikle kendisine çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.