Düğün Fotoğrafçıları Muğla

Merve Koçyiğit Wedding

Merve Koçyiğit Wedding

Merve Koçyiğit Wedding Hakkında

Merhaba. Ben Merve Koçyiğit. 10 yıldır tüm kalbimi vererek icra etmekte olduğum mesleğimle Ortaca düğün fotoğrafçısı hizmetleri veren isimler arasında yer alıyorum. Birlikte çalıştığım çiftlerin en doğal anlarını yakalamaya, belgesel fotoğrafçılık disiplini çerçevesinde mutlu anları ölümsüzleştirmeye odaklanıyorum. Mekandan çekim konseptine her türlü konuda sizin isteklerinize uygun çalışıyor, pek çok farklı konumda hizmet verebiliyorum.

Deneyim

Hikayemden kısaca bahsedecek olursam fotoğrafçılığa olan tutkumu eğitim fakültesinde bir öğrenciyken keşfettiğimi söyleyebilirim. Derslerimden ziyade elime bir fotoğraf makinesi aldığımda yapabileceklerimle daha çok ilgilendiğimi fark ettiğimde kendimi ciddiyetle bu mesleğe vermeye başladım. Çektiğim ilk fotoğrafları Los Angeles’ta yapılan bir yarışmaya gönderdim ve 9. oldum. Böylelikle sektördeki maceram tam anlamıyla başladı. İlerleyen zamanlarda fotoğrafçılık anlayışıma paralel doğrultuda ilerleyerek belgesel düğün fotoğrafçılığı alanında eğitimler aldım.

Çekim Türleri / Mekanlar

Muğla düğün fotoğrafçıları arasında verdiğim hizmetin anlık çekimlere yoğunlaştığını söyleyebilirim. Belgesel düğün fotoğrafçısı kimliğimle katıldığım bu çekimlerde benim rolüm 3. bir göz olmak. Süreç sizin poz vermenizle değil, içinizden geldiği gibi davranmanızla ve duygularınızı özgürce açığa vurmanızla ilerliyor. Ben de bu sırada fotoğraf makinemle en doğal anlarınızı yakalıyorum. En büyük önceliğim, anın hissini fotoğraflarda yansıtabilmek.

Çiftlerin isteği doğrultusunda çekimler genellikle dış mekan konseptiyle gerçekleşiyor. Mekan seçimi tamamen sizin tercihlerinize göre belirleniyor. Şehir dışı ve yurt dışı dahil her türlü lokasyonda çekimleri gerçekleştirebiliyorum. Son zamanların yükselen trendlerinden Save the Date ya da Trash Day çekimleri, konsept çekimler, plato ve stüdyo çekimleri, düğün belgeseli ve klibi, katalog çekimi gibi pek çok kategoride hizmetlerim mevcut.

Ek Hizmetler

Merve Koçyiğit Wedding bünyesinde sunduğum hizmetler, düğün ve nikah çekimleriyle sınırlı kalmıyor. Evlilik sürecinizin anlam ve önemini tüm incelikleriyle ölümsüzleştirebilecek uzmanlık ve deneyime sahibim. Bu bağlamda söz kesimi ve nişan merasimi gibi farklı kutlama ve törenlerde de yanınızda yer alarak 3. göz sıfatını gururla üstlenebiliyor, mutlu anlarınızı tüm içtenliğiyle yakalayabiliyorum.

Merve Koçyiğit Wedding markası altında verdiğim düğün fotoğrafçılığı ve düğün belgeseli hizmetleriyle yanınızda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Tekrarı olmayan bu özel anlarınızın baktıkça gülümseyeceğiniz eşsiz hatıralara dönüşebilmesi için profesyonel hizmetlerimden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim kanalları ya da yandaki fiyat teklifi formu üzerinden bana ulaşarak Muğla düğün foto çekimi fiyat bilgilerimi anında öğrenebilirsiniz.

Merve Koçyiğit Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Merve Koçyiğit Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Merve Koçyiğit Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Merve Koçyiğit Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Merve Koçyiğit Wedding hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Merve Koçyiğit Wedding bünyesinde sunduğum hizmetler, düğün ve nikah çekimleriyle sınırlı kalmıyor. Evlilik sürecinizin anlam ve önemini tüm incelikleriyle ölümsüzleştirebilecek uzmanlık ve deneyime sahibim. Bu bağlamda söz kesimi ve nişan merasimi gibi farklı kutlama ve törenlerde de yanınızda yer alarak 3. göz sıfatını gururla üstlenebiliyor, mutlu anlarınızı tüm içtenliğiyle yakalayabiliyorum."

Merve Koçyiğit Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Merve Koçyiğit Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Merve Koçyiğit Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Merve Koçyiğit Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Merve Koçyiğit Wedding ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Düğün anında belgesel çekimi yapılıyor, dış mekan çekimi için çiftin isteğine göre mekan belirleniyor"

Merve Koçyiğit Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Merve Koçyiğit Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Merve Koçyiğit Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Merve Koçyiğit Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.