Benzersiz Düğün Fotoğrafları İçin 10 Fikir

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:26 dakika

01.06.2021

Bakarken gözlerinizin dolduğu düğün fotoğraflarını bilirsiniz. O özel günün tüm eğlencesi, duygusallığı ve ölümsüz anları kazınmıştır o fotoğraflara... Baktıkça duygulanır, baktıkça o günü tekrar yaşarsınız. Düğün fotoğrafçınızı seçerken titiz davranmanız gerektiği kadar bir de sizin bilmeniz gereken ufak tüyolar var. Bu tüyolara dikkat ederek siz de bir ömür boyu mutlulukla baktığınız düğün fotoğraflarına sahip olacaksınız.

Her Şeyi Fotoğraflayın!

Düğün gününüze ait her anın çok özel olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden aklınıza gelebilecek her anı fotoğraflamaya çalışın. Hazırlıklarınızı bile.

her_seyi_fotograflayin©Dugun-fotografcisi.com

Düğün Bitse Bile Siz Devam Edin

Düğününüz bitti, her şey istediğiniz gibi gitti. Şimdi eşinizi yanınıza alın ve en huzurlu anınızda güzel bir poz verin. İşte, düğün hikayesi albümünüzün en güzel fotoğrafına kavuştunuz!

Düğün bitsin,siz bitmeyin

Düğün Fotoğrafçıları İndirimleri

Gelin Damat Çekiyoruz
%17 Indirim
334
Gelin Damat Çekiyoruz

Düğün.com Çiftlerine Özel Yapılan Anlaşmalarda Albüm & Video Paketi %17 İndirimle !

Stüdyo34
%22 Indirim
160 4 10
Stüdyo34

Tüm Gün 4 Farklı Mekanda Fotoğraf ve Video Çekim Kampanyası %20 İndirimle 3500₺ !

Haydi, Hareketlenin!

Siz de çılgın ve yerinde duramayan Düğün.com çiftlerindenseniz, bu enerjinizi fotoğraflarınıza da yansıtmaktan kaçınmamalısınız. O en özel gününüzde içinizden gelen tüm pozları verebilirsiniz. Ayrıca; düğün fotoğraflarında son trend: Trash The Dress çekimleri ile kimseninkine benzemeyen düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

Eğlencenin Dibine Vurun!

En çok eğlendiğiniz anda düğün fotoğrafçınız yanınızda olsun. Ne de olsa, en mutlu gecenizde hep gülen pozlar vermelisiniz.

Eğlencenin Dibine Vurun©Dugun-fotografcisi.com

Detaylara Yoğunlaşın

Düğününüze ait şık ve romantik detayları belgelemekten kaçınmayın. Fotoğrafçınıza albümünüzde görmek istediğiniz her şeyi tek tek söyleyin.

Şık ve Romantik Detaylar

Romantizmin Zirvesi

Düğününüz başlamadan önce eşinizle yalnız kaldığınız o özel anları hayatınızın sonuna kadar unutamayacaksınız! Yeni bir hayata başlamanıza saatler kala, duyguların en yoğun olduğu anda...

Romantizmin Zirvesi©Dugun-fotografcisi.com

Doğayla Birleşin

Eğer kır düğünü ya da deniz kenarında bir düğün planladıysanız doğa ile iletişime girmekten çekinmeyin. Deniz kenarında verdiğiniz bu pozlar ruhunuzu hep genç tutacak yegane hatıralardır.

Deniz Kenarı Düğünü©Dugun-fotografcisi.com

Ufak Fotoğraf Hilelerini Kullanın

Orjinal ve farklı kareler ortaya çıkartmak için fotoğrafçınıza Photoshop hilesiyle oynanmış fotoğraflar gösterebilirsiniz.

Çocuk Olmayı Deneyin

En mutlu gününüzde bir salıncak ya da bir kaydırak mı gördünüz? Koşun! Çocukluğunuza dönüp biraz eğlenmek için bundan daha iyi bir gün olamaz!

Çocukluğa Dönmek

Renklerin Büyüsü

Düğün temanızı albümünüzde görmek istemez misiniz? Düğününüzü özetleyen bir kaç kare, önemli aksesuarlar ya da ince detaylar düğün gününüze ait önemli ipuçlarını hatırlatacaktır.

Düğün Fotoğrafçıları

Şehrindeki en iyi fotoğrafçılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün fotoğrafçını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Fotoğrafçısı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Fotoğrafçıları Firmaları

Düğün Fotoğrafçıları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

3 yorum

Şeyda Zengin

Düğün Tarihi: 20.10.2014


Gelin ayakkabısı ve çiçeğinin kullanıldığı fotoğraflardan bende çektireceğim güzel detayları ön plana çıkarıyor :)


m.can toktaş

Düğün Tarihi: 05.07.2013


mutlu olun sevgiyi bırakmayin boşanmaya birakın


Esra Kara

Düğün Tarihi: 28.11.2012


Düğün fotoğrafçıları, düğün günümde sabahtan itibaren, kuaför vs. süreçlerinde de yanımda olsunlar istiyorum! Bu mümkün müdür? Biliyor musunuz?

Düğün.com

Düğün.com
Merhabalar Esra Hanım, Düğün fotoğrafçılarının hemen hepsi sabahın erken saatlerinden düğünün bitimine kadar yanınızda olacaktır. Ama siz yine de fotoğrafçınızla görüşürken mutlaka tüm gün çekim istediğinizi belirtin.