Düğün Fotoğrafçıları Konya

Akşehir Düğün Fotoğrafçısı

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Kamil Kılınçaslan
  İşyeri Sahibi

  12 Ekim 2013 tarihinde kurulan AKŞEHİR DÜĞÜN FOTOĞRAFÇISI çiftlere düğün... devam 

Akşehir Düğün Fotoğrafçısı Sıkça Sorulan Sorular

Akşehir Düğün Fotoğrafçısı hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Size unutulmaz bir çekim hizmet vermek için her yere gelebiliriz. Tecrübeli ekibimizle düğün tarihinizden önce randevu almanız kaydıyla şehir dışında da çekim yapabiliriz. Çekimlerimizde tag ve salıncak gibi aksesuarlarla özgün konseptler yaratabiliriz. Özel talepleriniz olduğunda ön görüşmemizde bizimle paylaşabilirsiniz. Romantik, nostaljik, bohem veya mevsim renklerini en güzel yansıtacak kareler yakalam için gerekli donanımı sağlıyoruz."

Akşehir Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

Hayallerinize kavuştuğunuz düğün gününüzde her anı ölümsüzleştirmek için 2013 yılından beri profesyonel bir hizmet veriyoruz. Konya bölgesinin ilk dış çekim yapan fotoğrafçılarından biri olarak Akşehir Düğün Fotoğrafçısı markamızla alanımızda öncüyüz. Çiftlerimize hem kapalı hem de açık platomuzda hizmet vererek düğün günlerini muhteşem fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Uygun fiyatlarımız ve kaliteli baskı hizmetimizle tanışmaya ne dersiniz?

Deneyim

Konya dış çekim fotoğrafçılığı ve dış çekimler anlamında çiftlere ilkleri sunan bir firmayız. 25 yıllık tecrübemizle memnuniyetinizi kazanmayı kendimize ilke edindik. Ekibimizde otel fotoğrafçılığı tecrübesi olarak arkadaşlarımız da bulunuyor. Fotoğrafçılık alanında kendimizi geliştirmek için pek çok workshop’a katıldık ve dereceler aldık. Aynı zamanda çeşitli sertifikalarımız ve ikincilik ödülümüz de bulunuyor. İşimizi severek yapıyor ve çiftlerimizden her zaman olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Konya düğün fotoğrafçısı hizmetimizi geniş bir yelpazede sunuyoruz. Çiftlerimizle yapacağımız ön görüşmede tüm detayların üzerinden geçerek nasıl bir çekim yapmak istediklerine karar veriyoruz. Çekim süresi boyunca en güzel ve romantik kareleri yakalayacağımızdan emin olabilirsiniz. Düğün fotoğrafçılığı iddialı olduğumuz alanlardan biri. Çekimlerimizi platoda veya şehir dışında da gerçekleştirebiliriz. Çekim sonrasında fotoğrafların tamamını dijital ortamda teslim ediyoruz.

Ekipman

Konya düğün kamera çekimi hizmetlerimizde en kaliteli ve üstün makinelerle çalışıyoruz. Sizi en doğal ve mutlu halinizle farklı açılardan yakalayabilmek için drone da kullanıyoruz. Böylece çekimlerimizin sonunda başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz çok özel karelere imza atmış oluyoruz. Klip çekimlerimizde jimmy jib gibi en son teknoloji ekipmanlardan destek alabiliriz. Konsept bir çekim gerçekleştireceksek, gerekli ekipmanların temini için yardımcı olabiliriz.

Baskı Hizmetleri

Düğün çekimlerimizi tamamladıktan sonra sıra fotoğraf seçimi aşamasına geliyor. Çiftlerimizden en beğendikleri kareleri seçmelerini istiyoruz. Bu süreç sonunda beğendiğiniz fotoğrafları her türlü baskıyla ve Akşehir Düğün Fotoğrafçısı kalitesiyle şık albümlere dönüştürebiliriz. Albümlerimizi ep veya aile albümü şeklinde de hazırlayabiliriz. Aşkınızı yansıtan fotoğrafları ayrıca kanvas tablolara da basabiliyoruz. Evinizin başköşesini süsleyecek bu özel tablolara bakmaya doyamayacaksınız.

Ek Hizmetler

Size unutulmaz bir çekim hizmet vermek için her yere gelebiliriz. Tecrübeli ekibimizle düğün tarihinizden önce randevu almanız kaydıyla şehir dışında da çekim yapabiliriz. Çekimlerimizde tag ve salıncak gibi aksesuarlarla özgün konseptler yaratabiliriz. Özel talepleriniz olduğunda ön görüşmemizde bizimle paylaşabilirsiniz. Romantik, nostaljik, bohem veya mevsim renklerini en güzel yansıtacak kareler yakalam için gerekli donanımı sağlıyoruz.

Akşehir Düğün Fotoğrafçısı ailemizle çiftlerimize özgün ve yenilikçi fotoğraf kareleri sunuyoruz. Uygun fiyatlarımızın yanı sıra ödemelerde taksit seçeneklerimiz de bulunuyor. “Sanat bizim işaret parmağımızla yaptığımız bir dokunuştur” mottomuzdan yola çıkarak size her şeyin en iyisini yaşatmak için buradayız. Konya düğün dış çekim fiyatlarımızla ilgili sorularınız için yandaki formumuzu doldurabilir veya alttaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  nasreddin mahallesi 32500 sokak ak plaza kat 2 2/6 akşehir KONYA

 • Haritadaki Konumu

  Akşehir Düğün Fotoğrafçısı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.