Stüdyo Gökmen

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Gökmen Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Gökmen Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Gökmen Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Gökmen Hakkında

Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe yer alan uzman ekibimizle, hayatınızın en değerli anlarını kayıt altına almak için çalışıyoruz. Stüdyo Gökmen ailesi olarak her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için büyük bir özenle çalışıyor, objektiflerimize yansıyan mutluluğunuzu fotoğraf karelerine dönüştürüyoruz. Birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi, sevgi ve mutluluğunuzu her kareye yansıtıyor, tekrarı olmayan anlar için ölümsüz anılara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Dilerseniz, hiç vakit kaybetmeden hazırlıklara da başlayalım! Hatta ilk olarak; hangi çekim türlerini gerçekleştirmek istediğinizi öğrenmek ve süreci en iyi şekilde yönetmek için planlama görüşmeleri düzenliyoruz. Hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirmek ve büyük bir düğün arşivine sahip olmanızı sağlamak için konseptinizi, çekim türlerini, zaman ve mekanı belirliyoruz. Siz kişisel hazırlıklarınızı tamamlarken biz de capcanlı renkleriyle yıllarca eskimeden saklayabileceğiniz düğün arşiviniz için son teknoloji teknik alt yapı hazırlıklarını yapıyoruz. Fotoğraf kareleriniz ve video kayıtlar için son teknoloji kameraları, çözünürlüğe doğrudan etki eden çekim ekipmanları ile lensleri kullanıyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında yerini alan Stüdyo Gökmen ekibi olarak dış mekan çekimlerinizde eğlenmenizi de sağlıyoruz. Profesyonel çekim ekibimizle birlikte doğanın içeresinde; save the date, trash day, detay ve konsept çekimler tasarlarken ise doğal ışığı kullanmaya özen gösteriyoruz. Düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve dijital kopyaları istediğiniz zamanda teslim ediyoruz. Evlilik seremonisinde düğün videosu çeken bir çözüm ortağından çok daha fazlasını vaat ediyor, özel gün fotoğrafçısı olarak tercih ettiğiniz tüm kıymetli zamanlarda yanınızda oluyoruz!

Peki, siz benzeri görülmemiş bir albüm ve işlenmemiş hali ile bile son derece eğlenceli olan sinematik düğün videoları için Stüdyo Gökmen ekibini tercih ediyor musunuz? Ekibimizle tanışmadan son kararı vermeyin deriz! Gelin, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak İzmir düğün fotoğraflarınız için ailemizle iş birliği yapmanın ayrıcalıklarını yaşayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.