Gökay Peksev Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gökay Peksev Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Gökay Peksev Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Gökay Peksev Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Herhangi bir mekan sınırlamamız yoktur. Çiftlerin istekleri doğrultusunda en uygun mekanları seçerek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Gökay Peksev Photography Hakkında

Değerli anların belgelenmesi, ustalıkla yapılan fotoğraf sanatçılığıyla benzersiz kılınabilir. Öyle ki, hayatınız boyunca unutmak istemeyeceğiniz kıymetli anlar fotoğraf ve video çekimleriyle eskimeden saklanabilir. Biz de Gökay Peksev Photography & Videography markasını yaratırken mutlu anları belgelemeyi hedefledik. En güzel anları ölümsüz anılara dönüştürmek için uzun yıllar kişisel eğitimler ve sektörel yeniliklere odaklandık. Şimdi, sıra sizin anlarınızı fotoğraf karelerinde dondurmakta!

Dilerseniz, karar vermenize yardımcı olmak için sunduğumuz hizmetlerle ilgili önemli noktalara değinelim. İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan ailemizle çekimlerinizi tasarlamak için harekete geçiyoruz. Çekim öncesi bir görüşme düzenliyor, detaylı bir planlama yapıyoruz. Bu sayede save the date, trash day, konsept ve detay çekimler ile hikaye fotoğrafçılığı için en doğru ekipmanları da belirliyoruz. Havadan gerçekleştirdiğimiz çekimlerle doğanın içinde özgürce poz verdiğiniz anları, aşkınızı hikaye haline getirdiğimiz video kayıtları ve doğal güzelliğinizi belgeliyoruz.

Bu arada, Gökay Peksev Photography ailesi olarak düğün günü her anınızı da kayıt altına alıyoruz. Tekrarı olmayan bu anları heyecan ve mutlulukla taçlanan hazırlık sürecinden itibaren kaydediyor, düğün hikayenizi montajlayarak özel olarak tasarlıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarla tasarladığımız her çekimde canlı renkleriyle yüksek çözünürlükteki ve kaliteli fotoğraf ve videoları düğün arşiviniz için hazırlıyoruz. Aşkınıza dair her şeyin bir arada olduğu klipler ve kısa filmlerle en güzel hislerinizi çalışmalarımıza yansıtıyoruz. Profesyonel anlamda; reklam, tanıtım filmi, etkinlik ve klip çekimleri de yapan ekibimizin yetenekleriyle tüm anılarınızı tekrar tekrar izleyebileceğiniz belgeleri hazırlıyoruz. Çünkü yıllar geçse de yüzünüzdeki tebessüme sebep olmak için çalışıyoruz…

Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarımızı merak ediyorsanız, Gökay Peksev iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Form aracılığıyla hizmet detayları ve fiyat teklifleri alarak en doğru kararı vereceğinizden eminiz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.