Düğün Hikayem

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Düğün Hikayem Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Düğün Hikayem Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Düğün Hikayem Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin talepleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyoruz.

Düğün Hikayem Hakkında

Evet dediğiniz anı durdurmak istemez misiniz? Ya da düğün günü hazırlık sürecinizin her detayını yeniden keşfetmek? Biz Abdullah ve Onur iki arkadaş çıktık yola. İsmimizi de Düğün Hikâyem İzmir koyduk. Çünkü sizin hikâyeleriniz aslında bizimkileri oluşturuyor diyebiliriz.

Düğün fotoğrafı paketlerimizden bahsedecek olursak;

-Dış çekim paketi,
-Düğün hikâyesi paketi,
-Save the date,
-Full dış çekim paketinden oluşuyor.

İçerikleri de şu şekilde; dış çekim paketi için günün birkaç saatinde yalnızca albüm çekimlerini gerçekleştiriyoruz. Birlikte belirlediğimiz yere gidiyoruz. Ardından albümü nasıl bir albüm istediğinize karar veriyoruz. Geriye sadece size teslim kalıyor. Düğün hikayesi paketi ise kuaförden başlayan maceranızı kapsıyor. Her anınızı yakaladığımız âdeta o günü tekrar yaşattığımız bir içerikten oluşuyor. Kuaför, kız alma merasimi, salona ilk giriş anı, haykırarak söylenen evetler, ilk dans ve tabii ki değerli misafirleriniz. Bu pakette anlaştığımız takdirde fotoğrafları ve videoları dijital ortam üzerinden size teslim ediyoruz.

Gelelim son dönemde sıkça duyduğumuz save the date çekimlerine. Düğün gününden önce konuklarınıza duyuru amaçlı yapılan çekimlerdir aslında. Fakat Türkiye’de elektronik posta kavramı davetiye için uygunsuz kaçtığından bu çekimlerinizi albüm olarak kullanabiliyorsunuz. Sadece save the date fotoğraflarından oluşan albümlerin havası da bir başka oluyor… Kumsalda, ormanda, botanik bahçelerde ve daha pek çok yerde üzerinizde kendi eşyalarınızla rahat bir çekim gerçekleştiriyoruz. Böylelikle ortaya gayet samimi ve sıcak kareler çıkıyor.

Full dış çekim paketi ise kutulu albüm setini kapsıyor. Yani evinize götürebileceğiniz panoramik albümün yanı sıra 2 adet de aile albümü veriyoruz. Ayrıca en çok beğendiğiniz fotoğrafı poster ve kanvas tabloya basarak size hediye ediyoruz.

Düğün için fotoğraf çektirebilecek birilerini arıyorsanız ve İzmir düğün fotoğrafı çekilecek mekânlar arasında kararsızsanız sayfadaki ücretsiz teklif al formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Düğün Hikayem Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&M

Sueda & Mert

Düğün Tarihi: 08.04.2020Her şey harikaydı, arkadaşların samimiyeti ve ilgisi çok güzeldi. Her konuda yardımcı oldular, çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.