By Foto Ercan Öztürk

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

By Foto Ercan Öztürk Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

By Foto Ercan Öztürk Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

By Foto Ercan Öztürk Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

By Foto Ercan Öztürk Hakkında

Düğününüz için en güzel anılarınızı biriktirmek sizde, bunu ölümsüzleştirmek de bizde! Fotoğrafların, hayatımızdaki önemini çok iyi biliyoruz. Siz o güzel gününüzü doyasıya yaşarken, “Acaba fotoğraflarım istediğim gibi çıkacak mı?” diye düşünmenize gerek yok! Merak etmeyin, emin ellerdesiniz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, By Foto Ercan Öztürk olarak, şimdiye dek, pek çok çiftin düğün fotoğrafı çekimlerini gerçekleştirdik. Bunu da çok büyük bir özenle yaptık. Her biri alanında tecrübeli ekip üyelerimizle birlikte, sizin mutluluğunuz ve memnuniyetiniz için her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Eğitimler alıyoruz ve makinelerimizi son teknolojiye uygun hale getiriyoruz. Dolayısıyla bütün bu emek, işimize olan aşkımızla birleşince ortaya enfes kareler çıkıyor.

Fotoğraflarınızı bizim çekmemizi isterseniz; öncelikle sizin düşündüğünüz bir çekim türü olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer varsa, buna öncelik veriyoruz. Çekim hakkında daha önceden bir şey düşünmediyseniz de size, çektiğimiz fotoğraflardan birkaç örnek göstererek tarzınızı anlamaya çalışıyoruz, daha sonra da bunun üzerine yoğunlaşıyoruz.

Dış çekimlerinizde, Ege’nin incisi İzmir’in muhteşem deniz manzaraları ile birlikte; ilçelerinin samimiyeti ve sıcaklığını, tarihi yerlerinin eşsiz atmosferlerini ve yemyeşil doğa manzaralarını kullanmayı çok seviyoruz. Doğru ışık ve iyi bir fotoğraf gözü birleştiğinde ortaya muazzam kareler çıkıyor. Sizin de enerjiniz ve birbirinize olan aşkınızın fotoğraflara yansıması, kusursuz bir görüntü elde etmemiz sağlıyor.

Fotoğraflarınızın orijinal kopyalarını, çekim tarihinizden en geç 4 hafta sonra, son teknoloji kullanılarak basılmış şekilde teslim ediyoruz. Böylece yıllar boyu, bozulmadan ve rengine zarar gelmeden saklayabileceğiniz fotoğraflara sahip oluyorsunuz.

Kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı çekmemizi isterseniz; düğün fotoğrafları fiyatları hakkında bilgi almak, hizmet detaylarımızı öğrenmek ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanızı rica edeceğiz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.