Beş Gibi Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Beş Gibi Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beş Gibi Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Beş Gibi Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Beş Gibi Photography Hakkında

Beş Gibi Photography olarak muhteşem fotoğraf kareleriyle hayatınızın en özel günlerini renklendiriyor, geleceğe taşıyoruz. Güneş beş gibi en güzel tonlarını vermeye başlar biz de bundan faydalanarak harika anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı arayışında olan çiftlerin tercih ettiği adreslerden biri olma özelliğimiz var ve bunun gururunu taşıyoruz. Alışılmışın dışında çekim tarzımızla sadece size ait düğün fotoğraflarınız olabilecek.

Aşk ile çalışıyoruz. İşini aşkla yapan bir ekiple karşılaşacaksınız. Çekim öncesi ve süresince sizinle yakından ilgileniyor, istekleriniz doğrultusunda planlamalarımı yapıyoruz. Geçmiş dönemlerde gerçekleştirdiğimiz fotoğraf karelerini sizinle paylaşarak tarzımız hakkında fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz.

İzmir düğün fotoğraf çekimi için birbirinden farklı mekânları içinde barındırıyor. Biz de dış mekân çekimlerinizde size birçok mekân alternatifi sunuyoruz. Doğallıktan yana çekim tarzımızla genellikle vintage fotoğraflar çekiyoruz. Boş bir arazide, tarihi bir mekânın eşsiz atmosferinde, bulunduğumuz mevsiminin bütün renklerini içeren ormanlarda, bakir koy ve kum sahillerde çekimler gerçekleştiriyor ve mekânları sizinle birlikte belirliyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz çekim türlerinden bahsetmek gerekirse; düğün tarihinizi farklı bir şekilde duyurmak isterseniz düğün öncesi save the date çekimi yapıyor, fotoğrafın üstüne düğün tarihinizi ekliyoruz. Çılgın ve eğlenceli bir çekim tarzı olarak adlandırdığımız trash day çekimi ile kıyafetlerinizle denize girişinizi, kumsalda çocuklar gibi şenlendiğiniz anlarınızı kaydediyoruz. Gün boyu çektiğimiz fotoğraf ve videolarınızla düğün hikâyenizi oluşturuyoruz.

Fotoğraf albümlerinizi orijinal kopyalarıyla birlikte çekimden kısa bir süre sonra teslim ediyoruz. İster dijital ortamda ister basılmış olarak fotoğraflarınızı hazırlayabiliyoruz. Yaz sezonunda oldukça yoğun olduğumuzdan dolayı bizimle önceden iletişime geçmenizi öneriyoruz. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.