Batuhan Fidan Media

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Batuhan Fidan Media Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Batuhan Fidan Media Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Batuhan Fidan Media Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Batuhan Fidan Media Hakkında

Gelecekte tebessümle bakacağınız düğün fotoğraflarınız için Batuhan Fidan Media olarak hizmetinizdeyiz. Hayallerinizin gerçekleşmesine bir adım daha yaklaştınız. Bu mutlu gününüzden arta kalan yıllarca saklayacağınız düğün fotoğraflarınızın size özel olmasını istemez misiniz? Biz de profesyonel ekibimizle birlikte çiftlerin bu isteğini en iyi şekilde yerine getiriyor, farklı çekim tarzımızla en özel anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak alanında uzman bir ekibiz. Uzun yıllar boyunca özel gün fotoğrafçılığı yapıyor ve çiftlerin memnuniyeti için her şeyi kusursuz bir şekilde planlıyoruz. Değişen düğün fotoğraf trendlerini yakından takip ederek, yaratıcı fikirlerimizle çiftlerle eğlenceli ve keyifli bir çekim geçiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu gün bir kere yaşanıyor.

Fotoğraflarınızın size özel olması için öncelikle sizi yakından tanımak istiyoruz. Hayal ettiğiniz düğün fotoğrafları hakkında bilgi sahibi olmak için de uzun bir sohbet ediyoruz. Ardından düğün konseptinizi öğreniyor ve temanıza uygun olarak dış mekân çekimi tarzımızı belirliyoruz. Düğün gününüz ya da fotoğraf çekimi için ayıracağınız bir gün için randevu oluşturuyor ve heyecanlı bekleyişimizi başlatıyoruz.

Düğün fotoğraf çekimi için en çok zorlanılan kısım da mekân seçimidir. Bu konuda da size farklı seçenekler sunabiliyoruz. Genellikle bakir koylarda, doğal ve ağaçlarla kaplı ormanlarda, huzuruna hayran kalacağınız kır bahçelerinde, tarihi mekânların muhteşem atmosferinde romantik ve heyecanlı anlarınızı kaydediyoruz. Düğün hikâyesi, save the date ve trash day çekim türlerinde de hizmet veriyor ve size özel temalar oluşturabiliyoruz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı kaydettikten sonra kısa bir sürede düzenleme işlemlerini yapıyor ve sizi sabırsızlandırmıyoruz. Beğendiğiniz fotoğrafların basım işleminden sonra albüm ve orijinal kopyalarıyla birlikte teslim ediyoruz.

Bizim için önemli olan fotoğrafları elinize aldığınızda yaşayacağınız mutluluk ve memnuniyetiniz. Bu nedenle tüm süreci özenle yürütüyoruz. Siz de hizmetlerimiz hakkında detayları öğrenmek ve randevu almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.