Eda Demir

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

750-1.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Beylikdüzü, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 750-1.000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Konsept çekim, Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Düğün klibi, Save the date, Katalog çekimi, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Her mekanda

Önerilen Firmalar

Studyo Love
57 3

Esenler

Studyo Love

Stüdyo Love olarak biz;Değerli günlerinize değer katmak için varız.Müşteriy...

Bahçelievler

Düğün Production

Yaklaşık 9 yıldır faaliyet gösteren, merkezi aslen Edirne olan Düğün Produc...

Metro Fotoğrafçılık / Stüdyo Metro
20 1

Şişli

Metro Fotoğrafçılık / Stüdyo Metro

2000 yılından beri düğün fotoğrafçılığı hizmeti vermek için İstanbul’dayız....

Hakkında

Ressam olmak istiyorken fotoğrafçılığın daha ağır basmasıyla fotoğrafçılık alanında ilerledim ve fotoğrafçılık benim için aşka dönüştü. Anı yakalamayı, çiftlerin mutlu anlarını karelemeyi çok seviyorum. Başladığım zamanlar fotoğrafçılar olarak toplanıp karma sergiler düzenliyorduk ve dergilere röportaj veriyorduk. Böylece fotoğraf alanında farklı fikirlere sahip oluyorduk. İşimi severek yaptığım için başka insanların da zevk almasını sağlamak adına fotoğraf eğitmenliği yapmaya başladım. Ayrıca resimden vazgeçmedim ve özel olarak da resim öğretmenliği yapmaya başladım. Düğün fotoğrafı çekimleri için üç kişilik bir ekibimiz var ve bu en özel gününüzün fotoğraflarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Bize düğün fotoğrafı mekanları sorarsanız; İstanbul’da Sait Halim Paşa Yalısı olan denize nazır harika bir mekan örneği verebiliriz. İstanbul içinde dilediğiniz deniz kenarı, ormanlık alan, parklarda ve manzarasını güzel bulduğunuz her yerde çekim yapabiliriz. Düğün gününüzün hazırlıkları başladığı ilk andan düğünün bitimine kadar her anınızı kaçırmamanızı sağlayabiliriz. Damadın gelini ilk gördüğü o duygusal anı da kaçırmasını istemeyiz. Siz doğal halinizle düğününüzün tadını çıkarın ve gerisini bize bırakın.

Hayalinde yurtdışında düğün fotoğrafı çektirmek olan çiftlerimiz bizimle bir ya da bir buçuk ay önceden iletişime geçebilir. Dünya çapında düğün gününüzün mutlu anlarını yaşayabilir ve bunu gelecekte kahkahalarla hatırlayabilirsiniz. Eğer İstanbul içinde çekim istiyorsanız üç hafta önce iletişime geçmeniz yeterli. Konsept çekim isteyenler için dilediği konseptte çekim yapabiliriz. Ayrıca düğün gününüzün tarihini misafirlerinizle eğlenceli bir şekilde paylaşmak için Save The Date çekebiliriz.

Düğün fotoğraflarınızı size yaklaşık iki hafta içinde teslim ediyoruz. Hayalinizde olan bir düğün çekimi ve aklınıza takılan bir soru varsa sayfanın yanında bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, soru işaretlerinizi yok edip fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Eda Demir

 • Adres: Beylikdüzü

Eda Demir Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.