Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Biriken Hikaye

5,0
 • Min. Paket Fiyatı
  25.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Aleyna & Mustafa

Düğün Tarihi: 08.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Herşey çok güzeldi herkes gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir hem samimiyetleri hem profesyonel birliktelikleri doğal çalışmalarıyla muhteşem bir ekip o kadar çok memnun kaldık ki soran herkese gözüm kapalı önereceğim herşey için burdan da çok teşekkür etmek istiyorum 🤗 iyi ki sizi tercih... devam 

Ekiple Tanışın

 • Emir Gümüş
  Firma Sahibi

  Biriken Hikaye kendine has zarif, minimalist stiliyle doğadan aldığı ilhamın... devam 

Biriken Hikaye Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
25.000 TL'den fazla

Biriken Hikaye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Biriken Hikaye Sıkça Sorulan Sorular

Biriken Hikaye düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Biriken Hikaye düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığındadır.

Biriken Hikaye hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Biriken Hikaye ekibinin yıllar içinde edindiği deneyimden isteyen herkesin yararlanabilmesi için düzenli olarak düğün fotoğrafçılığı atölyeleri düzenliyoruz. Bu tür iletişimlerle ekibimiz yüksek sosyal ve iletişimsel becerilerini hayata dökebilme fırsatı da buluyor. Markalar, etkinlikler ve kurumsal firmalar için de hizmet veren ekibimiz gerek satış öncesi desteğiyle gerek satış sonrası sizinle kurduğu bağlarla gerçek bir aileye dönüşüyor. Düğün çekimleri için sağladığımız destek kapsamında çiftimizle ortak bir noktada buluşarak ardından çiftimizi çekim alanına bizzat kendimiz götürebiliyoruz. Çekimlerde kullanacağınız gelin buketi için konseptimize uygun şekilde zarif seçenekler sunuyoruz. Süreç boyunca enerjinizin hiç düşmemesi için kurduğumuz ses sistemleriyle çekimlerimize eşlik ediyoruz. Kişiye özel planlanmış hizmetlerimizle en özel günlerinizi mükemmelliğe götürüyoruz."

Biriken Hikaye ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Biriken Hikaye ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Biriken Hikaye şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Biriken Hikaye şehir dışında hizmet veriyor.

Biriken Hikaye ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Orman, Göl Kenarı, Deniz, Tarla, Plato, Ücretli Mekan vs."

Biriken Hikaye düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Biriken Hikaye düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

Biriken Hikaye hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Biriken Hikaye aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi, trashday, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Biriken Hikaye Hakkında

Biriken Hikaye kendine has zarif, minimalist stiliyle doğadan aldığı ilhamın hakkını veriyor. 2018’den bu yana anılarını ölümsüzleştirdiğimiz yüzlerce çiftimizin objektife yansıyan mutluluk ve enerjilerini kolayca görebilirsiniz. Biriken Hikaye düğün çekimi, özellikle düğün belgeseli çekimi üzerine eğilen bir ekibin tutkulu çalışmasının ürünü. Geçmişte tamamladığımız reklam çekimi işlerinden de kazandığımız tecrübeyle düğün çekimi sürecinde sizin bir dostunuz haline gelmeyi hedefliyoruz.

Deneyim

Biriken Hikaye’nin teknik, teorik ve estetik donanımı kadar sosyal becerileri de yüksek, 4 kişilik bir ekibi var. Ekibimizde mükemmel denge ve maksimum profesyonellik için 2 kişi fotoğraf konusunda uzmanlaşarak fotoğraf alt ekibimizi oluştururken diğer 2 kişi video çekimleri üzerine eğiliyor. Hepimiz bu işe birlikte başladık ve o gün bugündür beraberiz. Önceden yapmış olduğu otomotiv çekimleriyle ödül de aldık.

Çekim Türleri / Mekanlar

Biriken Hikaye düğün fotoğrafları ve videoları için tüm ipleri çiftin eline bırakıyor. Sınırlarımızı yalnızca siz belirliyorsunuz. Orman, sahil, kumsal gibi doğal ortamlarda çekim isterseniz oradayız. Pek çok farklı temayı aynı çekime sığdığı platolarda da size eşlik edebilir veya size özel, hikaye veya belgesel konseptli bir çekim düzenleyebiliriz. Üstelik sadece dış mekanlarla kalmıyor, iç mekan çekimleri için de aynı şevkle çalışıyoruz.

İstanbul içi çekimler için en sevdiğimiz dış mekanlar arasına Beykoz Ormanı, Riva Sahili ve Beykoz Tarlası giriyor. Farklı şehirlerin estetik güzelliğini düğün fotoğraflarına yansıtmak isteyen çiftlerin tercihi olan mekanlarımız arasında Kapadokya, Fethiye ve Gümbet yer alıyor. Dilerseniz yurt dışında gerçekleşecek çekimleriniz için de desteğimizden yararlanabilir, Paris gibi romantizm başkentlerinde mutluluğunuzu ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ekipman
Donanımsal açıdan sürekli en güncel teknolojiyi takip ediyor, yenilerinin çıkması halinde hemen satın alarak eski ekipmanımızı değiştiriyoruz.

●Son teknoloji kameralar
●Drone
●Gimball
●İhtiyaç halinde dışarıdan ekipman temini

Baskı Hizmetleri

Düğün fotoğraflarınızın baskısı ve albümleştirilmesi, baştan sona Biriken Hikaye’nin titizliği ve özeniyle gerçekleşiyor. Fotoğraflarınızı panoramik şekilde veya kanvas tablolara basabiliyor, isteğiniz halinde cep albümü gibi pek çok farklı formatta albümlerinizi oluşturabiliyoruz. Baskılar her daim zamanında teslim ediliyor ve iyi dileklerimizin somut bir göstergesi olarak size gönderdiğimiz albümleriniz yanında hediyelerle geliyor.

Ek Hizmetler

Biriken Hikaye ekibinin yıllar içinde edindiği deneyimden isteyen herkesin yararlanabilmesi için düzenli olarak düğün fotoğrafçılığı atölyeleri düzenliyoruz. Bu tür iletişimlerle ekibimiz yüksek sosyal ve iletişimsel becerilerini hayata dökebilme fırsatı da buluyor. Markalar, etkinlikler ve kurumsal firmalar için de hizmet veren ekibimiz gerek satış öncesi desteğiyle gerek satış sonrası sizinle kurduğu bağlarla gerçek bir aileye dönüşüyor.

Düğün çekimleri için sağladığımız destek kapsamında çiftimizle ortak bir noktada buluşarak ardından çiftimizi çekim alanına bizzat kendimiz götürebiliyoruz. Çekimlerde kullanacağınız gelin buketi için konseptimize uygun şekilde zarif seçenekler sunuyoruz. Süreç boyunca enerjinizin hiç düşmemesi için kurduğumuz ses sistemleriyle çekimlerimize eşlik ediyoruz. Kişiye özel planlanmış hizmetlerimizle en özel günlerinizi mükemmelliğe götürüyoruz.

Görsel sanatlar alanında zevk sahibi ve yüksek iletişim becerileriyle bu zevki tamamlayan bir ekibiz. Deneyimimizle her geçen gün sektördeki yerimizi sağlamlaştırıyoruz. Biriken Hikaye’yle düğün çekimleriniz sanki dostlarınızla birlikte çalışıyormuşçasına samimi ve eğlenceli geçiyor. Siz de Biriken Hikaye fotoğraf fiyatları ve erken ödeme kolaylıkları hakkında bilgi edinmek için hemen yandaki formu doldurabilir veya aşağıdaki bilgilere başvurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gökay Sokak Hobi Plus Sitesi A blok Daire 7

 • Haritadaki Konumu

  Biriken Hikaye Yol Haritası

Biriken Hikaye Yorumları (15)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aleyna & Mustafa

Düğün Tarihi: 08.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Herşey çok güzeldi herkes gönül rahatlığıyla iletişime geçebilir hem samimiyetleri hem profesyonel birliktelikleri doğal çalışmalarıyla muhteşem bir ekip o kadar çok memnun kaldık ki soran herkese gözüm kapalı önereceğim herşey için burdan da çok teşekkür etmek istiyorum 🤗 iyi ki sizi tercih... devam 

Biriken Hikaye

Biz teşekkür ederizz

Ceren & Mustafa

Düğün Tarihi: 09.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Her şey şahaneydi. Sadece kazanç odaklı olmayan ve bence hem mesleğini şahane yapan hem de enerjileri ve güler yüzleri ile bütüüün gerginliğimizi alıp götüren hayatımızın belki de en güzel anılarını ölümsüzleştiren Biriken Hikaye Ekibi tek kelimeyle harikasınız

Biriken Hikaye

Biz teşekkür ederizz

Leman & Serhan

Düğün Tarihi: 05.10.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

İşinde başarılı ve tecrübeli bir ekip herşey için çok teşekkür ederiz. Düğünümüze ekibi renk kattı ve bizleri açıkcası çok eğlendirdiler herşey için çk teşekkürler

Biriken Hikaye

Biz teşekkür ederizz

Yağmur & Öğünç

Düğün Tarihi: 27.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Eğlenceli ve harika bir dış mekan çekimi gerçekleştirdik. Kapak resimlerinide biz yapmışlarrrr... Çok Teşeşkkürler.
Bilge Hanım Ve Emir Beye güzel yönlendiremlerinden dolayı teşekkür ederiz tekrar.

Biriken Hikaye

Biz teşekkür ederizz

İzem & Cihan

Düğün Tarihi: 11.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çalışmaktan ve çıkan işten inanılmaz memnun kaldığımız firmadır kendileri😻

Biriken Hikaye

Biz teşekkür ederizz

Aysun & Erkan

Düğün Tarihi: 30.06.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Satış öncesinde gösterdikleri ilgi ve alaka için kendilerine çok teşekkür ederiz. Hediyeler için Emir beye ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Biriken Hikaye

Biz çok teşekkür ederiz sizinle çalışmayı heyecanla bekliyoruz :)

Hande & Ömer

Düğün Tarihi: 14.05.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Kapadokya'da sürekli dedikleri gibi eşsiz bir çekim yaptık ve ayrıca güzel dostlukları ve yardımları için teşekkür ederiz. Şahsi araçları ile bizleri kırmayıp götürdüler. Çok fazla teşekkür ederiz. Bilge Hanım Ve Emir Bey'in tecrübe ve başarılarını tebrik etmek lazım

Biriken Hikaye

Sevgi tılsımını en güzel şekilde yansıtıyoruz :))

Ceyda & Burak

Düğün Tarihi: 22.07.2022


Düğün öncesinde yaptırdığımız dış mekan çok keyifli geçti herkese tavsiye ederiz. çok teşekkürler biriken hikaye ailesi

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Zeynep & Muhammed

Düğün Tarihi: 30.06.2022


Düğün fotolarımızın kahramanı. Ben ve eşim fotoğraf çektirmeyi seven insanlar değiliz (değildik). Bir de üstüne damatlık ve gelinlikle çekilecek sıkıntıları düşündükçe iyice gerilmişken Bilge hanımla tanıştık. Tavsiyesiyle çekimleri düğünden önce gerçekleştirdik. Bu sayede hem düğün günü rahat... devam 

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Bedriye & Koray

Düğün Tarihi: 29.06.2022


Herşey için çok teşekkürler. Albüm hediyeniz için ekstra minnetarız. Teşekkürler

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Çiğdem & Eren

Düğün Tarihi: 27.06.2022


Kapadokya'da keyifli bir çekim geçirdik. İlk başta biraz endişelenmiştik, çok heyecanlanmıştık fakat ne stres kaldı ne kaygı çok eğlenceli ve muhteşem fotoğraf ve videoların çıktığı bir çekim oldu. Bilge hanıma sonsuz teşekkürlerrr.

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Ömür & Halil

Düğün Tarihi: 23.06.2022


Dış çekim için araştırma yaptığımda en hızlı ve güvenilir bir şekilde dönüş yapan Emir bey oldu . Onunla çalışmak gerçekten çok keyifliydi beklediğimden de çok çok üstünde güzel gecti ve sonuç fotoğraflar bir harika. Sıkılmadan fotograf çekimini eğlenceye dönüştürmek istiyorsanız doğru firma... devam 

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Bengü & Murat

Düğün Tarihi: 16.06.2022


Başta Emir bey olmak üzere tüm ekibine çok teşekkür ediyoruz onca stresli , problemli günler üzerine tek problemsiz üstelik eğlenceli olarak harika bir gün geçirmemizi sağladılar.

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Gökçe & Arda

Düğün Tarihi: 10.06.2022


Nişanım için bir araya geldik çok memnun kaldım rahatlık olsun enerjisi olsun çok mükemmel bir insan iyi ki sizi bulmuşum ??

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Aycan & Adnan

Düğün Tarihi: 02.06.2022


başından sonuna kadar bizler ile ilgilenip ve ekstra düğünümüzde bizleri yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. aldığımız tavsiyeler sayesinde düğünümüz daah keyifli geçti. fotoğraflar için çok çok teşekkür ederiz.

Biriken Hikaye

Biz Çok Teşeşkür Ederiz . Sizinle Çalışmak Çok Keyifliydi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.