PS Davetiye
 • Min. Fiyat
  30 TL'den fazla

PS Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30 TL'den fazla

PS Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

PS Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

PS Davetiye Hakkında

2021 yılından beri kaliteli ve sıra dışı davetiyelerle özel anlarınızı ilan etmek için PS Davetiye markası altında üretimimizi gerçekleştiriyoruz. 2024 senesinde Avrupa, Kanada, Amerika genelinde sunduğumuz işleri Türkiye pazarına da sunuyoruz. İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan tesisimiz Türkiye’nin her bölgesine hizmetini ulaştırıyor. Böylece her nerede olursanız olsun eşsiz davetiyelerimiz ile misafirlerinizi etkinliğinize çağırma fırsatı buluyorsunuz.

Deneyim

Üretimimizi 12 kişilik ana ekip ile sağlıyoruz. Ekibimiz kendi içerisinde iş dağılımını oluşturmuş ve kendi alanında tecrübeli isimler. Tasarımlarımızı oluşturan kadro bu noktada çalışmalarını bitirince baskı hizmetlerimiz devreye giriyor.Günlük 5.000 davetiyeye kadar baskı yapan ekibimiz aynı zamanda ev dizeceklerin ilk tercihi olan Karaca Home’un reklam tabelasını, baskı işlemlerini üretiyor.

Hizmetler

İzmir davetiye firmalarından olan işletmemizde, renkli ve şeffaf pleksi kullanılarak üretilen şık pleksi davetiye,elit ve zengin görünümüyle aynalı pleksi davetiye, ahşaptan üretilen ve rustik bir havaya sahip olan ahşap davetiye, yaratıcılığı ve eğlenceyi barındıran pasaport davetiye, kişiye özel resimli davetiye, zarif bir duygu uyandırmak için kutularda yer alan kutulu davetiye modelleri seçeneklerimiz arasında bulunuyor.Şunu da belirtmek isteriz ki altın kaplamalı tasarımlarımızdan ekstra ücret alınmıyor.

Ek Hizmetler

Düğün davetiyesinin yanı sıra diğer sektörlerde de kullanılacak tasarım ve baskı işini üstleniyoruz.İzmir düğün davetiyesi üreten tesisimizde masa kartı, menü basımı, checkbox, cut-out basımı, şekillendirilmiş karton baskısı gibi ek hizmetlerimiz de mevcut. Davetiyelerinizi 7 gün içerisinde hazır duruma getiriyor, ücretsiz kargo ile sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin her iline kargo ve hizmet yolluyoruz.

Anlam içeren özel günlerinize akrilik davetiyelerle farklılık katmak istiyorsanız, biz her an yanınızdayız! Ödemelerinizi banka havalesi veya nakit olarak kabul edebiliyoruz. İzmir düğün davetiye fiyatları kapsamında PS Davetiye’nin verdiği fiyat teklifini bilmek isterseniz bizlere iletişim numaramız üzerinden ulaşabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak da fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0232 335 53 85
 • Adres:

  Konak / İzmir

 • Haritadaki Konumu

  PS Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.