Nüwart

Nüwart

Düğün Davetiyesi

Kategori

Çiğli, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat3-5 TL
  • Teslim Süresi2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti250

Önerilen Firmalar

Duru Atölye
15

Konak

Duru Atölye

......

Sim Davetiye
50 2

Konak

Sim Davetiye

......

Konsept Atölyesi
50 29

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

......

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Kendi karikatürlerinizin olduğu düğün davetiyenizle, düğününüzü konuklarınıza duyurmak istemez misiniz? “O nasıl olacak?” diyenleri şöyle alalım o zaman. İsmim Sultan Özdemir. Aslında üniversitede seramik bölümünü bitirdim. O süre zarfında tasarım işiyle ilgilenmeye başladım. Keyif aldığımı fark edince de kendimi bu işe verdim ve şimdi ise sizin özel günlerinize farklı dokunuşlar yapabilmek için çalışıyorum. 5 yıldır uğraştığım bu işimle vektörel illüstrasyon, grafik eğitimi dahil birçok kursa gittim.

Hem öğretmenlik hem tasarım hem de hikâye kitabı tasarımları şeklinde birçok alanda çalışıyorum. Bu çok yönlü halim tasarımlarıma da oldukça yansıyor. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında öğrencilere çeşitli kitap ayraçları tasarlayıp onlara hediye ediyorum. Böylece hem onları mutlu etmiş oluyorum hem de tasarımları paylaşıyorum.

Düğün, nişan gibi özel davetiyeler çok dikkat ve önem gerektiren noktalardır. Konuklarınıza ilanı yapacağınız bu mini mektuplar somut birer hatıra olarak onlar kalıyor. Bu yüzden seçim esnasında stiliniz, karakteriniz, konseptiniz gibi durumları değerlendirmeniz gerekiyor. Bu nokta da kişiye özel tasarım davetiyelerimle ben devreye giriyorum. Hem farklı kağıtlar hem de istenilen boyutta çalışıyorum. İllüstrasyon çiziminizin davetiyeniz de yer alması güzel bir anı olmaz mıydı? Ya da linol baskılı bir davetiye? İstediğiniz her şekilde tasarlıyorum.

Farklı olarak pop-up davetiyeleri de örnek verebilirim. Davetiyeyi açtığınız zaman üç boyutlu bir tasarımla karşılaşabilirsiniz. Misafirlerinize de sürprizli bir davetiye vermiş olursunuz.

Minimal ama sevimli tasarımlar yapmayı seviyorum. Siz de benim gibi düşüyorsanız yandaki formu doldurabilirsiniz. Böylece pop-up dahil birçok davetiyeyi görebilir, içlerinden istediğiniz tasarımı size özel yapabiliriz.

  • Adres: Küçükçiğli Mahallesi 8714/1 Sokak no:4/6 Gül Apt. Çiğli- İzmir

Nüwart Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Nüwart firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.