Forinvite

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Forinvite Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Forinvite Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Forinvite Hakkında

Düğününüze dair tüm hazırlıkları en detaylı şekilde yaparken elbette düğün davetiyenizin seçimi konusunda da hassas olacaksınız. İzmir’de hizmet verdiğimiz Forinvite isimli davetiye hazırlığı ve tasarımı yaptığımız atölyemizde beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Uzun yıllar başarıyla faaliyetlerini sürdüren bir ekibiz. Profesyonel kişilerle çalışmamızın avantajlarından biri olarak size doğru model davetiyeleri seçmeniz konusunda da danışmanlık yapıyoruz. Önceliğimiz her zaman %100 müşteri memnuniyeti olduğu için içinizden geçen tüm istekleri bize rahatlıkla ifade edebilirsiniz.

Bugüne kadar çok sayıda çiftin yaşamlarının en özel anlarından biri olan düğün, nişan ve kına geceleri için davetiye hazırladık. Şimdi sizin de istek ve beklentileriniz doğrultusunda davetiyelerinizi tasarlamak ve kusursuz bir şekilde hazırlığını tamamlamak istiyoruz.

Model kataloğumuzu görmeniz ve bize isteklerinizi iletmeniz için sizinle davetiye hazırlıklarınız öncesi detaylı olarak konuşuyoruz. Nasıl bir düğün konsepti istediğinizi, düğün mekanınızı, zevklerinizi ve beğendiğiniz modelleri detaylı olarak inceliyoruz. Tüm ayrıntıları göz önünde bulundurarak içinize sinen ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak modeli bulmanız konusunda size yardımcı oluyoruz.

Her zaman kaliteli bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. İster kar tanesi işlemeler, ister dantel desenler ya da kendi resimlerinizin olduğu modeller yapabiliyoruz. Bir araya gelmeden, dijital ortamda davetiyenizi hazırlayarak size sunuyoruz. Ağaçları, paranızı, zamanınızı ve sağlığınızı koruduğumuz bu uygulamamızla sevdiklerinizle online olarak davetiyeleri iletebiliyorsunuz. Özel tasarım çalışmalarımızla çok kısa bir zaman diliminde davetiyenizi hazırlayarak size teslim ediyoruz.

Siz de İzmir düğün davetiyesi hazırlayan firmalar arasında bir tercih yapacaksanız sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet içeriklerinden yararlanmak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir, telefon ve mail adresleriyle de bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.