Duru Atölye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Davetiyecim
57 3

Balçova

Davetiyecim

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Konsept Atölyesi
50 29

Karşıyaka

Konsept Atölyesi

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Davetiyejim
49 1

Çiğli

Davetiyejim

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğününüze dair her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp planlarken sıra davetiye seçimine geldiğinde de elbette işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. İzmir davetiye firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’de bugüne kadar çok sayıda çiftin davetiyelerinin tasarımını ve basımını yapan bir ekibiz. Şimdi sizin de hazırlıklarınız için atölyemizde çalışmak istiyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Dünyada ve ülkemizde düğün sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor, isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda yer veriyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizi en iyi şekilde yansıtacak modelleri ortaya çıkarıyoruz. Birbirinden farklı tasarımlarımızla, adınıza kişiselleştirilmiş ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Davetiye seçimi için sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtan tasarımı yapıyoruz.

Tahta magnetler, üzerinde fotoğraflarınızın bulunduğu taş magnetler, mumluklar, kurdele detaylı ürünler, baskı davetiyelerle her çeşit modeli Duru Atölye bünyesinde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. İsminize özel kişiselleştirilmiş ürünlerimizin üstlerine sıradanlıktan kaçınarak tercih ettiğiniz metinlerin yazılmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken kullanacağımız yazı tiplerinden renklerine kadar tüm detaylarda fikrinizi alıyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yapıyoruz. Kaliteli malzemeler de kullanarak gösterişli ürünlere imza atıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle çalışmak isterseniz kargo gönderimi yoluyla ürünlerimizi size ulaştırabiliyoruz.

Siz de Duru Atölye İzmir davetiye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet içeriklerimize dair bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer ala iletişim formunu doldurabilir, telefon numarasını arayabilir ya da mail adresine posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

İletişim

Tolga Kıvanç

  • Adres: İzmir

Duru Atölye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!