Düğün Davetiyesi İzmir

Duru Atölye

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Duru Atölye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Duru Atölye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Duru Atölye Hakkında

Düğününüze dair her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüp planlarken sıra davetiye seçimine geldiğinde de elbette işinizi şansa bırakmayacağınızı düşünüyoruz. İzmir davetiye firmaları arasında yer aldığımız Duru Atölye’de bugüne kadar çok sayıda çiftin davetiyelerinin tasarımını ve basımını yapan bir ekibiz. Şimdi sizin de hazırlıklarınız için atölyemizde çalışmak istiyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır birlikte çalışıyoruz. Dünyada ve ülkemizde düğün sektöründe moda olan tüm trendleri yakından takip ediyor, isteğinize bağlı olarak çalışmalarımızda yer veriyoruz. Edindiğimiz bilgiler doğrultusunda sizi en iyi şekilde yansıtacak modelleri ortaya çıkarıyoruz. Birbirinden farklı tasarımlarımızla, adınıza kişiselleştirilmiş ürünlerimizi beğeninize sunuyoruz.

Davetiye seçimi için sizinle bir araya geldiğimizde nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda tarzınızı en iyi yansıtan tasarımı yapıyoruz.

Tahta magnetler, üzerinde fotoğraflarınızın bulunduğu taş magnetler, mumluklar, kurdele detaylı ürünler, baskı davetiyelerle her çeşit modeli Duru Atölye bünyesinde rahatlıkla bulabiliyorsunuz. İsminize özel kişiselleştirilmiş ürünlerimizin üstlerine sıradanlıktan kaçınarak tercih ettiğiniz metinlerin yazılmasını sağlıyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken kullanacağımız yazı tiplerinden renklerine kadar tüm detaylarda fikrinizi alıyoruz.

Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olduğu için istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı yapıyoruz. Kaliteli malzemeler de kullanarak gösterişli ürünlere imza atıyoruz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun bizimle çalışmak isterseniz kargo gönderimi yoluyla ürünlerimizi size ulaştırabiliyoruz.

Siz de Duru Atölye İzmir davetiye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet içeriklerimize dair bilgi edinmek için sayfanın üst kısmında yer ala iletişim formunu doldurabilir, telefon numarasını arayabilir ya da mail adresine posta göndererek bize ulaşabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Duru Atölye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.