Düğün Davetiyesi İstanbul

Davetiyem Özel

 • Min. Fiyat
  5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Davetiyem Özel Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Davetiyem Özel Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat DVD Davetiye Dijital Davetiye

Davetiyem Özel Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Davetiyem Özel Hakkında

10 senedir İstanbul’da dijital reklam, davetiye gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Daha çok grafiksel çalışıyoruz. Özel günleriniz için elimizden geleni yaparak size güzel davetiyeler sunmak için çalışıyoruz.

Kişiye özel davetiye konusunda daha ağırlıklı çalışıyoruz. Tek tek davetiye de her kısmı biz çiziyoruz. Sıfırdan davetiyeyi oluşturarak istediğiniz şekilde yapıyoruz. İstanbul’da özel tasarım davetiye baskı konusunda geniş bir yelpazeye sahibiz. Obje davetiyelerden rulo davetiyelere mühürlü davetiyelerden vintage davetiyelere kadar her tür için hizmet veriyoruz. Bizim için önemli olan standartların dışında çalışmalar yapmak. Diğer davetiyelerden farklı olanlarına sahip olmanız. Çünkü insanın başına belki de bir kere gelen düğün gibi bir gün de en az o gün kadar özel davetiyeleriniz de olmalı. Bu doğrultuda önceliğimiz siz oluyorsunuz. Hizmet amacımız da bu şekilde. Her zaman bizimle çalışmak isteyenlere samimi bir şekilde yaklaşmış, istediklerini onlara yaratmaya çalıştık.

Çeşitli aksesuar kullanımı da yapmaktayız. Hasır iplerden kurdelelere inci boncuklardan deniz kabuklarına… Konseptinize uygun bir davetiye oluşturmak için tüm seçenekleri size sunuyoruz. Örneğin, modern bir konsept yarattıysanız size özel kendimizin birebir ilgilendiği çizimlerle emojili davetiye yapabiliriz. Böylece misafirlerinize hem esprili hem de tatlı hatıralar bırakmış olursunuz. Tüm bunların dışında da davetiyeler senelerce evimizde kalıyor ve hatta hala beğenilebiliyor. Bu yüzden karakterinizi, konseptinizi yani sizi yansıtan bir davetiye seçmelisiniz. Ayrıca davetiye dışında düğün karşılama panosu, isimlik gibi birçok konuda da hizmet veriyoruz.

“Özel günleriniz için davetiyem özel” sloganımızla çıktığımız bu yola tam gaz devam ediyoruz. Hayallerinizdeki düğüne hayallerinizdeki davetiye için Davetiyem Özel. İletişim bir tık kadar uzağınızda!

Ekiple Tanışın

 • Şerif Kök
  Firma Sahibi

  Düğün Davetiye Tasarımı & BASKI Hizmetleri.

İletişim

 • Adres::

  2. MATBAACILAR SANAYİ SİTESİ 1BE, 34010 Zeytinburnu/İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  Davetiyem Özel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.