Düğün Davetiyesi İstanbul

RY Tasarım Atölyesi

RY Tasarım Atölyesi

RY Tasarım Atölyesi Hakkında

Hayatınızın en değerli günü yaklaşırken; davetlilerinize düğününüz hakkında bilgi verecek ilk nokta düğün davetiyeniz oluyor. Basit bir detaymış gibi görünse de aslında misafirlerinize göndereceğiniz davetiyeniz düğününüzün nasıl bir konseptte olacağının ipucunu da veriyor sevdiklerinize. Yazılan her bir satır, tercih edilen kelimeler, yazı stili, kullanılan kağıt tipi ve davetiyenizi içine koyacağınız zarfın tasarımı… Tüm bu detaylar aslında vereceğiniz mesajın, bütününü oluşturuyor. Bu nedenle profesyonel ellerden yardım almalısınız diye düşünüyoruz ve aldığımız sorumlulukla size destek olmak istiyoruz. Üstelik birbirinden güzel davetiye modellerimizle, oldukça uygun fiyatlarla…

RY Tasarım Atölyesi olarak, İstanbul’da faaliyet gösteriyor, talep edildiğinde şehir dışına da davetiye gönderimi yapabiliyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi yakından tanımaya çalışıyoruz ki zevkine hitap eden, düğün temanıza da uygun davetiye modellerimizi size gösterebilelim. Hem sizin hem de düğün temanızın bir ortak noktasını bulabilmek onca font seçeneğimiz arasında çok da zor değil. En güzel davetiyeyi tasarlamak için buradayız, bize güvenin! Yetenekli ekibimiz davetiyenizi seçim aşamasından teslim aldığınız ana kadar size destek olmak için daima yanınızda olacak.

Davetiyenizi öne çıkarak bir başka detaysa sevdiklerinize vereceğiniz mesaj. Bu noktada hazır yazı metinlerimizden yararlanabileceğiniz gibi davetiye metninizi istediğiniz gibi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyoruz. Hazırladığımız davetiyeleri 1 hafta içerisinde size teslim ediyoruz. Böylece çok fazla beklemek zorunda kalmıyor, davetiyelerinizi hemen sevdiklerinize gönderebiliyorsunuz. Davetiye siparişleriniz için minimum sipariş adetinin 100 olduğunu da belirtmek isteriz.

İstanbul düğün davetiye firmaları arasında fark yaratan olanaklarıyla hizmet veren RY Tasarım Atölyesi hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu veya yine sayfadaki telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

RY Tasarım Atölyesi Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Ücretsiz Teslimat

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.