RY Tasarım Atölyesi

Düğün Davetiyesi

Kategori

Zeytinburnu İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Mert Davetiye
516 2 11

Beşiktaş

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Düğün LCV - Online Davetiye
7 5 10

Kadıköy

Düğün LCV - Online Davetiye

1 TL'den az
Ücretsiz Teslimat
Davetiye Rengim
105 3 31

Güngören

Davetiye Rengim

3-5 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Hayatınızın en değerli günü yaklaşırken; davetlilerinize düğününüz hakkında bilgi verecek ilk nokta düğün davetiyeniz oluyor. Basit bir detaymış gibi görünse de aslında misafirlerinize göndereceğiniz davetiyeniz düğününüzün nasıl bir konseptte olacağının ipucunu da veriyor sevdiklerinize. Yazılan her bir satır, tercih edilen kelimeler, yazı stili, kullanılan kağıt tipi ve davetiyenizi içine koyacağınız zarfın tasarımı… Tüm bu detaylar aslında vereceğiniz mesajın, bütününü oluşturuyor. Bu nedenle profesyonel ellerden yardım almalısınız diye düşünüyoruz ve aldığımız sorumlulukla size destek olmak istiyoruz. Üstelik birbirinden güzel davetiye modellerimizle, oldukça uygun fiyatlarla…

RY Tasarım Atölyesi olarak, İstanbul’da faaliyet gösteriyor, talep edildiğinde şehir dışına da davetiye gönderimi yapabiliyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi yakından tanımaya çalışıyoruz ki zevkine hitap eden, düğün temanıza da uygun davetiye modellerimizi size gösterebilelim. Hem sizin hem de düğün temanızın bir ortak noktasını bulabilmek onca font seçeneğimiz arasında çok da zor değil. En güzel davetiyeyi tasarlamak için buradayız, bize güvenin! Yetenekli ekibimiz davetiyenizi seçim aşamasından teslim aldığınız ana kadar size destek olmak için daima yanınızda olacak.

Davetiyenizi öne çıkarak bir başka detaysa sevdiklerinize vereceğiniz mesaj. Bu noktada hazır yazı metinlerimizden yararlanabileceğiniz gibi davetiye metninizi istediğiniz gibi kendiniz de oluşturabilirsiniz. Bu konuda tercihi tamamen size bırakıyoruz. Hazırladığımız davetiyeleri 1 hafta içerisinde size teslim ediyoruz. Böylece çok fazla beklemek zorunda kalmıyor, davetiyelerinizi hemen sevdiklerinize gönderebiliyorsunuz. Davetiye siparişleriniz için minimum sipariş adetinin 100 olduğunu da belirtmek isteriz.

İstanbul düğün davetiye firmaları arasında fark yaratan olanaklarıyla hizmet veren RY Tasarım Atölyesi hakkında daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formu veya yine sayfadaki telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Adres: Maltepe Mah. Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi No:ZF8 Zeytinburnu / İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

RY Tasarım Atölyesi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!