Evlilik Teklifi

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:38 dakika

29.06.2020

Bu sorunun cevabı seni fazla yormasın diye sana özel bir sayfa hazırladık: Evlenme Teklifi Etmeden Önce Bilmen Gereken Her Şey! senin için hazırladığımız bu sayfada tektaş özelliklerinden modellerine, yüzük ölçüsünü nasıl alacağından evlenme teklifi hikayelerine kadar her ayrıntıyı bulacaksın. O sayfayı detaylı incelemeden önce nasıl evlenme teklifi etmen gerektiğini bu yazıyı okuyarak öğrenebilirsin.

Ne ile Teklif Edeceksin?

Tabii ki bir yüzükle! Artık bu gerçeği bilmeyen kalmadı değil mi? Tamam bu bizim geleneklerimize özgü bir şey değil ama günümüzde neredeyse bizim geleneğimizmiş kadar benimsenerek kullanılmaya başlandı. Eğer daha harika bir fikrin yoksa –hediye olarak- kesinlikle tektaş yüzük ile evlenme teklifi etmeni öneriyorum. Bu hem risksiz hem de modern. O halde seçimini yapmaya ve fiyat teklifi almaya alyans ve takı firmalarından başlayabilirsin.

evlilik teklifi

Nerede ve Kimlerle?

Gerçekten fikrimi merak ediyorsan bu kesinlikle ikinize özel bir gece olmalı. İster Kız Kulesi, Galata Kulesi, Çırağan Sarayı istersen de size özel bir restoran ya da bir mekan. Özelliği sana ve ilişkinizin dinamiklerine bağlı olmalı. fakat nereyi seçersen seç arkadaş ve akrabalardan uzak ikinizin anı olmasına dikkat et!

evlilik teklifi

Günümüzde teklif ettikten sonra teklif edilen mekana arkadaşların çağrılması moda oldu. Bunun nedeni gelin adayının şaşkınlığının resimlere dökülerek anı ölümsüzleştirmek olsa da sana tavsiyem o ölümsüz anı sadece ikiniz yaşaması yönünde...

Bırak sosyal medya hesaplarında gösteriş yapmayı –onu sonra mutlaka yapmalısın ama o gece değil- O gece sizin geceniz ve sadece ikinizin duyguları, gözyaşları ve gülümsemesi olmalı.

evlilik teklifi

Evlenme Teklifi Sözleri

Yüzükten sonra en büyük meselen bu değil mi? Sadece bir “benimle evlenir misin?” artık yeterince romantik sayılmadığı için –anketlerin yalancısıyım- yetmediği için alternatif aramaya başlamalısın. Sizin ilişkiniz için bu 3 kelime yeterliyse sadece konsepte karar vermelisin. Nerede ve nasıl bir ambiyansla teklif edeceğini düşünebilirsin ama ilginç evlenme teklifi sözleri arıyorsan evlenme teklifi sözleri makalesini inceleyebilirsin.

Ya, Hayır Derse!

Hala hayır deme ihtimali olan bir birlikteliğiniz varsa zaten baştan teklif ederek yanlış yapmışsın demektir. Ciddiliğinden emin olmadığın bir birlikteliği evlilik teklifi ile taçlandırmanı önermiyorum. Önce birlikteliğinizden emin olmalısın. Buna nasıl emin olacağın ile tamamen ilişkinizin gidişatı ile belli olur. “Ne kadar zamandır birliktesiniz, birlikte olduğunuz vakitleri nasıl geçiriyorsunuz?” gibi sorulara dürüst cevaplar vererek anlayabilirsin.

Bu soruların cevabı seni mutlu ediyorsa hiç durma! Fakat şunu da unutma bazen kötü bir yüzük ya da evlilik teklifi de hayır dedirtebilir. Sadece sevginize güvenme ona unutamayacağı bir teklif yap ki sana en baştan “hayır” demesin!

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap