Yücel Çiçekcilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

Ödemiş, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi
25

Karşıyaka

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi

Düğün gününüzde tüm zarafetiniz ve güzelliğiniz ile davetlilerinizin karşıs...

Hakkında

Cam vazo içinde sevdiğinize 50 adet kırmızı gül göndermek istediğinizde de hazırız, damat için yaka çiçeği istediğiniz zaman da. İzmir’in Ödemiş ilçesinde Yücel Çiçekçilik olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Kesme çiçeklerimiz her zaman için taze olarak kullanılmaktadır. İstediğinizde yapma çiçeklerden özel aranjmanları her büyüklükte tasarlayabiliriz, yerine teslim edebiliriz. Çiçek düzenleme sanatı bizi mutlu ediyor. Gelin el buketlerini hazırlayarak, gelin araçlarını süsleyerek, düğün mekanlarını çiçeklerle dekore ederek sizin mutluluğunuza katılmaktan sevinç duyuyoruz. Anneler günü, öğretmenler günü veya doğum günlerinde size özel buketler hazırlıyoruz. Yeni doğan bebekler için hem bebeğe hem anneye alınan çiçeklerde bizim imzamız var.

İletişim

Yücel Bey

Yucel

  • Adres: Akıncılar Mah. Gazi Cad. No:46

Yücel Çiçekcilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.