Çiçekçiler İzmir

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata

 • Teslim Süresi
  2 hafta
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Nikah hediyesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Hakkında

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata, 35 yıldan beri aynı yerde sektördeki hizmetini sürdüren tanınmış bir firma. Yüksek iletişim becerileri ve müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla bilinen bu kuruluş, işini seven ve titizlikle ilerleten bir ekibe sahip. Mengilli, çiçekçilik ve çikolata alanındaki deneyimiyle sektörde öne çıkan bir marka olarak müşterilerine kaliteli ve özenli hizmet sunmaya devam etmekte.

Deneyim

Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata, aile şirketi olarak İzmir nişan çiçek çikolata kapsamında faaliyet gösterirken, artan taleplere karşı esneklikle ve titizlikle hareket eden bir ekiple öne çıkıyor. Şirket, aile değerlerini korurken, işlerini genişletme ve büyüme konusunda başarılı bir performans sergiliyor.Firma, taleplerin arttığı durumlarda bile kaliteden ödün vermeden hizmet sunma konusundaki kararlılığını sürdürerek müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Hizmetler

Söz, nişan, düğün ve sevgililer günü gibi özel günlerde sukulent, isteme çiçeği, isteme çikolatası, gondol ve draje çikolata gibi özel ürünleriyle etkileyici bir imza bırakıyor. Ayrıca İzmir nişan çiçeği hizmetinin yanı sıra damat yaka çiçeği ve gelin buketi gibi detaylı ürünlerde gösterdiği yaratıcılıkla özel günlerinizi unutulmaz kılıyor. Atölye, her bir ürününde özenle tasarlanmış detaylarla müşterilerine benzersiz deneyimler sunuyor.

Ek Hizmetler

İşletme, nikah hediyelikleri konusunda eşsiz ve özel tasarımlar üretiyor. İnciler, boncuklar, kozalaklar, deniz yıldızları ve deniz kabukları gibi doğal unsurlarla özenle hazırlanan nikah hediyelikleri, her detayıyla özel anlarınıza değer katıyor. Magnet, mum, nikah şekeri ve yapay gelin çiçeği seçenekleri ile bu özel ürünler, Türkiye genelinde tüm illerde müşterilerine ulaştırılıyor. İzmir Karşıyaka çiçekçilerinden Mengilli, her bir nikah hediyelik tasarımında özgün ve estetik bir dokunuşla özel günlerinizi unutulmaz kılıyor.

Çiçeklerin dilini anlayan Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata, duygu dolu anlarınıza eşlik eden bir öykü. Mengilli'nin romantik dokunuşları, her bir buket ve hediyelikte aşkın ve duygusallığın en zarif halini sizlere sunuyor. Detaylı bilgi almak için iletişim numarası üzerinden bizlere ulaşabilir ya da “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karşıyaka/İzmir

 • Haritadaki Konumu

  Mengilli Çiçekçilik ve Çikolata Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.