Çiçekçiler İzmir

Marmara Çiçek

Marmara Çiçek
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marmara Çiçek Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Marmara Çiçek Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Marmara Çiçek Hakkında

1997 yılında kurulduk ve zaman içinde hem Avrupa Yakası'nda, hem de Anadolu Yakası'nda farklı şubeler açtık. Toplamda 440 metrekarelik bir alanda, 3 katlı mağazamızda hizmet veriyor ve bizi tercih eden tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başarıyoruz. Hayal gücünde hiçbir sınır tanımıyor ve çiçekçilik sanatını başarıyla icra eden ustalarımızla Marmara Çiçek İzmir adresinde sizi de mutlu etmek istiyoruz.

Deneyim
Sizin için birbirinden şık aranjmanlar hazırlıyor ve hayatınızın en özel gününde daha da zarif görünmenizi sağlıyoruz. Marmara Çiçek İzmir adıyla, düğün davet sektörünün en çok tercih edilen firması olmaktan gurur duyuyoruz. Bu başarıyı arkamızda bıraktığımız mutlu müşterilerimize ve tamamen kendi tasarımımız olan aranjmanlarımıza borçlu olduğumuzu biliyoruz. Kendimizi her geçen gün daha çok geliştiriyor ve hizmet kalitemizi yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Hizmetler
Canlı, kuru ve yapay çiçeklerle muhteşemler yaratıyoruz. Sadece gelin buketinizi değil, gelin masanızı, gelin arabanızı, damat yaka çiçeğini dahi sizin için özenle tasarlıyor ve ortaya son derece şık bir görüntü çıkmasını sağlıyoruz. Başta İstanbul olmak üzere, Türkiye'nin her yerinde hizmet verebiliyor ve çiçeklerimizi size ücretsiz kargo yoluyla kolayca gönderebiliyoruz.

Gelin buketiniz tamamen sizi yansıtsın istiyoruz ve sizin istediğiniz renklerle tasarımlar yapıyoruz. Ayrıca çiçeklerle genel dekorasyonunuzda da bir bütünlük sağlıyor ve ortaya boş bir görüntü çıkmasını amaçlıyoruz. Örneğin, eğer davet alanınız mor renklerden oluşan bir temaya sahipse, oluşturacağımız arajmanlarda biz de bu detaya dikkat ediyor ve her şeyin çok daha zarif görünmesini sağlıyoruz.

Ek Hizmetler
Yüksek müşteri memnuniyetimizi, müşterilerimizle kurduğumuz etkili iletişime borçluyuz. Düğün öncesinde sizden düğün konseptinizi detaylı olarak dinliyor ve size uygun bir aranjman hazırlıyoruz. Örneğin, sade ve zarif bir gelinliğinizin olduğunu farzedelim. İşte böylesi şık bir gelinliği hareketlendirmek için daha renkli aranjmanlar tercih edebilir ve bu sayede genel görünümünüzde de hoş bir hava yakalayabilirsiniz.

Bizce şık ve etkileyici bir düğün her detayıyla bir bütün olmalı ve sadece sizi değil, herkesi etkilemeli, herkes için unutulmaz izler bırakmalı. İşte Konak çiçek firmaları arasında öne çıkan işletmemizi tercih ederek siz de mutluluğa bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bize sayfanın sağ tarafında bulunan iletişim formunu doldurarak kolaylıkla ulaşabilir ve bu sayede sizin için tasarladığımız ayrıcalıklı kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Marmara Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.