Marmara Çiçek

E-posta Gönder

Marmara Çiçek

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Yapay Çiçek

Özellikler

Konak, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak

Önerilen Firmalar

İpek Çiçekçilik
14

Karşıyaka

İpek Çiçekçilik

İzmir

Magazine Cicek

Diğer

Akasya Çiçek

Hakkında

Marmara Çiçek olarak 30 yılı aşkın tecrübemizle evlenecek çiftlerimize özel günleri için destek olmaya devam ediyoruz. Mutlu yuvalarını kurmak isteyen çiftlerimizin Düğün.com aracılığıyla hizmetindeyiz.

1997 yılından beri İstanbul’un her iki yakasında da 340 metrekarelik bir alan üzerinde 3 katlı bir mağazada hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çiçekçilik sanatına yıllarını vermiş ustalarımızın öncülüğünde hayal gücünde sınır tanımayan ve özgün içeriğe sahip ürünler üretmeye başarıyla devam ediyoruz.

Canlı, kuru ve yapay çiçeklerle özenle hazırlanan çeşitli modele sahip ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz. Gelinliğin en önemli aksesuarlarından biri olan el buketleri için hayalini kurduğunuz modeli tasarlayarak, en şık şekilde gelin arabanızı süslüyoruz. Özenle hazırlanan el çiçeğiniz ve damat yakasına takılan yaka çiçeği modellerimizle kendinizi çok özel hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Kişiye özel el buketi tasarımlarımız, butik olarak tasarladığımız söz ve nişan aranjmanlarımız, nişan ve gelin arabası süslemelerimiz ile evlilik sürecini yaşayacak çiftlere hizmetlerimizle yardımcı oluyoruz. Gelin el çiçeği, söz ve nişan için aranjmanlarımızı etkileyici detaylarla süsleyerek kalbinizi çalacak çiçek modelleri ortaya çıkarıyoruz.

Düğün, nişan ve kına gecesi gibi aklınıza gelen içinde çiçek olan tüm organizasyonlara memnuniyetle hizmet veriyoruz. Tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayarak en kaliteli hizmeti size sunabilmek için uğraşıyoruz. Düğün fotoğraflarınıza değer katacak çiçeklerimizle mutlu başlangıcınız öncesi Marmara Çiçek ürün ve modellerini görüp denemeden lütfen karar vermeyin.

Bizim hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak, paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi detaylı olarak değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Marmara Çiçek iletişim bilgileri ile kolayca mağazamızla irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan iletişim formunun Marmara Çiçekçilik İstanbul için eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Yusuf Kaya

  • Adres: İzmir

Marmara Çiçek Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!