Magazine Cicek

E-posta Gönder

Magazine Cicek

Çiçekçiler

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi
25

Karşıyaka

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi

Düğün gününüzde tüm zarafetiniz ve güzelliğiniz ile davetlilerinizin karşıs...

Hakkında

Magazine Çiçekçilik internet sitelerini ziyaret ederek istediğiniz türlerde ve tasarımlarda olan buketleri sipariş edebilir ve verdiğiniz adreslere teslim edilir. Yeni sezonların yeni trendlerine göre istenilen çiçek türlerinden tasarımlar ve süslemeler gerçekleştirilmektedir. Buketler, çelenkler, vazolar, saksılar ve diğer süslemeler yapılmaktadır. buketler ve diğer hediyelikler sadece çiçeklerden oluşturulmamaktadır. Çikolatalar, jelibonlar, kurabiyeler ve diğer istenilen yiyeceklerden buketler ve hediyelik kutular oluşturulmaktadır. Düğünler, nişanlar, sözler, doğum günleri, partiler ve diğer her türlü organizasyonlar için mekanlar için süslemeler oluşturulmaktadır. Çiçeklerden süslemelerden diğer her türlü süsleme malzemelerinden mekanlardan süslenmektedir. Sizlerde yer alan hizmetlerden yararlanmak ve istediğiniz çiçek türlerinden buketler elde etmek için iletişime geçebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ile hizmetler verilmektedir.

İletişim

Tolga SavasYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.