İris Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

Çeşme, İzmir

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi
25

Karşıyaka

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi

Düğün gününüzde tüm zarafetiniz ve güzelliğiniz ile davetlilerinizin karşıs...

Hakkında

Ege’nin incisi İzmir’dir, İzmir’in inci değerindeki beldelerinin başında da Çeşme gelir. Çeşme’nin doğal güzelliklerine uygun bir işimiz olmasından ve sizlere İris Çiçekçilik olarak hizmet etmekten mutluyuz. Düğün ve benzeri gibi tüm eğlenceli organizasyonlarınızı taptaze çiçeklerimizle süslüyor, gelin arabalarını renklendiriyor, gelin el buketleri, siparişlere özel yapma çiçek veya kesme çiçek aranjmanları ve çelenkler hazırlıyoruz. Sevgiliye özel buketler, doğum günü, yeni iş ve veya terfi kutlaması çiçekleri, yıldönümü ve doğum günü buketleri, bebek kutlama çiçekleri, açılış ve cenaze töreni çelenkleri yapıyor, anneye, babaya, öğretmene özel buketler tasarlıyoruz. Telefon ile sipariş alıyor ve istediğiniz saatte, istediğiniz yere çiçek teslimatı yapıyoruz. Biz Çeşme’de hayata çiçeklerle katılıyoruz.

İletişim

Ali Kirmizi

  • Adres: İsmet İnönü Mah. Atatürk Bulv. No:102/C

İris Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.