Gizem Çiçek Organizasyon

E-posta Gönder

Gizem Çiçek Organizasyon

Çiçekçiler

Kategori

İzmir

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi
25

Karşıyaka

Bi Flores Çiçek Tasarım Atölyesi

Düğün gününüzde tüm zarafetiniz ve güzelliğiniz ile davetlilerinizin karşıs...

Hakkında

Sevgililer günü, doğum günleri, yıl dönümleri özel günler gibi çok çeşitli günler için gerekli olan buketler ve çelenkler Gizem Çiçek Organizasyon tarafından hazırlanmaktadır. Her türlü organizasyonlar için istenilen özelliklerde çiçeklerden süslemeler yapılmaktadır. Site içerisinden birbirinden farklı ve yeni sezonların yeni trendlerine göre hazırlanmış olan çiçek tasarımları bulunmaktadır. Bu tasarımları inceleyerek kendinize özgü buketler, saksılar, vazolar oluşturabilirsiniz. Cenaze, düğün gibi zamanlar için gerekli olan çelenkler hazırlanmaktadır. Özrü, sevgililer için, yeni iş açılış, tebrik, doğum gibi özel zamanlar için de istenilen çiçeklerden buketler oluşturulmaktadır. Çiçeklerin içerisinde istenilen özel mesaj kartları yerleştirilmektedir ve istenilen adreslere teslim edilmektedir. Sizlerde yer alan bu hizmetler için iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Riza Ozkan

  • Adres: 1399 sk. No:14/B Alsancak-izmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.