Çiçekçiler İzmir

Çaça Gelin Buketi

5,0
  • Teslim Süresi
    1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Çaça Gelin Buketi Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Çaça Gelin Buketi Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği, Gelin buketi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk, Kozalak, Broş, Deniz yıldızı, Deniz kabuğu

Çaça Gelin Buketi Hakkında

Çaça Gelin Buketi, İzmir gelin buketi firmaları arasında hizmet vererek gelinliğinizle uyumlu, dilediğiniz çiçek aranjmanlarını barındıran kusursuz bir el buketi hazırlıyor. Biliyoruz ki, gelin buketinin rengi mutlaka gelinliğinizle uyumlu olmalı. Bu sebeple size geniş bir renk skalası sunuyor ve farklı çiçek türlerinden seçim yapmanızı sağlıyoruz. Gelin çiçeği özel gününüzde bütün görünüşünüzü tamamlayacak en önemli aksesuarlardan biri. Firmamız bunun bilincinde olarak titizlikle çalışıyor ve şık çiçek buketinizi size özel olarak tasarlıyor.

Deneyim
İzmir çiçekçi, gelin buketi dükkanı arayışınızda size yardımcı olabiliriz! Her şeyin planlandığı ve artık detaylarla ilgilenildiği noktada gelin çiçeğinin seçim zamanı geldi! Birbirinden güzel çeşitler arasından konseptinize en uygununu bulmak için size yardımcı oluyoruz. Çaça Gelin Buketi, deneyimli kadrosuyla gelin adayımıza danışmanlık hizmeti sağlıyor ve kendisi için en güzel çiçeği bulmasını sağlıyor. Düğün gününüzde elinizden bırakmak istemeyeceğiniz güzellikte gelin çiçeği buketleri tasarlayabiliriz.

Hizmetler
●Gelinliğinize göre seçebileceğiniz özel tasarım çiçeklerde sade ve gösterişli buketler oluşturabilirsiniz.
●Danışmanımızla iletişim kurarak gelinliğinizde sade bir model tercih ettiyseniz görkemli bir buket oluşturabilir veya gelinlik tercihinizi ihtişamlı bir modelden yana kullandıysanız sade bir gelin çiçeği buketlerinden tercih yapabilirsiniz.
●Yapay çiçeklerimizde renk ve tür olarak yüzlerce seçenek sunuyoruz!
●Damat yaka çiçeği ve gelin buketini birlikte çalıştığımız avantajlı paketlerimizden faydalanabilirsiniz.
●Sadece İzmir sınırları içerisinde kalmayıp bütün gelin adaylarımızı memnun etmek adına şehir dışına da hizmet sunuyoruz.

Ek Hizmetler
●Çiftlerimiz dilerse aksesuar tercihlerinde; hem damat yaka çiçeği hem de gelin buketi için inci, boncuk, rustik konseptlere çok yakışan kozalaklar, anlamlı broşlar, doğal bir dokunuş yaratan deniz yıldızı ve deniz kabuğu gibi detaylara yer verebilir.

Çaça Gelin Buketi, göz alıcı tasarımlarla gelin adaylarını buluşturarak harika fotoğraf karelerini süslüyor! Sunduğumuz kaliteli hizmetle yıllarca saklamak isteyeceğiniz güzellikte buketleri düğününüze hazır hale getiriyoruz. Çok severek yaptığımız işimizde, sevgimizi buketlerimize aktarıyoruz! Siz de birçok seçeneğe sahip bir firmayla gelin buketinizi oluşturmak istiyorsanız, Çaça Gelin Buketi’yle iletişime geçin! Tek yapmanız gereken yanda yer alan ücretsiz formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    izmir

Çaça Gelin Buketi Yorumları (1)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Ece & Ömer

Düğün Tarihi: 15.10.2022

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Çok kibar ve anlayışlılar istediğiniz buketi çok hızlı ve özenle hazırlıyorlar ben gelin çiçeğimi kendilerinden alıcam kesinlikle tavsiye ederim 😍😍😍

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.