Çiçekçiler İzmir

Buse Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Buse Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

Buse Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Buse Çiçekçilik Hakkında

Mutlu anlarınızı birbirinden hoş çiçeklerle güzelleştirmek ister misiniz? Buse Çiçekçilik Şirinyer’de tam da bu beklentilerinizi karşılıyor size kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Gelin el çiçeği, araç süsleme, organizasyon çiçekleri gibi daha pek çok hizmeti bünyemizde rahatlıkla alabiliyorsunuz. Tüm çalışmalarımızda önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Hizmet almak istediğiniz alanda taze veya yapma çiçek çeşitleri, mevsime ve mekana uygun çiçek modelleri ile sizinleyiz. Siz yeter ki isteyin, biz yapalım. Özel günler için buket, çelenk, aranjman, yapay çiçek çeşitlerimiz ve gelin arabası süsleme hizmetlerimiz ile Buse Çiçekçilik olarak her daim İzmir’deyiz.

Sizinle bir araya gelerek organizasyonunuzun türünü ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle doğru seçim yapmanız için yol gösteriyoruz. Beklentilerinizi %100 karşılamak ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir hizmet almanız bizim için çok önemli. Bilmelisiniz ki size ve zevklerinize değer veriyor, mutluluğunuzu önceliğimiz yapıyoruz.

İstediğiniz modeli bize açık şekilde ifade etmenizin hemen ardından tasarımı yapıyor, hazırlıkları tamamlıyoruz. Tüllerle, nazar boncukları ve uğur böcekleri gibi çeşitli aksesuarla çiçeklerimizi süslüyoruz. Dilerseniz gelin aracı süslemesi ya da mekan süslemesi de yapabiliyoruz. Eğer kullanmak istemediğiniz bir aksesuar varsa bize belirtebilirsiniz. Her şeyin tamamen sizin zevklerinize uygun olması için çalışıyoruz. Hazırlıkları tamamlanan çiçeklerinizi de sözleştiğimiz tarihte size teslim ediyoruz. İsteklerinizi ya da eleştirilerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Her zaman çözüm odaklıyız.

Siz de Şirinyer çiçekçileri arasında yer aldığımız Buse Çiçekçilik’in özenli hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda görüşmek ve dokunuşlarımızla ortalığı çiçek bahçesine çevirmek için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın
İletişim

  • Adres::

    Koşuyolu Cad. No:35/B

  • Haritadaki Konumu

    Buse Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.