Buse Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Bonzai Çiçek
3

Aliağa

Bonzai Çiçek

İzmir

Magazine Cicek

Sude Çiçekçilik
4

Aliağa

Sude Çiçekçilik

Hakkında

Mutlu anlarınızı birbirinden hoş çiçeklerle güzelleştirmek ister misiniz? Buse Çiçekçilik Şirinyer’de tam da bu beklentilerinizi karşılıyor size kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Gelin el çiçeği, araç süsleme, organizasyon çiçekleri gibi daha pek çok hizmeti bünyemizde rahatlıkla alabiliyorsunuz. Tüm çalışmalarımızda önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Hizmet almak istediğiniz alanda taze veya yapma çiçek çeşitleri, mevsime ve mekana uygun çiçek modelleri ile sizinleyiz. Siz yeter ki isteyin, biz yapalım. Özel günler için buket, çelenk, aranjman, yapay çiçek çeşitlerimiz ve gelin arabası süsleme hizmetlerimiz ile Buse Çiçekçilik olarak her daim İzmir’deyiz.

Sizinle bir araya gelerek organizasyonunuzun türünü ve nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle doğru seçim yapmanız için yol gösteriyoruz. Beklentilerinizi %100 karşılamak ve tam da hayal ettiğiniz gibi bir hizmet almanız bizim için çok önemli. Bilmelisiniz ki size ve zevklerinize değer veriyor, mutluluğunuzu önceliğimiz yapıyoruz.

İstediğiniz modeli bize açık şekilde ifade etmenizin hemen ardından tasarımı yapıyor, hazırlıkları tamamlıyoruz. Tüllerle, nazar boncukları ve uğur böcekleri gibi çeşitli aksesuarla çiçeklerimizi süslüyoruz. Dilerseniz gelin aracı süslemesi ya da mekan süslemesi de yapabiliyoruz. Eğer kullanmak istemediğiniz bir aksesuar varsa bize belirtebilirsiniz. Her şeyin tamamen sizin zevklerinize uygun olması için çalışıyoruz. Hazırlıkları tamamlanan çiçeklerinizi de sözleştiğimiz tarihte size teslim ediyoruz. İsteklerinizi ya da eleştirilerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz. Her zaman çözüm odaklıyız.

Siz de Şirinyer çiçekçileri arasında yer aldığımız Buse Çiçekçilik’in özenli hizmetinden yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda görüşmek ve dokunuşlarımızla ortalığı çiçek bahçesine çevirmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Cüneyt Soykan

Halide Guney

Hilmi

Husnu Guney

  • Adres: Koşuyolu Cad. No:35/B

Buse Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!